• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@dada074 ne, teda mozna este jo, ani to nesleduju, byli bychom se snazili, ale nemam ovulaci:(
13. lis 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 no ja do nej chci jit pokazdy, kdyz bude ovu napravo a este to sichrovat doma. no a takhle snad do jara treba dve stihnem a kdyz to nevyjde, tak stejne pujdeme zas do IVF...
13. lis 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 jo to tě chápu,říkala jsem minulý týden manželovi,že musím něco nekoupit a on na ně koukal jak na dementa,že je času dost,také jsem mu řekla co kdybych porodila dřív (no prý by to sehnal sám ha,ha),tak jsem se do toho pustila sama ať mám klid.
@janice_opice už na vás všechny plivu a že ten náš bacil je :slight_smile:
13. lis 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jak zjistíš jestli je to napravo,to lítáš každý měsíc na uz?
13. lis 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 jojo...ale ja mam car kousek od prace, takze mi to nevadi.
13. lis 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak to jo,ten druhý je úplně neprůchodný?
13. lis 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 no neni nepruchodnej celej, ale je nepruchodnej:slight_smile: proste tekutina tam zatece, ale ta kontrastni latka tam neprojde, takze je 100% nepruchodnej, nicmene s rizikem mimodelozniho, pac sice se tam nedostane tekutina, ale spermie mozna ano. i proto jsem radsi, ze na UTZ budeme vedet kdy je ovu vlevo, celkem realne uvazuju, ze bychom se pak sexu v dobe ovu radsi vyhli, resp. se chranili...
13. lis 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jo rozumím,také jsem proto,že to nikdo takhle nesledoval skončila na sále,neboj časem to vyjde,hodně štěstíčka kočko.
13. lis 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 to chápu, že se bojíš, ale zkus se zabavit nějak jinak, když se bojíš, vylučuje tělo jiný látky než když jsi v normálním stavu. Co třeba teda malovat? Mám tohle sice všechno naučené, ale pak taky nevím jak to udělat, aby psýcha:slight_smile: byla v klidu. Tak to je hezký výtvarka je relax a čeština by se mi hodila:slight_smile:))))pošli mi pejsánky, ať je taky vidím:slight_smile:)))věřím, že jsou nadšený, té naší potvůrce to taky vyhovuje, že se jí teď věnuju, jen musíme vypilovat tu výchovu:slight_smile:
13. lis 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahojky, a dělali Ti ten test? jestli je nebo není ?
13. lis 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ahoj, jakej test?
13. lis 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 a vis, co cekate? nebo se chcete nechat prekvapit?:slight_smile:
13. lis 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 ahooj koco, zrovna jsem na Tebe minuly tyden myslela, jak jsi na tom :slight_smile: pekne Te dohanim - chapu to dobre, ze bude holcicka? :slight_smile: a co na to starsi braska? :slight_smile:
13. lis 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janiku, ja mam spoustu kamaradu fotografu ( i s Opavskou vejskou) a zatim jsem nikoho na fotk neurvala. Ale tak snad to zmaknu :slight_smile: jinak pak na newborn mam objednanou Misu Ptackovou, nasla jsem na ni tip tady na Konovi. Jsem uplne odvarena z jiny fotografky, ale ta je cca sto kilometru od Prahy a to fakt v unoru nedavam :grinning:
13. lis 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh ho sem odkaz ty odvare:slight_smile:))))))))))))))))
13. lis 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ;)))) najdes ji na fb, Ywonn photos. Tj krasa. A Misa tam ma taky profil nebo web michaelaptackova.cz
Holky, Bulovka je zavrena od 18. 11. do 9.12. - malovani a uklid. To tam budu mit krasny :wink:
13. lis 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh jéééééééééééééééééééééé to je krááásaaaaaaaaaaaaaaa
13. lis 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já jsem zase nervozni před tou zítřejší prohlídkou na gyndě
13. lis 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi to je normální, ale víš co hlavně klid :grinning:
13. lis 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Kači tož, mě se taky ptali jen na děti a to hned dvakrát po sobě tenkrát v čtyřiadvaceti, a to dokonce sám ředitel, když už jsem byla v tom posledním kole, ale jako řekl mi že na to by se ptát neměl, a že mu to říct nemusím, jen že potřebují nutně na této pozici někoho chvíli udržet :grinning: tenkrát mi to ani nepřišlo, protože jsem nad dětma nepřemýšlela fakt ani ve snu...
13. lis 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak tu nervozitu něčím dobrým zakousni Jani, taková deli by to mohla na nějaký čas rozehnát :grinning: :grinning:
13. lis 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice
@brsh @jaka a jak jste tu holky rozebírali ty vaše rychlovky, tak já jsem takový ten Nádeníček z básníků podle vás :grinning: :grinning: můj si mě našel v mých sedmnácti v baru, kde jsem dělala barmanku ale jen tak na výpomoc kámošovi....nejdřív mohl u nás přespávat jen o víkendu, po půl roce už i v týdnu, ale jezdil ještě jako dom se převlíct nebo tak a během dvou dalších měsíců se nastěhoval komplet, o ruku mě žádal hned první vánoce, ale to mi přišlo dost brutál, bo jsem neměla ještě ani hotovou střední školu :sweat_smile:, ale i tak jsem se vdávala brzo ve dvaadvaceti a od té doby spolu i bydlíme, přestavěli jsme si starší patrový dům ....takže už si ho šťastně vydržuji patnáct let :grinning: :grinning:
13. lis 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@martas14 ty muj zlatej martísku to bych musela zvednout prdel a obléct se a jít pro ní do krámu a na to jsem taaaak stršně líínáááá:slight_smile:)))))))))))))))))))))))))))))))
13. lis 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice neblázni na to jsme si dělali děti aby nás obskakovali :grinning: :grinning: :grinning: teda to moje ještě samo do krámu nemůže, ale Kubajz už by to v rámci vyvětrání se určo zvládl, i když zas nezaručuji, že se ti z peněženky nevypaří nějakej ten peníz i na jinou dobrotu
13. lis 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - jak to že nemáš zásoby? já teď zlikvidovala zbytek delisy z dopoledne :slight_smile:
13. lis 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky koupila jsem si listopadovou maminku a je fakt pěkná a je tam velkej článek o IVF:slight_smile:
13. lis 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to je jednoduchý sežrala jsem všechno co přede mnou neschovali:slight_smile:))
13. lis 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 pravdu díš holka, ten můj mužík alias Mirek Dušín myslí vždycky v první řadě na to aby jsme se měli dobře a nemuseli se jít pást, i když pravda teď v zimě pod sněhem by se tráva špatně hledala :grinning: :grinning:
za to ty mě nepřestáváš překvapovat ani chvilku!!!! tetování na kostrč!!! no to by mě zajímalo co to bude za zajímavé heslo :grinning: :grinning: :grinning: doufám jen né že šipka :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 no ted se vrátil s časákem score a s časákem Maminka na Deli sjem si nvzpomněla a hnát ho tam znova nechci páč má dost povinností:slight_smile:
13. lis 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek