• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@kamisb to máš pravdu - třeba Bulovka je zavřená příští týden.... Sadská je krásná. Buď ráda, že jsi tam odtud :slight_smile: Nedávno jsem tam vezla babi na nákup do Normy :grinning:
12. lis 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb No já měla obě děti císařem, neb měly obě přes 4 kila, což je na Janici odvárek, ale dcera byla ještě koncem pávńevním, no a syn zas za necelé 2 roky, takže šli oba takhle...no a mě hned v Caru řekli, že jasný císař...
Uvidíš, jak to bude všechno probíhat a třeba odrodíš jedna radost normálně...
12. lis 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já mám tu svou obří p rdel tak rozpíchanou za ten měsíc a půl to je děs:slight_smile:)))
12. lis 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kéž by to tak byla pravda a v lednu či v únoru se přidala mezi další vlnu //
12. lis 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - no uvidíme vím, že bych musela rodit tak v 36 tt a pokud dýl tak nesmí mít prcek víc jak 3,5kg.
tak dřív by snad neměl ne? no ale uvidíme...na porod je ještě brzo :sunglasses:

tak jsou tací co můžou rodit i po dvou císařech normálně, ale prá jen pokud ty císaři předchozí byly bez komplikací. Ale jeslti bude v papírec doporučení na cisaře tak se tím podle mě budou řídit.

Já bych raději normálně abych ještě mohla mít jedno děcko a co nejdřív ...ale to už předbíhám úplně ...
12. lis 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - tak na jednu stranu jsem ráda, že jsem vypadla z Prahy, ale alespon tam chodím do práce, tady stejně moc prac.příležitostí není.
Jen se děsím toho až tu budu jen sama s prckem co tu budu celý dny dělat ...ale na druhou stranu - už aby to bylo :sunglasses:
12. lis 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a jak dlouho by jsi je měla ještě mít ty injekce?
12. lis 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo holka to nevim:slight_smile:)) Agolutin je jako Utrogestan do konce prvního trimestru dle mého a Fraxiparin nevím tot otázka....uvidím jaký vysazovací protokol mi budka napíše a co mi k tomu řekne můj nový gynekolog:slight_smile:).
Ale furt je to pro mě lepší než Utrouš:slight_smile:
12. lis 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to já raději budu celý těhu zavádět než abych si nechala píchat injekce do zadku ;)

a fraxiparín na ten už jsem si nějak zvykla, ikdyž někdy je to horší a klepe se mi ruka, ale už to jde i bez modřin jen mám občas takový ošklivý flek, ale udělá se někdy až druhej den :( tak nevím co to jako má být ...
12. lis 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo to mám taky s fraxi .-) No ty injekce nebolí tak je to dobrý, občas trošku štípnou,ale přijde mi to lepší než ten fraxík a hlavně ze mě nic neteče a mám pokoj a taky lepší pocit, že se ta látka dostane tam kam má....:slight_smile: ale to je pro ě asi po těch 8 pokusech prostě jen změna než utrouš :slight_smile: a taky že má šikovnýho muže,kterej mi to dokáže dobnout:slight_smile:
12. lis 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice všechno se zahojí,ale musí to být hrůza, hledat místečko..je zas dobrý, že nemáš náky dva kmíny...hele, ženská bez prdele, jak tejden bez neděle...co pro ty naše prdolky nejsme schopný udělat...no, už se těším na ten leden...jsem teda dneska nějaká monotematická, půjdu asi zase chrápat a ráno si vás dočtu...
12. lis 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobrou noc matko mně se za chvíli vrátí muž z práce tak mu jdu ohřívat večeři:slight_smile:))
12. lis 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - to já ještě musím počkat na svou dávku fraxiparínu ...včera jsem se snažila si vzpomenout na kterou stranu že jsem to píchala v neděli ...no nevzpoměla tak jsem to někam píchla a před chvílí jsem zase bylo ztracená ale vzpomněla jsem si.

jo a ty ten utroš bereš nák ve stejnou hodinu, že jsi několikrát hllásila že jdeš na něj a pak že odpadneš...já jen prostě zavádím až když jdu spát a nekoukám na hodiny a ráno taky vždys se vzbudím.
12. lis 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no vidííííššššš a v tom to mám jednodušší já když si vzpomenu na kterou zadku jsme ráno píchali agolutin tak na tu stranu bicha píchám večer fraxiparín :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jasný zase taková výhoda to není, občas mám poslední dobou problém si vzpoenout i na to kam se to ráno píchalo, dřív mi tam manžel lepil poctivě náplasti, ale ted mi to vždycky rozmasíruje, poplácá a řekne, že z toho neteče krev a nezalepí ...takže dřív jsem si vždycy šáhla kde mám náplast večer a sloupla a na tu stranu si píchla fraxík...ted už je to horší:slight_smile:))))))))))
12. lis 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice @kamisb Ahojky, já myslela, že srdíčko je nejdřív 7 tt, ale asi už dřív. No, jenže já mívám (když mám pravidelný cyklus) OVU později, tak taky nevím. Zatím jsme malý, prý se uvidí. V 5+0tt jsme měli jen gestační váček 4 mm. Tak za týden se uvidí, jestli se vyvíjíme. Dle dr. v tuto dobu už mívají kolem 1 cm. No, uvidíme. Nemá cenu se nervovat.

@sasanka033 @janice_opice No píšeš, jak to Janče letí. Taky jsem si to vždy říkala, ale nakonec když vlastně začínáš počítat až od 5tt, tak toho trochu přeskočíš :grinning:
12. lis 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - jj bývá v 7tt ...což je vlastně 6tt+ neco ...takže tak :slight_smile:
jinak ten první ULZ kolem toho 5tt je vetšinou nic neodpovídající kor, pokud jsi počala přirozeně, tam se uvidí až jak se to bude vyvíjet dál...tak zatím hlavně klid
12. lis 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke neboj všechno bude :slight_smile:) mi viděli srdíčko na prvním utz 6+3 minulý týden.... no ono při tom IVF počítáš už od OPU páč přesně víš kdy bylo a jak stará embryjka ti pak při ET dávali,takže si myslim, že to utíká o to hůř....Mně to právě neutíká vůbec,ale to je taky tím jak mám strach,aby to dobře pokračovalo po těch všech neúspěších, mám pocit, že to ani není pravda, že to je fakt zázrak po 10 letech neco takového....:slight_smile:) tak už bych chtěla,aby bylo těch 12 tt za mnou a v pořádku a vleče se to:slight_smile:
12. lis 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Moc moc gratuluju, tak ať je vše v pořádku.
12. lis 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo přesně hlavně,když jde člověk na pohotovost, že ?? :grinning: :grinning:
12. lis 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak ale zase jsi viděla že je tam kde má být :slight_smile: to je taky dobrá zpráva ....
no když není doktor blb tak je to fajn vidět
12. lis 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no u mě moc nehrozí, že by bylo jinde tak toho jsem se fakt moc nebála:slight_smile: netuším kde by u mě mohlo být jinde:slight_smile: i když já musím mít pořád něco tak se vsadím že bych byla jeden z těch unikát nezvyklých.-)
12. lis 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Je pravda, že při IVF to člověk všechno jinak počítá. Opravdu začíná tím 0+1tt. To u mě to bylo jednodušší. Zjistila jsem to až v 4+6tt, že jsem těhotná. Tak to mě to utíká :grinning:
12. lis 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Díky. Jojo, já se nestresuju. Vzhledem k tomu, že jsem měla tu "téměř jistou" neprůchodnost, to teď beru jako bonus. Samozřejmě věřím, že to dopadne všechno jak má. Kdyby to náhodou nedopadlo dobře, tak mám aspoň další výsledky = jsem průchodná a jsem manželem oplodnitelná :grinning: No a s tím už se dá zase něco dělat :grinning:
12. lis 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb @janice_opice já ale budu mít ten další UTZ jen v 6+1tt, tak to asi ještě vidět nebude. No nevadí, počkám si na další :grinning:
12. lis 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - tak to máš pravdu, ale snad bude vše ok
12. lis 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - to je na hraně, ale už může být vidět
12. lis 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke hele to je jedno jelsti bude vidět 6+1 nebo 6+5 prostě se ho dočáš a co ty víš v 6+1 už tam teb náznak můž být:slight_smile: vždyt ten vývoj jde strašně dopředu...
12. lis 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi už dneska půjdu spát, ikdyž nejdřív se půjdu podívat do ledničky :slight_smile:

tak krásnou dobrou noc
12. lis 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už taky valím na placato. Tak dobrou a ať se vše vyvíjí jak má - PRO VŠECHNY
12. lis 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb To jsem taky dost řešila, když jsme se rozhodovali, jestli jít bydlet mimo Prahu. A nakonec jsem to odpískala.... aspoň teď ne. Mám tady nejbližší kamarádky a všechny mají prcky, s tou nejbližší jsme teď těhotný obě :slight_smile: Ty tam nemáš žádnou těhotnou na společný procházky atp? Jinak dobrou :slight_smile:
12. lis 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek