• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
autor
Tak já fakt nevim, do Motola už nejdu, i když spousta lidí si Motol chválí,ale já prostě nemůžu zapomenout ten první porod a ted toho doktora na pohotovosti...
12. lis 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych zase nesla do Podoli. Skoro vsechny moje holky, co tam rodily, si daly x hodinovej porod zakoncenej akutni sekci. Je to asi nahoda, ale me to naprosto odpudilo :slight_smile:
12. lis 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh no já nemám zkušenost, ale stejně mám indikovanej 100% císař, takže je to fuk...
12. lis 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh No Podolí to vůbec, to by mě nenapadlo ani náhodou...Já mám dva kontakty k Apolináři, ale fakt víc převažujou ty Vinohrady...tam mám kontakt na jednoho doktora tak to možná zkusím Jedna doktorka od Apolináře - spousta z holek,které chodí na IVF k Apo ji tu zná je kamarádka mojí švagrové,ale to by muselo být štěstí,aby tam zrovna u porodu byla..
12. lis 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no mě po tom císaři řekl doktor jasně že buď apolinář nebo Podolí, takže Podolí ...a já tam budu chodit i do rizikovky ...tak doufám, že mě bude rodit stejnej doktor ke kterýmu budu celou dobu chodit.
Je to kvůlu tý placentě ...co jsem měla vrostnou ...jen tyto dvě porodnice mají nějkaý přístroj co to umí případně odhalit ..prý ..

pokud to klapne
12. lis 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak zase na porod jsou apolináři odborníci horší je pak prý ta péče po no ...

ale ona každá nemocnice má svoje no, všude něco jde a něco ne ...ono spousta holek chválí, když jde vše bez problému a pokud jsou tak nikdo nezaručí, že jinde by to bylo bez nich ...po boji je každej generál.
12. lis 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, zítra na mě myslete, jdu na tu hysteroskopii a doufám, že půjdu odpo domů, že se nic nestane. Už aby to bylo za mnou. A pak v lednu 2.IVF a doufám, že tímto to vyjde, polyp půjde pryč a mimísek se bude mít kam zakousnout, protože mám ten polyp v zadní části dělohy, třeba proto to nevyšlo.
autor
@kamisb tak to je jasný, když to máš takhle a máš tam i doktora:slight_smile: to je určitě lepší a ten přístroj!! to souhlas no já teda asi zvolím ty Vinohrady...
@kamisb no tak to si dáme spicha....já to tam mám i šikovný autem z Říčan...
12. lis 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - jako právě švagrová tam taky rodila obě děti, a v pohodě, ale třeba holčina co s ní byla na pokoji ...rodila poprvé a nikdo ji nic neřekl a byla i taková mlaďoučká ...nikdo se ji nevěnoval atak...
autor
@kamisb právě no, já mám k Motolu prostě ten blok potom co mi tam provedli při tom prvnim porodu a prostě nedůvěru takže těžko jí ve mně někdo zlomí...
@eevvaa tak držím pěsti, atˇto nebolí moc a jsi odpolko doma...
12. lis 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky ještě uvidím co miř ekne Mrázek, třeba bude hodnej a vezme si mě pod křídla a porodí mě on , v tom případě mi asi bude jedno kde budu rodit:slight_smile:
12. lis 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - no ale čekat na Tebe nebudu ...už takhle mě čeká porod o pár týdnů dřív :slight_smile: ..ikdyž zas takový rozdíl mezi sebou nemáme ..tak třeba to klapne ;) ...my to máme ze Sadský trochu dál ...ale snad to bude ok.
12. lis 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 až se vrátím domů, podám zprávu, teda až se úplně proberu, po odběru vajíček jsem chrápala po příjezdu až do večera.
12. lis 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to mi je jasný, já bych tam taky asi nešla, ale poslední dobou si jej chválí ...ale to je většinou tak, že v závažných věcech (situacích) se prostě 2. šance nedává.
12. lis 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já bych měla možná protekci právě u Apolináře, jen mám prostě pocit závazku k tomu doktorovi, co se se mnou po tom myomu šil dvě hodiny, protože věděl, že chceme ještě mimčo...ale asi už si mě ani nepamatuje...uvidím..
12. lis 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - tak to fakt vypadá, že to je ten důvod ..tak ať jde vše dobře a jdi brzo doma a fit.
12. lis 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb uvidíme...třeba na kontrole...a pak se vydáme za Janinkou
12. lis 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa jasnýýý to bude dobrý a v lednu tu doplnš tu silnou sestavu, aby se nepřerušila ta vlna // :slight_smile:
12. lis 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - kamarádka tam rodila 2x a pak musela na Bulovku a říkala, že kdyby měla rodit po 4tý tak jde znovu tam ..teda teď pokud to nemotám ..je nemocnice Krč Vinohrady nebo je to jiná? Já pražák, ale tohle moc nevím ....

tak koukám, že to není totéž...hmm tak teď nevím kde to rodila, ale spíš asi v Krči ---prý je menší a není to takový frmol ...
12. lis 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no četla jsem na Motol hodně pozitivní zkušenosti taky tam jsou přístrojově skvěle vybaveni, ale prostě já už se tam bojim a nedůvěřuju.
12. lis 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a ten Tvůj dr funguje kde?
12. lis 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb Krč je jinde ta je prý taky dobrá a zrovna tam dělá i na nějakej úvazek pan doktor z Cube, tak to zvážím no:slight_smile:
@jaka17 - ale Ty máš za sebou taky císaře, tak to Tě možná čeká ještě jednou ne? a to se chodí taky o něco dřív viď?
já bych teda ráda zkusila rodit normálně, ale jak to bude, to nevím :( na to je to vše ještě hrozně daleko.
autor
@brsh Mrázek?? čéče ted přesně nevim, se ho zeptám ve čtvrtek ve který porodnici rodí..:slight_smile:
12. lis 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@brsh já to věděla, ale zapomněla--
12. lis 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Krč je jiná nemocnice :slight_smile: Krč je Thomayerova na Praze 4, Vinohradská na dvojce. Ale krčskou porodnici taky maminky dost chválí :slight_smile:
12. lis 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě by to pak chtělo si na přibližný termín zkusit zjistit kde bude zavřeno, občas mívají ty úklidový týdny, ale to bývá spíš přes léto. ??
12. lis 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - jj :slight_smile: už jsem si to našla na mapách ...njn pražák jak poleno jsem :grinning:
12. lis 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek