• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

25. března 2017 
autor
Já bych toho svýho nejlepšího Pupana nevyměnila za nic na světě!!!!!
13. lis 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 @janice_opice @kamisb - no jo, devcata, ale to musi chtit oba :slight_smile: a u nas jsem se porad chtela vdavat jen ja a chlap nic :grinning: takze jsme spolu osmy rok a manzele nejsme. Je to jeden z tech bidaku, kterej se proste neozeni. Ale tak dneska je mi to uz jedno. Hlavne, ze mala bude mit moje prijmeni. To bylo pro me smerodatny :slight_smile:
13. lis 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@brsh čéče to manža jako muzikant a motorkář a svobodomyslnej člověk se nikdy nechtěl ženit, však ještě ve 40 byl svobodnej a bezdětnej, pak mě potkal a asi se řekl, že už je starej dost aa že nic lepšího se mu po té bídě taky asi nepoštěstí a rovnou si mě okroužkoval :slight_smile:)))))))
13. lis 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice to ja znam tyhle motorkare :slight_smile: tak je asi pan domaci jeste mladej, ve svych 36 letech :grinning: on ani neresil to prijmeni. Spis jeho mati byla mrtvicna a segra :slight_smile:
13. lis 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 vyřídím, je miláček, zrovna mi leží u nohy:slight_smile: jinak už vařím oběd. A co jsi učila??? Jak jinak je?
@brsh - hm tak to my se brali skoro po roce ale na místě kde jsme se chtěli vzít to tam opravovai, ta jsme to o rok odložili, brali jsme se po dvou letech.
ale bylo to z mý strny měla jsem furt pocit, že jsem tady na návštěvě a že sem nepatřím a po svatbě jsem si říkala, že tu už budu doma a asi jo ... :slight_smile:
@janice_opice no to nevadí, že to je takhle dlouho, povídej... na co se ptali co neměli?
13. lis 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh no jo vlastně však to znás a ješě kombinace s muzikantem a problém s autoritama tak to fakt můj muž je oříšek,ale na mě kouká - teda ještě nedávno koujkal jako na svataej obrázek... Včra vedle mě ležel a měl poepřenou hlavu, já si četla a on na mě vejral a hubu od ucha k uchu tak mu říkám co na mě tak jako zírá jak jouda- tak se chechtal a říkal, že na mě kouká zamilovaně---no nevim no..prostě romantika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@coralin ptali se na děti jeslti mám a jeslti plánuju.....
13. lis 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - ale je pravda, že jsem torchu teda tlačila, že tu svatbu chci ...ale zase je to jiný když se on stěhoval k Tobě, ona ta dnešní doba je jiná no ...a jak to chlapi vidí, že jindeto jde o bez svatby tak se do toho neženou no.
ale já jsem vždycky chtěla aby dítě mělo příjmení stejný jako oba rodiče. Ale taky je to asi fuk kor ze začátku.
13. lis 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@jaka17
@janice_opice my se s manželem seznámili 28.10 , 1.12 sme se stěhovali a po sedmy měsících od seznámení sme se vzali :grinning: jinak to bylo cca 2 roky od rozvodu :grinning:
13. lis 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice klasika....
13. lis 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no hele jse strašně ráda, že i Kubajs se přejmenoval a jmenujeme se všichni stejně :slight_smile:))) představ si to to bylo super bejvalej sice trochu dělal ofuky,ale nakonec uznal, že se o Kubu stejně nezajímá tak couvnul a Kubovi se myslim i notně ulevilopři změně příjmení...
13. lis 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin ale je fakt, že to se mi stalo jednou, pak jsem byla na spoustě pohovorů a nestalo se mi to
13. lis 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak ja jsem vzdycky mela svoje zazemi a nikdy jsem se necejtila jako na navsteve. Az ted to prislo, v nejblbejsi chvili, kdy si menime byty s rodicema a jdeme k nim. Takze si tam jako na navsteve asi pripadat budu :frowning2: ale v sedmym mesici nejak nemam energii protestovat, je to na delsi povidani. Rodina pritele je trosku na hlavu v tomhle.
@janice_opice - co by nekoukal :grinning: krasna a silna zenska, s jeho krvi pod svym srdcem :wink: je to nahherny, kdyz se dva maji takhle radi :slight_smile:
13. lis 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 hele jakýpak copak, že jo...já prostě vím, že my spolu už zůstaneme navždy nic takovýho jsem nikdy necítila k nikomu, sice to měl ze začátku se mnou těžký, musela jsem se naučit znovu věřit, ale bojoval o mě :slight_smile:))))Oba jsme si prošli neštastnejma vztahama a pokusama a tak prostě byl nejvyšší čas. on chtěl do gangu, že na všechno kašle a já už jsem se zařekla , že budu do konce života sama a najednou bum a potkali jsme se a to jsme od sebe bydleli 1,5 km:slight_smile: a já jsem znala jeho některý kamarády :slight_smile: a dokonce jsme se asii někdy už v minulosti potkali,ale to asi nebyl ten správnej čas:slight_smile:
13. lis 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice mě se to stalo taky jen jednou a jinak relativně v pohodě, až ještě na jednu babu.... co se ptala... tak právě proto to řeším, jestli by mělo smyl o tom vůbec psát.....
13. lis 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh jo silná to teda poslední dobou jsem to máš pravdu jsem jak hroší samice v říji . Jo vím, že mě miluje a hodně!!!!cítím to i když někdy brlbá, že ho prudím(což je jasný, že prudit ho musím) páč on je flegmouš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak vím a cítím, že mě moc miluje:slight_smile:
13. lis 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh
@mufinka26
@kamisb
@jaka 17 ale holky víte co??? nejdůležitější je to, že mě rozesměje že máme veselou domácnost(nekdy až moc) Kuba nás známkuje na stupnici bláznovství kdo z nás je ten den větší blázen:slight_smile:))))) a že jsme si vzájemně oporou. a máme spolu pořád o čem mluvit...ale ten smích je moc důležitej.-)
13. lis 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
PROSÍM VÁS co mám dělat,????? Fafkt jím ..měla jsem snídani, pak přesnídávku a prostě polykám sousta a furt mi kručí v břiše?? jak mi může kručet v břiše,když jím????a co mám si tak dělat jako?jako prý se zrychlí o 2% metabolismus ted v týhle době no dobře at se zrychlí to jedině uvítám,ale tohle je teda fakt extrém!!???
13. lis 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja myslela silna jako statecna, ty hvezdo :grinning: hele, ja zralav prvnim trimestru jak kdby me mucili mesice hlady a pak se to srovnalo. Jez, nac mas chut a neomezuj se. Jeste mesic a bude to ok, neboj :slight_smile:
13. lis 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice u nás je taky veselo :grinning: jediný co, tak ho musím kolikrát víc hlídat, je hodně silnej diabetik a jeho zdravotní stav je rok od roku horší :frowning2: ale i tak, nikdy bych nechtěla jinýho chlapa :grinning:
13. lis 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh já vim jak jsi to myslela neboj:slight_smile:jenže ty jsi štíhlule a já jsem tučibomba :grinning: :grinning: :grinning: tak se bojím, v prvním těhu jse to vůbec neřešila,ale ted . no nic jdu si dát další jídlo no:grinning:DDDDD
@janice_opice asi musíš papat víc :grinning:
autor
@mufinka26 to je dobře, mít oporu je moc důležitý - já taky usim Pupana hlídat, má zase hodně vysokej tlak a ted ho teda ještě hlídá po to zánětu ledvin.. Ráno šel do práce a tak jsem mu předváděla, že vypadá jako SUMO zápasník, jak je vysokej ted měl ten pupík, ovázanej ten koženej pás kolem dokola a vlasy do culíku tak jsem mu převáděla ten postoj sumistů jak se rozkočej a házej tu rejži nebo co to je tak se smál a říkal že jsem drzá (to mi teda říká furt). ale on, když předváděl tu stupidní reklamu na kinder mléčný řez a hodil mi ho na halvu a pak se tomu půl hodiny sám smál, že jsem koukala jak vyvoraná myš to je jako normální :grinning:
13. lis 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin učila jsem výtvarku v DDM a na střední češtinu..ale baví mne víc výtvarka...
ted´jen doufám, že budu dlooouho doma, je mi fajn..psice jsou nadšený..chodíme po procházkách..tak snad se taky k té dovolené dopracuješ..já mám pochopitelně strach, ale zakazuju si na to myslet, co se má stát, stane se...
13. lis 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 to mi radši neříkej jdu si pro čokoládu před obědem:grinning:
13. lis 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jééé bych potřebovala hodiny výtvarky :slight_smile: ale myslim, že už je pozdě
Náš kuba si stěžuje na úču na výtvarku
13. lis 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hele to si četla, že čokoláda je vlastně zeleninový salát?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh no jsou chlapi, který to fakt nemusej, ale myslím, že to neva...hlavně že vás obě holky bude mít rád...
13. lis 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek