• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@brsh díky, snad to tentokrát dáme celý...už bych chtěla být v lednu...
12. lis 2013 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brsh tak šestikilovou snad mít nebudete ne?:slight_smile:
12. lis 2013 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 - super krásný :slight_smile:

a to jsi taky nějaký dřív den viď než 14...
12. lis 2013 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sasanka033 myslim, že už jsi skoro u cíle:slight_smile:)) a ježka z klece vyndáš co nevidět:slight_smile:)
12. lis 2013 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 - jen v lednu to jsi skromná já nejraději v červnu :slight_smile:
12. lis 2013 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 Krásná hodnota, velká gratulace :wink: Tak ať se nepustí a dotáhnete to do zdárného konce :slight_smile:
12. lis 2013 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 proto jsem tu dneska psala o lednových nákupech:slight_smile:
12. lis 2013 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice holky, kéž by to všem vyšlo a fakt jsme se sešly, třeba i s dalšíma...
12. lis 2013 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen díky, doufám, že tě taky smete tahle tsunami // z Mexika od Janinky...
12. lis 2013 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb no já jsem teprve 10 den, tak to je slušný, naštěstí jsme nedali 2, to bych se asi děsila...
12. lis 2013 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 - jj je to pěkný, no já ten 13 den měla 1739 ..taky jsme dali jen jedno, ale uvidíme příští týden ;)
12. lis 2013 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17
@kamisb a já měla 13. den 110 .(((( Je teda fakt, že jsem měla brzká embryjka no,ale i tak...
12. lis 2013 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice angelsound se mi líbí, určitě taky koupím, pokud bude na co...už jsem celá natěšená i na hrabošení v dětských sekáčích, mají tam na ty prcky fakt poklady, neunosí to a je to jak nový...
12. lis 2013 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
no já si ale myslím, že je jedno kolik je hodnota, hlavně aby bylo vše ok :slight_smile:
12. lis 2013 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice co se tu ksichtíš na hcg, dyk vidíš, jak je to jedno... holky, nečumte do těch tabulek, to je akorát na hlavu. Já nevěděla nic a bylo to dobrý :slight_smile: A jinak - šest kilo? :grinning: jako to by byl jasnej císař, po tý mojí plastice dělohy, takže by mě to možná uklidnilo :grinning: kolik měl Kuba?
Asi jsem nakazila Leftyho blicím virem - už se třikrát pozvracel, chudák :angry:

12. lis 2013 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brsh Kuba měl 5,83 kg a 56 cm......a bohužel díky krávě doktorce jsme měli dost hnusnej porod, kterej ho málem zabil...
12. lis 2013 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice děláš si ze mě srandu???? Jak vůbec může dojít k tomu, že se narodí v ČR šestikilový dítě?
12. lis 2013 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brsh jo holka to netuším a dost to podcenili se mi zda:( ale co hlavně, že to dobře dopadlo prostě a to mě nechali týden přenášet://// a byl navíc dlouhej...no jo no prostě byl velikej no, za to asi nikdo nemohl
12. lis 2013 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jako to chápu, ale nerodila jsi v pravěku. Samozřejmě, teď to není směrodatný, protože je Kuba už velkej kluk, ale taková zkušenost... to muselo bejt naprosto šílený. Moje kolegyně taky rodila svýho chlapečka 56 cm, ale měl asi 3,80 - to je sakra rozdíl. Tak tentokrát, prosím, rodit raději dřív :slight_smile:
12. lis 2013 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brsh no prostě chyba lékařky proto bych do Motola už nešla- možná se to ta změnilo,ale prostě tahle kleštová hnusná zkušenost mi stačila....a to jsem neměla těhotenskou cukrovku
12. lis 2013 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Taky proto se pídím,jelsti by neměl někdo známého porodníka nebo tak páč tohle už fakt nechci zažít
12. lis 2013 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice proto jsem chtěla rodit u mýho gyn, je super. A dr - takže bych se kleštím stopro u něj vyhla. Ale mám PA na Bulovce, tak doufám, že to zmákneme dobře i tam :slight_smile:
12. lis 2013 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brsh no já takvý výhody neměla a je fakt , že to bylo 12 let zpátky a dneska jsou už možnosti naštěstí větší:slight_smile: určitě taková informovanost a možnosti nebyly,když jsem rodila víš? Je to prostě dneska lepší ..
12. lis 2013 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Tak to chápu samo, nejsem praštěná. Ale 12 let zpět, to bylo velký pochybení personálu. Není to 30 let nebo víc, kdy nebyly utz apod. A o jakých přemýšlíš porodkách?
12. lis 2013 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brsh no však to říkám, že to posrala doktorka, bylo to zbytečný kor když věděli jak je velkej, že...
No bud Apolinář nebo Vinohrady anebo nevim no...
12. lis 2013 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brsh ono prý se musí zaregistrovat ve 14 tt tak jsem to trochu s předstihemm začala řešit už ted...snad to dotáhneme ---
12. lis 2013 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice To jsi začala řešit dobře. Já jsem se zaregistrovala na Buldu, protože jsem věděla, že to do Nera nemusím hrotit (mimopražským to stačí až později)... Tak já Apolináře ráda nemám, ale to je o mým vnitřním pocitu. Asi bych šla spíš na Vinohrady. Ale máš ještě čas nastudovat :slight_smile: každá porodnice má plusy a minusy. Na Bulovce si hodně ženských stěžuje na šestinedělí...
12. lis 2013 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no co já vím, tak se říká, že k Apolináři jo, ale jen pokud jsi VIP, jinak je to prý docela síla ...rodila tam švagrová, má tam kamarádku sestřičku a tak se o ní výhradně starala jinak prý to bylo pro ostatní děs, moc si jich nevšímaly a o kojení ani nemluvím...ale asi hodně záleží jakou má člověk náturu ...aby si to srošku srovnal, ale po porodu je asi každá ženská trochu na měkko ...
12. lis 2013 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb a kde budeš rodit ty?
12. lis 2013 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb No já rodila obě děti u apolináře, ale to se asi už od té doby změnilo...no a ted´jsem na té operaci myomu byla v Podolí a tam se se mnou dr.páral, a pak říkal, doufám, že se tu uvidíme u porodu..
12. lis 2013 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek