• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@pidisek já to spíš myslela tak, že jak tě budou kopat víš ne, že budeš tlustá:slight_smile:)) tlustá jsem tady já a ještě asi budu za prvé po těch 10 letechhormonů, stresu, štítná, piva a mín pohybu.....ale po porodu to dám do kupy to bude!!
13. lis 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb no, nejdřív se pokusíme je ukecat a pak uvidíme...v lednu bude plno slev, tak to bude prima...
@pidisek cože máš objednaný..já jsem blondýna a ještě těhu...
13. lis 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 takový to stahovací opasek.....
13. lis 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :wink: Zdravím všechny těhulky :wink: :slight_smile: a že jich tu máme. :dizzy_face: Já sem ted moc nepsala, nebylo co, v pátek jdu do centra, třeba budeme stymulovat ještě v prosinci, ale vidím to spíš na ten leden, po vánocích. No ale už máme z mužem vybraný nový kočár a to ještě nejsem ani těhule, to je dobrý ne?? :grinning: A mám uháčkovanou jednu malinkou čepičku, načeš manžel řekl, že to je základ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mufinka26 :grinning: :grinning: :grinning: to je jasnýýýýý musíš těch čepiček uháčkovat víc páč jak ti zůstanou mrazáčci po stimulce tak jim je můžeš dát,aby jim nebyla zima, když to bude ještě navíc i v zimě :wink:
13. lis 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no vidíš, to mě nenapadlo :grinning: a jak se cítíš těhulko naše?? :grinning:
13. lis 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já mám tak strašně vysušenou pokožku!!!!!!!!!!GRRRRRRRRRRRR :confused: a nic nepomáha se mažu jako blázen a furt jsem jak treska....
13. lis 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 holka tak kdybych neměla bolavý a nateklý prsa tak ani nevim, že jsem těhotná..Je mi dobře, tak snad to je v pohodě všechno...Zítra jdu poprvé na novou gynekologii se zaregistrovat do poradny tak tajně doufám, že bude UTZ at vidím jelsti děláme za ten týden pokroky...Jo je fakt že jsem unavená pořád ..
13. lis 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jéé to bud ráda, tohle sem měla když sem čekala Danielku, ni mi nebylo, za to z Jarou sem si to vyžrala hned :grinning: měla sem čtyřměsíční kocovinu :grinning: :grinning:
13. lis 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stahuje svaly a vazy zpátky :slight_smile: hele: a to je holka po dvojčatech - 3 týdny po porodu ...
13. lis 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek a kdes to objednala?? to jsem potřebovala už dávno před porodem:slight_smile:))) a předpokládám, že jako druhorodička to budu taky potřebovat :grinning: :grinning:
13. lis 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - ale teda co jsem tam slyšela u doktorů tak to moc rádi nemají, ale je pravda, že moje mamka už kdysi po porodu stahovala břicho hned ručnkem pořádně utáhnout a spínací špandlíky to jistily, ale nespadl.
Ale taky co doktor to názor ....
13. lis 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice přes ebay z USA :slight_smile: asi za 20 dolarů :slight_smile:
13. lis 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ja jsem to taky slyšela ale vůbec nevidím důvod... Musis teda k tomu samozřejmě i cvičit jinak by svaly ochably
13. lis 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 ahooj, já se musím držet, abych taky něco nekupovala, tak zatím vybírám a háčkuju jen deku, ta se hodí vždycky..
no já myslím, že když uvidí ten základ, chytne se mimčo hned...
13. lis 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pidisek máš nějakej konkrétní odkaz at to nemusím lovit prosííímm??? :wink:
13. lis 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek vypadá to lákavě..no ale zaráží mne, že nemá ta holčina jizvu...já ji po měsíci měla pěknou, ale vidět mi teda sakra byla a pás bych si na ní teda nedala ani za zlatý prase...no uvidíš...
13. lis 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano, holky, teda vy jedete, ja to vubec nestiham!!!:slight_smile: ale i tak bych vam chtela rict, ze se mi vubec nelibi, ze si to tajemstvi, jak se dela to tehu, nechavate pro sebe :grinning: :grinning: :grinning:
@mufinka26 nazdar zlato, vitam te zpatky:slight_smile: normalne to nedelam, ale ponevadz to u tebe vidim opakovane, tak ti musim rict, ze k vysnenymu miminku ti pomuze stimulace. ze stymulace se asi zadnyho spunta nedockas!:slight_smile: ke komu v patek jdes?
13. lis 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ma ji pod kalhotama :slight_smile: jizva je nízko :wink:
13. lis 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - no nejdřív by se měla sama zavinout děloha a pak terve tohle nosit, a to upřímně nevím jak dlouho trvá, ale jako během 6ti nedělí bych se do toho nepouštěla, ale taky je rozdíl jaký má holčina bříško před otěhotněním.
U těch štíhlých a cvičících to jde samo rychleji :slight_smile:
jako třeba kamarádka vždycky dost cvičila, ale kila dolů dostala až rok po porodu, nakonec teda zjistili, že to bylo hormonama co se v těhu zbláznily, ale tam by pás nepomohl ani tak ..a to cvičila ...ale prý ty hormony tak akorád přiživovala
13. lis 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no...já mám dvě v jednom místě a je pravda. že by to bylo asi těsně..moc tomu tedy nevěřím..je to bolestivé jen na dotek a nesmíš na ní mít ani spodky...
13. lis 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@jaka17

Ta holka je extrém, ale nikdy se ti bricho zpátky nedostane úplne samo - to neni bolestivý stahovací pas - drží co ma a ty si ho můžeš utahovat jak chces ty :slight_smile:
13. lis 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Herle za ty prachy..nekup to..třeba to fakt pomůže..
13. lis 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky já bych si měla zajít na ty nehty a mně se tak nechce ven ... :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - kamarádka nosila jen ten obyčejný ...co se dá tady taky sehnat a taky si to pochvalovala, ale u ní mi přišlo, že stejně břicho nechala rovnou v porodnici ...takže byla taky po 6ti nedělí bez břicha ...a to přibrala nějakých 14kg a po 6ti nedělí měla asi jen 5kg navíc. Někmu to hold zmizí skoro sama a nekomu ne no.
ale jako do konce 6ti nedělí bych fakt jako břicho nenamáhala kor po cisaři, já se nemohla hábat hodně dlouho, ale je pravda, že to nebyl klasický císař, ale operace no.
13. lis 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - se Ti nedivím je tam hnusně a zima
13. lis 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no to je jasný, ani nepočítáme, že s enechytí, zvlášt když máme pro něj vybraný tak krásný kočár :grinning: a
13. lis 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jé no vidíš, dík za info :wink: :grinning: za tu gramatiku se veřejně omlouvám, fakt v ní plavu :frowning2: jdu k Jirsoví :grinning:
13. lis 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to se ti vůbec nedivím, mě se ven taky nechce, ale od rána neslyším nic jinýho než kač kač, takže krmení kačenek dneska musí proběhnout :grinning:
13. lis 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek