• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@marke no tak mne rekla, ze je mam pravdepodobne nepruchodne, ale nemuze to rict 100% pac se do me neumela dostat jak by chtela - cosi s delozni brankou, moc jsem to nepochopila. takze bych na to musela k nekomu jinymu, esli by si s tim poradil lip. je pravda, ze to holky rikaj, ze je to nebolelo, kdyz ten plyn mel kudy projit. ale me to bolelo uz kdyz mi ten katetr zavadela, jeste pred tim, nez ten plyn pustila.
takze vysledek pro me uplne k nicemu. bolest, tyden jsem pak spinila a stejne to nevim na 100%

jinak o rozpisu lekaru nevim, stridaji se podle me nejak s tim, kdo je zrovna na porodnim sale. napr. tusim ze rezabek je tam vzdycky jen uterky a patky a to jeste jen dopo nebo odpo, ale jinak fakt netusim.
29. črc 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak jak se tu máte?? Nějak ted nestíhám ani dočítat:slight_smile:)) ale pokusím se:slight_smile:)). Já už počítám hodiny do středy na dovču....jinak se sžívám s těma práškama a jsem nafouklá jak balon, ale v pátek už by to prý mělo být lepší. Taky už pomalu odkládáme do kasičky na ten náš poslední pokus:slight_smile: začala jsem jíst to chilli a piju bylinkový čajíky tak víc už fakt udělat nemůžu - jo a taky si poctivě každý den dávám 1-2 skleničky červenýho vína:slight_smile:
29. črc 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nazdar janoure, takze zitra naposled do rachoty?:slight_smile:
29. črc 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no joooo akorát včera jsem zjistila, že nemám plavky, že ty co jsem měla do Mexica tak tam mi rupla podprda a nejde spravit a taky mi praskly pantofle k moooři :grinning: takže musím ještě někde sehnat ..což by problém nebyl,ale mně se v tom vedru tak strašně nikam nechce!!!!!!! :slight_smile:
29. črc 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 Co týýý ty siještě pár dní počkáš co?? Ale aspon je na co se těšit..My se vrátíme a pak týden v práci a pak na týden do toho www.sikland.cz :slight_smile: tak to bude asi taky dobrý, to se vyřádím :slight_smile: no a potom šup na ten drobný výkon a pak šup pro léky a v září hurá to uteče jako voda:slight_smile:
29. črc 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jeee, to je peknej vopruz, nastesti ted maj plavky vsude:slight_smile: tos mi pripomnela, ze my budeme potrebovat boty do vody, tak na to musim myslet. a nakej repelent do zasuvky.
jojo, my si este pockame, ale ono to utece jako voda, vzdyt uz zas uplynul tejden, co jsme to zaplatili:slight_smile: takze uz jen tri tydny a letime:slight_smile: jo a ten sikland vypada silene :grinning: :grinning:
29. črc 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no ja jsem desne rada, ze mam takovyho partaka. nic neni problem, delame vsechno a pritom se na vsem shodneme...s predchozim partnerem jsme akorat hnili kazdej vikend v praze. jooo, je to proste poklad:slight_smile:
29. črc 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani neboj, tentokrát to vyjde....na dovče si odpočineš a pak se dočkáš //, já zítra odjíždim do jižních čech manželovi rodiče už tam jsou od soboty, tak jedeme za nima, máme tam osvědčený místo, tak se tam těšim, že nebudu myslet na to, jestli na testu uvidím // a hlavně mi to uteče do testování :slight_smile:
29. črc 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 :D no vidíš repelent a boty do vody to si musí koupit muž ten by tam nevlez:DDD no jo,ale plavky na hrochy nemaj všude :slight_smile: a já mám to břicho po tom prášku jak balon snad to splaskne..:slight_smile:))
Hele ten šikland to bude asi prča hlavně chci vidět mýho muže na tom elektrickym bejkovi to se asi počůrám smíchy. Bud ho strhne anebo nevim :grinning:
29. črc 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkafel mno musí to vyjít fakt už pro to nemůžeme udělat víc....a když ne tak holt vás tu opustím............no to děláš dobře fakt Jižní Čechy krása a je fakt, že když má člověk kolem sebe lidi a zábavu tak to utíká jináč:slight_smile:
29. črc 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja ti dam na hrochy :grinning: no ja dokonce letos uvazovala o jednodilnejch, pac po ty stimulaci...co si budem podivat no:/ jo a sice mam prsa nula, ale jak se mi po hormonech desne nalily a posunula se ms, tak zacinam mit i vytahany prsa!:( bez kojeni, jen diky hormonum:(
tak to se s muzem mozna pripojistete :grinning: :grinning:
29. črc 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoh holciny (hlavne vy moje kvetnovy:slight_smile: - tak.se hlasim.po screeningu. Mimous je v poradku, ma nosni.kustku, pater a ruxe a.nohy a vse, co by mel :wink: rukama si.sahal.porad do.obliceje, takze je to..f.akt stydlin. Pohlavi pry leda s vesteckou kouli :grinning: ale.nam.jeo.jedno - hlavne, ze se zatim vse jevi ok. Foto.nahraju odpo, mam.ho.na flashce. Btw: je to.pry cahoun - ma sedm.centaku :wink: paa
29. črc 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice hele pro mě to je taky poslední pokus, aspoń tenhle rok....takže doufám, že se aspoň jedno embryo chytlo.....jojo budu mezi lidma, který mě maj rádi a samý procházky a tak, takže doufám, že mi to taky prospěje. Jinak se neboj, určo to dobře dopadne, moc ti to přeju
29. črc 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh to je krásný, jen tak dál :slight_smile:
29. črc 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - tak super a vlastně už ukončený i 1.trimestr tak super ...gratuluji, to už aby jsi si vybrala i porodnici co? V praze hodně chtějí aby jsi se registrovala v 13tt max 14tt...
29. črc 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel - to je fajn, že takhle vypadneš, toto určitě líp uteče. Tak se opatruj a užívej si to ;)
29. črc 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no já jsem jak hroch obrovvský:slight_smile:)) Prsa mám zatím OK aspon něco:slight_smile:)) jojo trochu nás připojistím:slight_smile:))))))
@brsh moooc gratuluju to je paráááda co takhle fotečka?.)
@lenkafel pro mě to je poslední pokus už úplně, víc jich už nedám......ale pořád doufám, že se tenhle poslední fakt podaří......jinak mě to sebere,ale budu muset nějak se pak realizovat trochu jinak no....
29. črc 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb děkuju, snad to bude dobrý, věřím v to
29. črc 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice bude to dobrý, věř tomu, já taky věřim, že za 14 dní uvidim na testu //
29. črc 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisimona1 tak to bude moc hezký, není to někde u Chebu???
29. črc 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, tak už jsem zase zpátky, včerejší cesta busem byla fakt děsná, hlavně od 16:00 - 18:00 pak to docela šlo, ale chytla jsem, z Brna do Pha, tak negativní ženskou jako spolucestující, že jsem si musela najet reiki, abych ty energie vyrovnala.. děsný, ale víkend byl super a krásně jsem si to užila:slight_smile:
29. črc 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkafel tak to je jasný, že uvidíš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! já se zařekla, že tentokrát půjdu rovnou na krev, testovat nebudu po tom minulém zklamání
29. črc 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůjjjj včera busem cesta v tom vedrůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
29. črc 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to bylo fůůůj a to klimoška fachčila na plný obrátky.. od těch 17:30 z Brna to docela šlo, ale to před tím, bylo děsný
29. črc 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice věřim, že uvidim a neboj ty uvidíš taky.......jsmer silný ženský všechny tady a to dáme :grinning:
29. črc 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lenkafel no hollka určitě jo,ale já už se pomalu začínám smiřovat víš a tak mám toho Kubajze...nechci se na to už upínat....
29. črc 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Presne :slight_smile: u Chebu. Tak jsem zvedava, jak to vsechno bude, v patek jdu na kontrolu - ultrazvuk, no, jsem z toho nervozni...
Ty si jela v tomhle autobusem? :frowning2: To znam, hlavne neprebirej od nikoho nic negativniho, ja si vzdycky rikam, je to jeho, nejsem hromosvod... :slight_smile:
29. črc 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj, mela si pekny vikend? No, co to pisu, urcite si se taky parila v tom vedru, nebo ti to neva? Me vcera zacal cyklus a dnes jsem mela prvni injekci, v patek na kontrolu...
Budu se tesit a mej hezky den.
29. črc 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to chápu, ale neboj...nadějě umírá poslední.....no my se zase s manžou začínáme smiřovat s tím, že to budou dvojčata :grinning: , kéž by
29. črc 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@sisimona1 ahoj - no víkend, že se nám rozbilo auto a v tom vedru to bylo super, pak jsme vezli našeho hafana na hlídání n aprázdniny k babičce ale v pátek se mi vrátil syn po 3 týdnech z tábora tak to byl krásnej víkend.... :slight_smile: Moc ti držím pěsti at ti stimulačka pěkně odsýpá a vajucha zrajou a nakonec jsou z toho ty //
29. črc 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek