• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
Hele asi budu muset v těhotenství nosit tohle triko:
http://www.bestdarky.cz/tricko-nejsem-tlusty-velikost-m-p-4612.html
13. lis 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mufinka26 neee kde to píšou?
:grinning:
13. lis 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Anebo budu nosit tričko XXXL s nápisem: Zvítězila jsem nad anorexií .)
13. lis 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice to víš, musí se to s nima umět, se syčákama...ale v DDM je to o dobrovolnosti a to je hezký...můžeš chodit do kurzu..nebo spíš po těhu a než to vychováš na univerzitu třetího věku
13. lis 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - tak zase když už svatbu tak si ji užít, takže hezky až porodíš a odkojíš :slight_smile: ...musíse občas jemně naznačovat a někdy trochu víc než jemně no :slight_smile:
13. lis 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ty jsi prdlous, tak to nejstihlejsi obdobi mam fakt za sebou, ale je mi to burt. Na zakladce me sikanovaly deti, ze jsem hrozne hubena :grinning: si nevyberes.
@kamisb @jaka17 - a dyk jo, holky :slight_smile: ja uz jsem se s tim srovnala... To jen, ze tu tak zvanime :wink:
13. lis 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tady na koíku, to dávala nějaká maminka na zeď :slight_smile:
13. lis 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nakukuju co nového, těhulkám držím palce, už sem na zdi gratulovala :wink:
Já zítra začínám 30tt a teda.. furt jsem byla nadšená jak je vše skvělé a zalité sluncem, minulý týden jsme e byli fotit, kamarádka která se nefotila vůbec prý že je to hrozně brzo, jenže já dopředu prostě nevěděla kdy je to "akorát" no a v den focení jsem nenavlíkla snubák, tak ho mám na malíčku, to mě mrzí a 2 dny po focení jsem se začla cítit jak vorvaň :grinning: ráno pocit v dlaních jak když sem jela 30 km na kole s blbýma řidítkama :grinning: :grinning: a tak celkově, příjdu z práce domu a než uvařím večeři tak břicho ztěžkne a sem ko.. A žáha mě pálí 2 týdny nonstop, nic nezabírá, už nic nejím co by vadilo, piju jen vodu..Takže sem stráášně ráda že sem se nenechala odradit a šla se fotit brzo :grinning: Ale holky víte jak.. stejně je pořád krásně.. :slight_smile:
@janice_opice mě vůbec nebylo špatně ale furt strašnej hlad, v noci sem chodila jíst :grinning: a v práci jsem během jednání muela říct, že jdu na wc a jít si kousnout aspoň chleba :grinning:
13. lis 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@malinka_02 jééé ahoooojjjj to je náhodou dobře, že jsi vorvan to znamená, že máš miminko v pořádku,,,, teda toto opravdu utíkááá:slight_smile:)))))))))))))))))))))))tak pak šup foftku nákou:slight_smile:))) :grinning: tos mě ulidnila, mám to tak poslední 3 dny, že musim furt jíst jinak mám pocit, že umřu hlady..... :grinning:
13. lis 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 ahoooj, no máš to za pár, ale on se ten konec vleče, už abys šla na mateřskou a mohla si odpočívat..Tak hlavně se šetři a pozdravuj od tet koníkovek malýho..
13. lis 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. lis 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh hele a ty máš kontakt na nějakýho dobrýho fotografa\?? Chtěla bych fotku s pupkem a s pupkem a s rodinou a pak celou rodinu i s miminem:slight_smile:)
13. lis 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 to ti chvalim, jirsova je nejlepsi!:slight_smile:
13. lis 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 Jirsová je kamarádka mého švagra a švagrové:slight_smile: doporučili mi jí at jí zkusim k porodu:-
13. lis 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice a nevis esli ma deti?:slight_smile: by me to zajimalo..:slight_smile:
13. lis 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to víš miminko má hlad :grinning: až budu mít fotečky u sebe, tak dám do alba :wink: No na počítadle na mě svítí 78 to je síla, trošku panikařím :grinning: lavně teď hrozně moc holek po ivf rodilo 3-6 týdnu dřív, jen jedna správně, tak sem si říkala, že to už je za 2 týdny! :sweat_smile:
@jaka17 děkuju :wink: no utíká to hrozně, na MD bych měla jít 19.12. tak to už uteče, kor jak se budou blížit vánoce. Já hlavně měla hrozný kašel, nakonec mě to donutilo zustat týden doma a jak sem se rozležela doma, tak už se mi nechtělo :grinning:
13. lis 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 to nevim,ale asi to můžu příležitostně zjistit .)
13. lis 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malinka_02 neboj budeš rodit v pravej čas a jako po másle to ti garantuju. tak na fotečky se moc těším a závidím ti už bych chtěla být taky takhel na konci ...ted má furt děsnej strach aby se to nepoto.....
13. lis 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to budes hodna, desne me to zajima a je mi blby se ji ptat:slight_smile:)
13. lis 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 nazdar zlatoooo, tak plivej, plivej, este porad nam tady zbyly takovy, kery potrebujou tehu bacily!:slight_smile: napriklad jaaaa:slight_smile:
drzim palce, at je vsechno v poradku az do konce:slight_smile:
13. lis 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hele to já mám taky furt :grinning: jsem si říkala, že až budou pohyby budu klidnější a houby, náš prcek kope zásadně v noci a vždycky přes den si říkám, že se nějak nehýbe a panikařím.. a na dloubání nereaguje :grinning:
@sasanka033 tfuj tfuj tfuj!!! :wink: a vy teď teda zkoušíte přirozeně?
13. lis 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice strašně velká gratulka t těhu,tak to nakonec krásně dopadlo :wink:
@malinka_02 prosím tě klid mimčo tam vydrží jak má.
@sasanka033 na tebe vzpomínám snad každý den a pořád a neustále držím palečky. :sunglasses:
13. lis 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@malinka_02 no já tomu po těch 8 pokusech furt nemůžu uvěřit víš a jsem vyklepaná a taky tím, že už nejsem nejmladší, zítra jdu na vstupní prohlídku k novému gynekologovi tak doufám, že tam bude UTZ a bude vidět, že jsme trochu povyrostli za ten týden....
13. lis 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 no bohuzel ani to ne, neni ovulace:( jakoze zadna a to ji potrebujeme napravo. takze dalsi mesic cekani a pokud ani to neprinese ovu vpravo, tak dalsi cyklus uz s nakym clostikem/tamoxifenem nebo tak a IUI a prirozene nakou dobu...
13. lis 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dada074 děkuju, chtělo to změnit CAr a vyprnout se na práci:slight_smile:))))) strašně se bojím fakt pořád tak to nechci zakřiknout po těch letech.....:slight_smile:)) ty už to máš taky za pár koukám:slight_smile:))))))jak se ti daří?? asi dobře vid? :wink:
13. lis 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 D E K U J I :slight_smile: jsi zlata...viz vzkaz pro malinku vyse...bohuzel se ted ani nesnazime:(
13. lis 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice neboj,bude to v pořádku a tohle miminko u tebe zůstane až do porodu,přeju hodně hodně štěstíčka.Jo a utíká to pěkně,a neboj já se klepu ještě teď aby byla malá v pořádku.S tou prací jsi udělala,moc,moc dobře,není nad to být v pohodě :wink:
@sasanka033 šestinedělí ještě trvá?
13. lis 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 já spíš že musím vše pořídit ať mám klid, dokud se mi ještě chce chodit :grinning:
@janice_opice to je jasný.. ale určitě máš smulu vybranou a všechno bude v cajku :wink: držím moc palce!
@sasanka033 aha, to je škoda.. :frowning2: a dali jste si nějaký limit, když to nevyjde, že pujdete do IUI?
13. lis 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dada074
@malinka_02
Holky díky hlavně to tu všechno pořádne poplivejte těma obříma těhu bacilama a t nám // se miminko už udrží a těm,které na ty // čárky ještě čekají,at se brzy objeví:slight_smile:)))
13. lis 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek