• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@jaka17 tak to je ukázkové hcg, to bude hodně silný bojovníček, to už můžeš dát pomalu nohy na stůl tak zvaně :grinning: :grinning: No už to vidím to bude zas další pěkné albíčko na kochání :wink:
12. lis 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 a já se ti jako nezdám dost zoufala, když už chci kuchat mojeho sama doma příborákem v koupelně nebo ho ubít surfovacím prknem od Janinky!!! :grinning: :grinning: ale chápu jak to myslíš, zas na druhou stranu se říká že první pokus se nepovede z tolika procent, jak ten druhý kdy už pak víc vědí jak na tebe...takže nestahuj kalhoty, brod je ještě daleko :grinning: :grinning:
12. lis 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa tak tfuj tfuj a ať už to máš úspěšně za sebou holka
12. lis 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa to je mi tak hrozně líto, takové úsilí to tvoje tělíčko vyprodukovalo a ti doktoři to tak nezodpovědně nedomysleli....odpočiň si fyzicky i psychicky a jak se našetří nějaké penízky, tak teprve příjde ten poslední Poslední pokus :wink: kde to bude už jak má
12. lis 2013 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky...krásný den..včera jsem nakoupila vlny a začala háčkovat deku, je to perfektní odreagování, sice jsem si nemohla ze začátku vzpomenout, ale pak jsem to dala...
tak co nás dneska čeká?? co kamish, jdeš do práce??
@marke Díky a neboj, ono tam bude..když si to vybojovalo samo, tak to je silnej jedinec...
@kamisb no já se snažím to brát na desátou,ale asi je to jedno...
@janice_opice jo a chtěla jsem se zeptat, kde tvůj muž tetuje, mám vybranou malo kérku, tak bych pak :grinning: :grinning: třeba využila jeho, když je tak zkušenej....chci si to nechat nad kostrč, to je hnedle vedle :grinning: :grinning:
13. lis 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 ahoooj, marti, díky, taky doufám,že je to bojovníček ,holčičko moje...snad se ještě manžel obměkčí, ale na druhou stranu se mu nedivím, je to nejen o početí, ale i o uživení....včera jsme zkoumali jména a bomba je taky Lea :grinning: :grinning:
13. lis 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh - no zatím jsem se nepídila, ale těhotenství nějak propluju, spíš pak aby se tu někdo našel 3 roky bude dlouhá doba a pokud vše klapne tak bych chtěla hodně brzo druhý :slight_smile: hihi ....tak třeba 5 -6 let tady tak Ti nevím to bude síla ...ale není to d§vod aby si to rozmyslela.

Tak já se musela vlastně rozhodnout hned ...když jsem se tenkrát zamilovala do manžela ...protože ten je odtud a vím, že by do Prahy nešel ..takže než jsem cokolik "podnikla" tak jsem si to musela nejdřív ujasnit v sobě ...hihi no a jsem tu ;)
13. lis 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - dobré ráno, no nakonec jsem si na dnešek napsala dovolenou a do práce jdu zítra a v pátek. s tím, že se dneska přesunu večer k mace abych ráno nemusela vstávat v 6hodin. tak snad vše proběhne v pohodě.
13. lis 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 cau kote no jasny predpokladam az odrodis???:slight_smile:)))mne musi dodelat jeste kotnik dostinovat tak nad pak u kafe muze vzit obe.budem si hlidat mimina ;)))
13. lis 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no a je ti dobře, ne??Už se ti to taky do toho 20 krátí, já jdu 21, ale to určitě ještě bude jen váček, budu teprve 5tt :grinning: :grinning:
13. lis 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice supééér, já si našla takovou mladou tatérku u nás na chalupě, byla moc fajn, ale pak jsme to nestihly realizovat a pochybuju, že budu příští léto někde courat/teda doufám.../
13. lis 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - jj je mi fajn, hlava se přestala motak a to je to hlavní ...uvidíme jak to bude když budu jaoby celý den v pohybu ...sice teda já v práci sedím stejně jako doma, ale nebude to v klidu domova a nebudu si moc lehnout ...jedině na zem :slight_smile:

ale jinak bříško docela dobrý pobolívá jen večer nebo když dýl stojím. A někdy mě ani nebolí prsa tak snad to není blbý znamení, doufám, že si jet tělo zvyká na hladinu HCG.

jj 20. je už blíž, ale pořád docela daleko, ještě týden :( ...ale za týden touhle dobou už budeme vědět jak na tom jsme.
Tak vidět váček je taky fajn :slight_smile:
13. lis 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 muj muz sice nevypada jako mlada taterka ani trochu,ale myslim,ze ti bude sympatickej ;)
13. lis 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to snad budeš v pohodě...no kdyby ,tak si půjdeš holt lehnout k mamince .
@janice_opice no doufám, že se fakt někdy sejdeme, až bude ten správný čas...
13. lis 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 @kamisb no já doufám, že se nepůjdu v lednu rozplývat do obchodu nad věcičkama sama - strašně si potřebuju při překlenutí prvního trimestru udělat radost:slight_smile:
13. lis 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice teta ja chci taky kérku :slight_smile: :slight_smile: :wink: ale az tak po tvém porodu - bude to asi nad jizvou po císaři...takže to si musím počkat :slight_smile: :slight_smile:
13. lis 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ahoj matko..máš už něco vybráno..jako obrázek :grinning: :grinning: čtyři malý nožičky...?,, :grinning: :grinning:
13. lis 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 - jj snad to bude v pohodě dofám ....ale zae pokud ne tak hold pojedu pro neschopneku a budu se do konce roku válet no :slight_smile: taky bych to asi zvládla :grinning:
13. lis 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice , kamish holky, jasně...začínám šetřit...no ale před vánoci je to na prd...
13. lis 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak doufám, že se domluvíme a klapne to, a ne jaok ten sraz ...jak jsme ho nakonec odpískaly, ale mě ty soboty a neděle fakt nevyhovují ...a ještě se muselo pracovat a neblyo mi extra dobře.
ale leden snad domluvíme ...já doufám, že bude vše ok a budu v práci takže po práci se klidně na chvíli zdržím nebo si vezmu na celý den volno klidně :slight_smile:
13. lis 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 :slight_smile: :slight_smile: asi jména :slight_smile: ještě se rozhoduju :slight_smile:
13. lis 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - a neříkaly jsme že jdeme ty prodavačky ukecat ...takže proč peníze :grinning: :grinning: :sunglasses:
13. lis 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jasný hele klído přivezeš dvojčata to bude sranda!! jo klidně,elsti máš zájem tak není problém:slight_smile: MMuž je pečlivej, hygienickej a šikovnej:slight_smile:
13. lis 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17
@pidisek Já myslim, že 4 malý nožičky tam bude mít ještě dlouho vyboulený :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 to je jasný, počkáme až budeš mít po 1.trimestru ne? do Vánoc to bude stejnak blázinec...
13. lis 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no já byla nachcípaná jako pes že jo..jo musíme prostě to už budeme v pohodě poprskáme tu bacilama ostatní prdolíny a půjdeme:slight_smile:
13. lis 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@jaka17

Kdepak - uz mam objednaný post partum girdle :slight_smile: podle holek co ho mely by to snad mělo byt rychle zpátky... Doufám... Musí....
13. lis 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já bych šla dneska na na nehty a mně se tak nechce,ale jdu v pátek na ten pohovor tak bych asi měla :slight_smile:
13. lis 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek cožeto?
13. lis 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice chápu, že je to pás poporodníale co dělá?
13. lis 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek