• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@jaka17 ježiš, to vypadá komplikovaně :grinning: no proštuduju :slight_smile: A s tím pozorováním a strachem je to normální. Já se bojim každej den, to s prvním trimestrem nepřejde :slight_smile: když jsi měla první děti, tak se nic tak moc neřešilo...teď jsme vytrslý, samotnou mě to štve, jak se řešim...ale to asi k IVF patří. Neboj, bude to ok! A hlavně ty bolesti jsou prý fakt v normálu!
@janice_opice - nic nečti a zalez do pelechu, matko! Dyk to nahoře píšu :slight_smile:
13. lis 2013 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh ahoj kočko,no ale nedoženeš,heč.Ne krásně nám to utíká viď?Jo čekáme cácorku tak si zkusím zase něco jiného a snad i klidnějšího :grinning: A co na to bráška,určitě tomu lumpovi nedochází co ho čeká,bříško hladí každý den,největší švandu má z těch kopanců a jak to bude v lednu to opravdu netuším,jen doufáme s manželem,že to malá přežije no :wink:
@sasanka033 čekáme Adélku :wink:
@janice_opice na zítřek hodně štěstí,ať je vše v pořádku.
13. lis 2013 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@coralin porad jsem nejak mimo, test z krve? na ovu? ja proste chodim na UTZ....
13. lis 2013 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@dada074 ja jsem mela bejt adelka:slight_smile:
13. lis 2013 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrou holky a děkuju za podporu...už je mi líp a jdu hajííííííí
@janice_opice pěkně se odchlup a stav se v galanterii, kup si přízi Batole a háček, to ti poraděj jakej ...no a profil na e.miminu mi musíš popsat zítra....
13. lis 2013 ve 23:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko děvčata :grinning: Jelikož sem dneska po dlouhé době spala devět hodin v kuse, sem plná energie :grinning: a těším se na zítra :slight_smile:
14. lis 2013 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, všichni....držím palce všem ,na které dneska čeká nějaké vyšetření..Jani..nebo zákrok a podobně...hned nám všecko hlaste, sedím tu a čekám na zprávy jako na občerstvení při tom našem věčném čekání....
@mufinka26 ahooj, jak se mají kachny, dneska je krásně , tak tě kačč, kačč nemine, holka... :grinning: :grinning:
14. lis 2013 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 no to mě neminulo ani včera :grinning: Ale dneska to bude příjemnější, když svítí to slunko :grinning: Jak se cítíš těhulko?
14. lis 2013 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka26 díky, včera jsem nějak cítila břicho a záda, ale po ránu je to zase fajn...no to víš, člověk má obavy...
14. lis 2013 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 - to teď bude chvíli trvat jeden den dobrý a pak všechno bolí :slight_smile: mě se to taky nějak střídá ...teď mě dokonce přžestávají i bolet prsa, ale bolí v noci když se omylem přetočím na břicho tam mě to vzbudí.
Ale mám je furt nalitý, podprsenky jsou hrozně nepříjemný :( ale teď jsem v práci takže ji asi sundám až po obědě ;)

jinak krásné dobré ráno děvčata :slight_smile: si vždycky vzpomenu na škopkovou nebo kde to bylo jak tančily v tý hospodě ....
14. lis 2013 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice -teda jako jak až odpoledne :( takhle napínat ... :grinning: :grinning:
14. lis 2013 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
cau holky, HEEEEELP! jsem 17DC a dostala jsem to!!!:( to se mi stalo asi pred 7 lety, ze jsem z nicehonic mela dva cykly po sobe 16 dni. a pak zas ok. stalo se vam tohle nekdy?
14. lis 2013 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 - tak přeci jen jsi po tý laparce, hystero ...alespon se líp vyčistíš bude to doufám trvat jen den dva ..oni občas varují že se to může stát, ale kdyby to mělo trvat dýl jak dva dny nebo to bylo nějak moc silný raději bych volala někam. Za zeptání nic nedáš.
14. lis 2013 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no ne, ja uz regulerni ms mela po laparce. normalne 26DC, coz je u me normalni, ale byla hnusna, hneda, cucky, zadna krev, ale trvalo to standardni dobu. no a ted jsem 17DC a normalne jsem se rozkrvacela vcetne vsech ms priznaku. jakoze aspon nemam strach, ze by to bylo neco jinyho...ale i tak, co to kurna je?? proc najednou takovej vykyv?
14. lis 2013 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb nemůže to být celkově jako šestinedělí???já měla krvácení po laparo jednou v termínu ms a podruhé v termínu šestinedělí...
14. lis 2013 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb tak to je správný, Škopková je můj vzor, ta to všechno řešila pěkně od podlahy... :grinning: :grinning: tak hezky vytvářej hodnoty,ale nepřeháněj to...
14. lis 2013 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 to má asi @jaka17 pravdu, že to tak může být ...ono to do toho může spadat ...já to sice měla bet toho, ale každý tělo reaguje jinak.
14. lis 2013 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 tak ja sestinedeli nikdy nemela, jak to myslis, v terminu sestinedeli?
14. lis 2013 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 žádný obavy, miminko je krásně zavrtaný a ted bude jen spokojeně růst :slight_smile: Ikdyž úplně tvé obavy chápu, já sem byla uzlíček nervů a velmi častý návštěvník pohotovosti, uklidnila sem se až po 14tt :grinning:
14. lis 2013 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Bodré podoledne ted jsem se odvážila vstát z postele.....motačka jako sviňa....tlak 97/72 kráása
14. lis 2013 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb dobrý jsou ty sportovní, já mám kozy jako vozy :grinning:DDDD a bez podprsenky nemůžu a s ní taky ne, takže sportovní to řeší...:slight_smile:) manža si je těžkal a říkal, že jedno má tak 4 kg(samozřejmě přeháněl, ale by vyvalenej jak hovnivál na kuličku
14. lis 2013 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@mufinka26 to jsem ráda, že tu nnejsem panikář sama a že taky někdo jinej lítal na pohotovost :grinning:
14. lis 2013 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sasanka033 hele a bereš do toho nějaký prášky??Je fakt, že to můžeš mít po tý laparo rozhozený
14. lis 2013 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 tak Škopková dneska už líp jo?? To je dobře!!!
14. lis 2013 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Halooooooo je tu někdooo??????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Slušná samomluva(samopisa)
14. lis 2013 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak už mám hysteroskopii za s sebou, polyp odstraněn, v domečku pro mímo uklizeno, bylo tam těch mini polypů hodně, takže zřejmě udělali i kyretáž, kdy tak mám očekávát MS, mám se tedy objednat na kontrolu ke svému doktoru, což asi nejdostupnější bude k doktorce z CARu, k obvodnímu gyn dám pouze zprávu a budu čekat na výsledky z histologie, snad to bude dobré :slight_smile:, to taky budu vědět tak za 14 dnů. Ať už je aspoň 2. prosince odpoledne, to bych chvíli měla od doktorů pokoj. Toho 2. jdu na kardiologii, protože se něco obvodní nezdálo při předpoperačním - šelest, no já jsem se s tím narodila, ale pak to zmizelo, tak se to možná vrátilo, nevím. No a v lednu hurá na na 2.IVF,
14. lis 2013 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jaky prasky? zadny prasky neberu...ja jen nechapu proc bych to mela mit po laparce rozhozeny. ms preci urcujou hormony a ne mechanickej zasah laparkou...?
14. lis 2013 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice :grinning: Počkej, až zase otěhotním, to budu panikařit zas, ikdyž sem si myslela, že nebudu :grinning: :grinning: :grinning: noo ted už z jistotou vím, že budu :grinning:
14. lis 2013 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sasanka033 proto se ptám,jeslti bereš nějaký prášky...tak se hned nevztekej:slight_smile: hele zavolej doktorovi a budeš moudřejší...já vim, že jsem to měla rozhozený dost po lapce
14. lis 2013 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - když já doma taky nosila nejdřív ty sportovní, ale musela bych si koupit asi nový, protože ty co jsem měla doma mě tlačí ..a nějak nebyl čas shánět kupovat ..takže doma to řeším košilkou na tělo takovou trochu upnutější a to jsem spokojená, ale ted v práci je to fakt těsný :( ale jako nebylí jen takový divný pocit a kupovat nový větší se mi zatím necche ....

protože jako větší asi nejsou jen jsou nalitý no ...takže ty váčky co to byly předtím jsou hold teď jakoby pevnjěší no ...hihi nevím jak to popsat
14. lis 2013 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek