• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
@janice_opice já teď taky ztrestala balíček lentilek, který ani nevím kde se k nám zatoulal, ale bylo to móóóc dobré ty už jsem neměla od Kuvajtu napadení
13. lis 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no hold nová doba, když už i v mamínce jsou i články o IVF :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo tak vysávání nebo utírání nádobí ho zachránilo od toho utíkat do obchodu zpátky, no není ten život krásnej :grinning: :grinning:
13. lis 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 no čéče spíš učení na hodnotící test, chystání tašky a klid bordelukterej vládne v DVD a CD to když jsem viděla tak jsem musela odejít abych neřvala jako tur a všechno to nevyházela...takže ted dřepí a dává DVD a CD do správnejch krabiček a otírá z nich prach a upatlání
13. lis 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 No a taky tam píšou, že ted už jsou právě chlapi na to hůř než ženský
13. lis 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin mmnooo..já už háčkuju a připadám si jak ovčí babička..sice jsem vše, co jsem včera usmolila rozpárala, ale to nový už je fakt docela jako výtvor a ne klubko ,co si s ním pohrála naše kočka...psíky hodím do albíčka, jen musím sehnat nějaký hezký fotky, nepostojí a nepostojí...
@martas14 jooo, marti..to víš, zastydlá puberta, chci tam dráčka, nebo spíš takovýho ješzěra, malinkýho...
13. lis 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a je v tom clanku neco, co bychom my tady jeste nevedely? :grinning:
13. lis 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 nojo, to se pak těžko zvyká na chození do práce, když se člověk rozleží...zase ti závidím, že už budeš mít prtě u sebe...
13. lis 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no naopak ;)
13. lis 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja se z toho hladu poseru fakt!!!!
13. lis 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no to je dobry tak nepřibereš :slight_smile:))) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. lis 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice tfuj tfuj tfuj!!
13. lis 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek
@malinka_02 :grinning: tak dik a damy teda prominou :slight_smile:))
13. lis 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No@jaka17
@jaka17 no uz aby to bylo..to.vis strach je porad..
13. lis 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo v tý Mamince je sleváčů jako prase:slight_smile:))) :grinning:
13. lis 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a jsou na něco vhodnýho, ty sleváče...
13. lis 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no kromě dětskýho je tam těhotenský knížky náký estetický věci a je jich tam miliarda,ale většina jich končí 17.11. já to využiju na knížky a nějaký oblečení a boty
13. lis 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Díky, taky se na to podívám...dneska mě teda pekelně píchá ve vaječníkách, myslím na vás, holky, jak jste tady před 14 dny taky plakaly...i záda mne berou, ale nikam nejedu...ani náhodou...
13. lis 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jo no to je přesný ale neboj to je dobrý jen kdyby se to nedalo vydržet v žádný poloze....musíš se zabalit a najít nějakou polohukde to bude lepší,ale neboj bude líp
13. lis 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no je to asi normální , ty jsi vlastně o skoro měsíc napřed a už je to dobrý, ne, nebo už sis zvykla??? :confounded: :cry: vlastně bych měla ted´dostat ms, tak asi se to tam mele....
13. lis 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no jo je to mnohem lepší, sem tam mě píchne pobolívá jak jablečníky tak záda....... no mně čeká obdbí MS 17.11. tak počítám, že taky asi budu mít nějaký bolesti, 18.11 to bude přesně měsíc od první injekc stimulky:slight_smile:....
13. lis 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 to háčkování se podá, moje budoucí švagrová háčkuje moc hezký věci. Uháčkovala super kabelku pro holčičku jako psa:slight_smile: tak až něco najdeš, to nespěchá:slight_smile: nechceš mi kontrolovat texty???? :grinning:
13. lis 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 moc díky Marti,, to je taková klasická věc na co se nás ptají:slight_smile:))
13. lis 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 mně dělali test z krve, taky mě to zajímalo, jestli mám ovulaci, protože mi nikdy nevyšel ovulační test a sama od sebe jsem měla s MS problém. Tak mi doktorka poradila tohle a zjistilo se, že ovulaci mám, jen jsem ne MS a po návratu z lázní jsem se nastartovala na samostatný fungování.
13. lis 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin já se něco naopravovala, ale taky nechám sem tam chybku...hlavně v čárkách..ale kdybys něco důležitého měla, není problém... :grinning: :grinning: háčkuju zase asi po dvaceti letech, předtím jsem to docela dávala...
@janice_opice Janinko, to je hezký, ode dneška mě bolej jedině jablečníky...hele zejtra jdeš kdy??ne že budeš zas čekat před Ikeou... :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 mě hrozně bolely záda v prvním trimestru...ale já na ně trpím i při ms, na křížový bolesti. Vydržaj :slight_smile: Jinak s tím háčkováním - taky jsem si pořídila háčky a :grinning: no řetízek jsem teda zmákla, ale jinak jsem zaseklá, to je hrůza. Jelito na ruční práce. Snad s tím pohnu :slight_smile:
13. lis 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh no já jsem si do kolekce na profilu nasbírala inspiraci..jsou tam některý nádherný věcičky..já zatím háčkuju dečku http://fizule71.blogspot.cz/2013/06/pro-predcasnatka-babiccina-deka.html je tam dobrý návod a jde to ...Jojo, snad je to bolení normální, člověk se furt bojí a sleduje...
13. lis 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda sakra já snad taky začnu háčkovat...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kde se to dá koupit ty věci??? :grinning: :grinning: jsem nepolíbená tak nevím
13. lis 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 čéče do Ikey jedeme až v pátek, zítra tam mám být až ve 14.40 ufff takže dopoledne odchlupit, zkrášlit vymydlit :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ted jsem četla jeden deníček na emiminu a pak taky jednu dřívější diskuzi k této matce a disuzi dnešní a fakt netuším co si o tom mám myslet....
13. lis 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek