• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@mufyxa - tak to mě moc mrzíí
:cry: , ale když jsi po tý eloně ...či jak se to jmenovalo takhle hezky reagovala nestálo by za to to zkusít ještě jednou a tentokrát to udělat s ICSI ?

já vím, že asi není moc penízku ...ale tohle bylo takové smolné ...já vím že příště kdyby k tomu někdy mělo dojít že dáme alespon na půlku ty ICSI když se nám přirozeně z 12 oplodnili jen 2. Siceteda to zvládaly asi obě, ale i tak.
12. lis 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa je mi to moc líto. :cry: Ale nezvdávej to
12. lis 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa zlato upřímně ja vůbec nechápu proc nebylo icsi nebo PICSI kdyz je to poslední pokus.... :frowning2:
12. lis 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa Ahoj, to je mi líto, a oni vám nedělali spermio aby vyhodnotili zda jsou spermie schopné oplození?
12. lis 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je mi hrozne lito, to byl tak krasnej start:( proc to byl posledni pokus? nezkusite to znovu? s tak krasnou reakci na minimalku..
12. lis 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 cau zvire:slight_smile: tak s tebou pocitam urcite, ja jen marne hledam nekoho stejne zoufalyho, jako jsem ja :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 ahoj Sasanko :slight_smile: už je nás tu víc neboj bojovnic neboj nejsme v tom samy.
12. lis 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho ja jsem tak rada, ze jsi tady!!!:slight_smile: a jeste coralin:slight_smile: ja uz si fakt tady pripadam jako blazen :grinning:
12. lis 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jééé děkuju. něco tak hezkýho už jsem dlouho neslyšela :sweat_smile: Neboj zabojujem. Já jsem se jednu dobu diskuzím bránila. A když to nevyšlo tak jsem na to byla sama. A zjistila jsem ,že to je ještě horší. Protože tady ta podpora holek umí hodně nakoupnout a pomůže to určitě psychicky. :slight_smile:
12. lis 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho to vis ze jo! ono proste stejne jako v zivote, nekdy mas blby dny a nekdy lepsi, tak je to pak videt i tady. ale je pravda, ze bejt tady rozhodne vic dava nez bere. jednak porad vidis ty zazraky a pak, kdo jinej pochopi, jak ti je? ivf je neprenosnej zazitek a kollikrat ani nasi partneri nemuzou vedet, co prozivame. jen holky tady to vedi.
12. lis 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Děkuji moc. Taky držím palce, ať se co nejdřív dočkáte :slight_smile:
12. lis 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - tak my už čekáme na ULZ jestli bude srdíčko (20.11.), zatím jen vím, že je prcek tam kde by měl být ...tak teď jen doufát, že se vše bude dobře vyvíjet.
12. lis 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 Děkuji za podporu. To víš, zvyšuju vlnu, aby tu byla pěkná těhotenská tzunami :grinning:
12. lis 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa ach jooooooooo...to je fakt smůla, nemám slov, posílám objetí a moc na tebe myslím...
12. lis 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Jeeee, tak to moc gratuluju, nějak jsem tuto informaci nedočetla :grinning: Tak držím palce. Srdíčko bude tlouct jako zvon. A to jsi na tom asi podobně - časově. Který jsi týden?
12. lis 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Děkuji moc. Taky držím palce, ať se zadaří. Aspoň je jasné, že naděje umírá poslední a náhoda je "blbec". :grinning:
12. lis 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - dneska jsem přesně 6tt+0 ...je to přesně 4 týdny od OPU ..a paní doktorka to nepočítá od MS ale od OPU, ikdyž od MS se to liší jen o den takže by to asi bylo jedno.
12. lis 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke moc gratuluji...to je fakt,zazraky se deji.. tak drzim pesticky :slight_smile:
12. lis 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všechny zdravím, mám neschopenku a na hodnotu HCG mám volat po 16,00, tak dám vědět...Opatrujte se holčičky, jdu ještě do práce si vzít pár věcí...
12. lis 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@jaka17 tak to je skvělé!!!!Gratulace velikáááá :dizzy_face:
12. lis 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - tak pak dej vědět, doufám,že bude vše v pořádku :slight_smile:
12. lis 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to já dle MS jsem 5+1 - tak to jsme přesně o týden :grinning: kdy byla OVU nevím, protože jsem to měla poslední dobou nějaké rozházené, ale většinou mívám později, tak 18. DC Tak to jsme na tom podobně. Já jdu na UTZ 19.11., ale to asi jen aby se zjistilo, jestli prosperujeme. Srdíčko bude tedy si o týden dýl?
12. lis 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Děkuji moc. jojo, bylo to překvápko - samozřejmě, že milé :grinning: Moc držím palce i vám.
12. lis 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahojky, tak držím palce, ať je všechno jak má být :grinning:
12. lis 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufyxa jéé to je mi mooc líto:((((( ale v dalším boji už budeš vědět tka všechno bude jinak a uvidíš ty // :slight_smile:
12. lis 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek já jdu na UTZ tento čtvrtek na novou gyndu a ofiko do Cube 20.11.
12. lis 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033
@danaho
a ještě se k Vám po Novém roce někdy přidá asi hhani:slight_smile:)
12. lis 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jako chapes to, ze mas napsano uz 8 tejdnu?:slight_smile: to leti, to je sileny, dycky to cekani na // je jak vecnost a pak to uleti jako svina, dyt holky, kery stimulovaly se mnou v dubnu, budou za mesic, mesic a pul rodit!:slight_smile:
12. lis 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no moc to nechápu a to to pořád vracím zpátky, třikrát jsem měnila datum porodu - je fakt, že ho vlastně nevím, doufám, že na dalším UTZ mi ho už nějak přiblíží, minulý týden jsme byli 6+3 a ted jedeme tea 7+3 8. týden,ale já jen foudám, že Bivoj tomu bude odpovídat, že nejseme nějak pozadu ......:slight_smile: takž sand budu bud tento čtvrtek anebo přístí středu vědět víc.....furt mám staženou prdel...
12. lis 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - jak kdy třeba už tam náznak srdíčka bude protože kolem 6tt + něco začíná být....tak třeba budeme mít štěstí a už tam vidět bude, já jdu den po vás :slight_smile:
12. lis 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek