• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
autor
@kamisb @marke holky já myslim, že určitě budete mít srdíčko:slight_smile:) my jsme o 4 dny oproti OPU opoždění :slight_smile: a už bušilo:slight_smile:)))...já doufám, že jsme to dohnali a jsme OK...prý taky záleží na zahnízdění a těm osmibunkám to asi trvá déle, i když marke u tebe to hnízdilo přírodně:slight_smile:))
12. lis 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ono taky záleží jak je doktor šikovnej a jak to změní, přeci jen ten kurzor není 100 % přesnej a takhle brzo se jedná o milimetřík a je to jinak, takže bych byla úplně v klidu :slight_smile: a pár dní nevadí
12. lis 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no já doufám, že srdíčko bude, budu už v 8týdnu takže by fakt jako mělo
12. lis 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mně řekl doktor, že je to absolutně v pohodě, že to odpovídá :slight_smile: ale stejně mně to vychází od OPU o 4 dny pozadu:slight_smile:))) tak se Bivoječek zakousnul trochu později,ale jelsti bude po mně tak to dožene raz dva:slight_smile:)) a to je jasný, že budeš mít srdíčko, o tom ani nepochybuj, dle mýho už ho tam máš nějakou dobu:slight_smile:))
12. lis 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mne pocitali tp dle prvniho dne posledni ms. Ale mala je vetsi cca o tyden, takze dle ms mam tp 9 a dle velikosti 1.2.2014. Taky nevim, co je spravne :slight_smile:
@jaka17 - ja prisla na hcg pozdeji a mela v Iscare vysledky az druhy den, hruzna cekacka :grinning:
@mufyxa - kdyz jsi mela takhle krasny vysledek, zvaz fakt jeste jeden pokus. Je to hrozna skoda, ze vas trosku nenatlacili do icsi. My jsme meli jen jedno vajicko a trvala jsem na picsi, i kdyz me od toho v caru zrazovali. A dobre jsem udelala. Drzim moc palce, at se brzo otrepes a jdes do novyho, posledniho uspesnyho pokusu :wink:
12. lis 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - n v pátek nebylo, ale podle tvého odkazu ...už začalo srdíčko tlouct v neděli, teda pokud bude přesně podle tabulek :slight_smile: ale to u mě nebude moc pravděpodobný :sunglasses:
12. lis 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh no my jsme byli o 4 dni menší dle OPU jak se to počítá prý u IVF - což stejně je to den rozdíl od MS...ale tak moc doufám, že to doženeme, doktor říkal, že je to naprosot v pořádku a že tam je obrovskej vývoj:slight_smile: taky říkal, že určitě asi budemem mít zase větší miminko :grinning: :grinning: :grinning: když nás dva viděla já mu říkala kolik vážil a měřil Kuba :slight_smile:)))))))))))))
12. lis 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb prostě bude tlukot jako blázen.....já dostanu k Vánocům to Angelsounds od kluků :slight_smile:) oba to moc chtějí..jen tedy počkáme až na konec trimestru což tak nějak snad vychází:slight_smile:))
12. lis 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočinky děkuji za vaši účast a podporu zvažujeme že do toho půjdeme ještě jednou ale až se trošku psychicky i finančně vzpamatujeme tak uvidíme v každém případě děláte mi radost .....děkuji moc budu to tady sledovat a kochat se těhu vlnou moc vám to všem přeju zasloužíte si to a těm co to zatím nevyšlo držím strašně moc pěsti vím jaké to je toužit po miminku a prožívat zklamání .
A budeme ted nějaký čas zkoušet sami tj jasný. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice - tal alespon vím, kam budu jezdit až budu panikařit :slight_smile: Ty se to naučíš a pak to naše srdíčko krásně najdeš ;) a z petřin to mám kousek ..když budu u mamky
12. lis 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb uděláme si pravidelné srdíčkové středy, ale doufám, že se přidá někdo po Vánocích na nákupy:slight_smile:)
12. lis 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi to je hezky nazvané :slight_smile:
12. lis 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda holky já když vidim jakej ten můj puberták dokáže vytvořit v pokojíčku bordel, tak mě bere prcek fakt...
12. lis 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi jako by jsi si nepamatovala co jsme dovedly udělat my jako děti ;)
12. lis 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to jo,ale za tohle by mi naši teda dali....já nevim proč já jesm tak měkká:slight_smile:
12. lis 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - tak já už jsem připravená ...kdy budeš volat?
12. lis 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no já nevím my bordel dělali dost, ale museli jsme si to uklidit ne, jako občas teď vidím maminky, že pak uklízí za dětočky...i to malý by se to mělo učit ..si myslím :slight_smile:
12. lis 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to jo, což jako malej to bylo lepší,ale ted jak to s nim začíná mlátit to je děsnýý
12. lis 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 tak hod sem tu 1000 hodnotu holka
ty napínáš
12. lis 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to budeme mit taky asi obrika :slight_smile: no na porod se nejak extea neklepu, ale chci se na nej maximalne pripravit. Takze pojedu predporodni kurz, cviceni s epinem, seminko atp. Uvidime, snad si poradim i s tou moji velkou holcickou :wink: Jinak ja mela hcg asi 300, nejakej ten 12 den. Zadna extra hodnota :slight_smile:
12. lis 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh poradis jen ti nepreju takovyho kyklopa co jsem mela jaaa :slight_smile:))ale toho se asi bat nemusis to zase tak casty neni :slight_smile:)))
12. lis 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh Ja mela 17. Den 558 takze vubec nic moc
12. lis 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ufffff...tak HCG 313, 7 spokojenost a kontrola 21.11.
12. lis 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@jaka17 kraaaaasaaaaaa gratulujuuuuuu
12. lis 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 OBROVSKÁ GRATULACE ....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
12. lis 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 slusna prace :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 to mas jak pres kopirak :slight_smile: tak ted uz to pujde hladce, gratuluju mooc :wink:
@janice_opice - no nech bejt, u nas v rodine se nerodi deti pod ctyri kila. Olala :grinning: tak uvidime. Budu doufat, nic jinyho mi nezbejva, hehe :grinning:
12. lis 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17
@janice_opice
a ted budte holky tak hodny a reknete mi, jak se to dela, jo? :grinning:
12. lis 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 a další
@mufyxa
@janice_opice díky , holky, musím vás dočíst, na srdíčkový středy se hlásím hned po dosažení druhého trimestru....
12. lis 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Já myslím, že jsi těsně před rozluštěním této záhady :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2013 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek