• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@kamisb myslim, že ty nehty vyřesim doma, aspon ušetřím peníze, i když teda mám je hrozný, ale o nehtech ten pohovor neni,když tam nebudu mít kg špíny, že jo
13. lis 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho to je divné, že Ti to nechce napsat. Já s tím neměla nikdy problém u svého doktora. Ona je moc fajn.
13. lis 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Nehtama se nestresuj, když to nebude nějaká detailistka...ale pohovor by měl být o něčem jiném
13. lis 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin no právě říkala jsem si, že v těhu nechám nehty odpočinout a nebudu si dělat gelovky, protože stejně budu odvápněná a tak ..takže si upravím vlastní a bude..No jo pohovo je o něčem jiném, to vím tak uvidíme:slight_smile:)))
Ted by mi stačilo půl úvazku úplně práce z domova:slight_smile:
13. lis 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holkkyyyy já mám strašnej hláááddddddd pořád mně kručí v břiše, i když zrovna jim, chápete to???? :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky, mám takovou prosbičku, přemýšlím nad absolventskou prací a mám několik témat, chtěla bych se Vás zeptat, jestli se Vám stalo někdy na pohovoru, že by se ptali na něco na co by se ptát neměli a na co, můžete mi to prosím hodit do interky? Jde mi o to, jestli bych pak dala dostatek příkladů do výzkumu. Předem moc děkuji a přeji Vám pěkný den
13. lis 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak uvidíš jak to dopadne, držím palce, já byla v pondělí :wink:
13. lis 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zkousela jsi to telovy mliko do sprchy od Nivei? Ja to ted jedu denne, mazani me prudi a tohle je absolutne super :slight_smile:
@kamisb - tak jsi sla za hlasem svyho srdce, to je krasny :wink: s tim dalsim ditetem to chapu. V prvnim trimestru jsem si rikala dokonce, ze bych chtela otehotnet hned po sestinedeli. Ale to me fofrem preslo s rostoucim briskem :grinning:
13. lis 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin tak já dělala na personálním a na nic takovýho jsme se nikdy neptali. na inulém pohovoru se mě taky neptali na nic co by neměli a ted jdu v pátek tak ti pak můžu dát vědět:slight_smile:
13. lis 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin na pohovoru jsi byla? tak víš co já doufám, že budu těhotná dál, že jo,ale tady by byl nástup v únoru a do té doby by bylo jasno jak to bude.......myslim, že požadavky splnuju úplně pozice mi sedne jako prdel na hrnec.... ale tak jako nehrotim to
13. lis 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh nee to zkusím díky za tip:slight_smile:
13. lis 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice šlo mi o to, jestli bych měla dostatek materiálu pokud bych psala o výběrových řízeních a srovnávala realitu s tím jak by to mělo být. Mám pár případů, kde se stalo, že se ptali holek na to na co by neměli, ale budu mít asi málo dat.
13. lis 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - no já pokud nebudu rodit císařem tak jsme se dohodli že nenasadíme antikoncepci a uvidí se ...stejně nám to teď x-let smao nešlo, tak kdyby to náhodou vyšlo tak by to nevadilo, jinak jsme si říkali, tak rok po porodu a pak to začít řešit ...ale uvidíme jak to bude v reálu a pokud bude císař tak většinou doporučují rodit až po dvou letech ....ale to je ještě fakt daleká budoucnost.

jj srdíčko volalo :slight_smile: ale myslím, že předtím jsem nikdy s žádkým chlapem nechtěla bydlet...a tady my jsme se teda už rok znali, a tak jsme se domluvili, že se k němu nastěhuji hned že nějaký chození za ručičky v 28letech nemá cenu a ježděni na návštěvy no a ono to klaplo a už tu jsem 8 let :slight_smile:
13. lis 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin jasný to chápu.....já se s tím zatím nesetkala valstně kdysi jednoou,ale to už je 8 let zpátky nebo 9
13. lis 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh ted na něj dávali zrovna reklamu :grinning:
13. lis 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa Ahojky, je mi to moc líto, drž se holka, třeba to ještě přehodnotíte, až to přejde a půjdete do dalšího pokusu. Je to škoda, 6 folíčků je docela dost. A jakej byl průběh té minimálky?
13. lis 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 chodíte na Hamr..nebo to nejsi ty ze Spořilova???
@kamisb @pidisek @janice_opice no holky, já po prvním císaři zhubla hned, neb jsem měla zánět prsu..takže dítě řev, já čtyřicítky horečky,,no a kila jsou dole..no a po druhým zas jedno dítě 2 roky- letí si kam chce a druhý v kočáře..a to byly fakt hodní..ale teda cviky na břicho mne bolely ještě za dva roky...
13. lis 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jj to jsem já :grinning: chodíme na Hamr, je to tam staršně príma :wink: a těch kačenek co tam je, dokonce i labutě :slight_smile:
13. lis 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - tak zhubla taky hned, ale já měla jen 5kg nahoře a 3 týdny v nemocnici na kapačkách ..zle mi bylo břicho furt bolelo, každou chvíli teplota vyezla k 39 ° fakt príma období.

ale už za dva měsíce jsem měla zase svoje břicho, to hold prostě mám no :( to jsou ty povolený svaly ...nebo žádný vyber si
13. lis 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 jo, já na Spořilově bydlela asi půl roku v pronájmu po rozvodu a rodiče mám na Zahru, tak to tam znám, krása,jako na venkově..a ta třešnovka na jaře..teda pokud se tam neválej fetky a bezdˇáci...
13. lis 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 a že jich tu je :angry: Ale jak píšeš je to tu krásný. Taky sme tu v pronajatém bytě, ale dlouhodobě, plánujeme, že si po mateřský vezmeme hypotéku a najdeme si tu vlastní byt :slight_smile:
13. lis 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ja jsem to brala tak, ze to zkusim; abych nemusela na IVF. Vnitrek by mel byt zahojeny, myslim v tom smyslu, ze na endometriozu zabira tehu jako ten muj slavnej prechod. Ale zase mit pupek a do toho doma nechodici dite, zima... No nevim. Uvidim, jak to bude po porodu. Ale ted spis ne. Jinak v tom chozeni za rucicky se shodneme :wink: ja zacala chodit s mym partnerem ve 25 letech a hned se ke mne stehoval, resp asi po peti mesicich. Jsem mu taky tenkrat rikala, ze chodit do kina a za ruku muzeme roky a bude to parada a pak jednou zjistim, ze se doma nesneseme :grinning:
13. lis 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin hele, já jsem stará škola, já jsem po třiceti letech /skoro/ ve školství na svém druhém místě...takže pro výzkum na pytel, jedině že jsem dělala pohovory jako naopak zást. ředitelky s uchazečema...ale snažili jsme se být korektní...pozdravuj Dafču :grinning: :grinning:
13. lis 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - tak tak, můj přijel 12.5. z australie ...já tam byla na pár víkendů ...pak jsme jeho rodičům řekli, že se tam nastěhuji. No a tak jeho táta řekl, že nám dole nechají obývá a ložnici...takže to bylo stěhování s dětskýho pokojíku do dvou místností, kdy se měnil tchán s manželem ...a pak se dělala i nová koupelna a záchod, takže uplně jsem se nastěhovala koncem července ...takže za 2,5 měsíce :slight_smile:
13. lis 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 no bohužel skoro jako těch kachen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - tak proto jsem si říkala, že druhý začnem řešit kolem roku toho prvního, ale uvidíme no :slight_smile: co nám příroda připraví ;)
13. lis 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh tssssssssssss my se s mužem brali po 7mi měsíční známosti:slight_smile:)))) jenže u nás už je to stářím a zkušenostma jak jsme předtím dostali na prdel oba, takže taky žádný jakýpak copak a růžový brejle:slight_smile:)))))) holt jsem se potkali až v tom správnym věku asi:slight_smile:
13. lis 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty foe je skoro půl dvanáctý a já ležim zalezlá v posteli jako ta lemra:slight_smile:))))
13. lis 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice @kamisb @brsh jo, my skoro taky..seznámili jsme se v srpnu, v říjnu se sestěhovali a 13. dubna v pátek se vzali...
13. lis 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my se seznámili 29.dubna a 18.11. jsme se vzali:slight_smile:)) huuuuuukot naši ti koukali, 4 měsíc po rozchodu kdy jsem se hroutila jsem si našla chlapa a 9 měsíců po rozchodu se vdávám :grinning:
13. lis 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek