• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

holky, jen dotázek ještě, musím také dodržet šestinedělí nebo ne? Mužskej to teda odmítá, ty chlapi nic nevydrží. No těch 14 dnů do kontroly to vydržím a on bude muset taky, krvácela jsem jen včera, dnes už je to špinění, tak nevím. A MS mám očekávat kdy?
14. lis 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak já jdu odchlupovat a umývat a písnu ti do zprávy čísílko na mě kdyžtak a kdyžtak se ozvi ju?
14. lis 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no, normálně po jakémkoli gyn.zákroku se může počítat cyklus jako šestinedělí, po němž by měla přijít ms, ne po 28 dnech...ale po těch 42..já to tak vždy měla, no a po laparce jsem jednou krvácela jako norm.ms a pak ještě v tom termínu jako šestinedělí od operace..
14. lis 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa gratujuju a chlapovi řekni, že má zdravý ruce jako Kamish, neb dostat od něj nějakou infekci je fakt blbý, pokud chcete plodit...vydrž minimálně měsíc po, nestojí to za to...
14. lis 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice janinko, byla jsem na nákupu A V KNIHOVNĚ, DRŽÍM PALEČKY A OMLOUVÁM SE ZA VÝPADEK...
14. lis 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa
@jaka17
presne, jak to chce pak chlap vydrzet po porodu? kdovi, kdy na tebe vubec prijde chut na sex, sestinedeli nebo ne. at se kouka pripravit. nakonec - ruce mate oba:slight_smile:
14. lis 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 HA!!!! tak to mam presne! ja mela ms po 26 a ted po 16, takze presne 42! husty. to jsi me dostala teda ted.
14. lis 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - no říkají, alespon ty 4 týdny a hlavně nesmíš už vubec špinit, protože to jsi furt ještě otevřená a mohlo by se do operovaný dělohy něco dostat.

tak hold musí panáček vydržet
14. lis 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 to víš, těžce nabyté zkušenosti...hlavně, že budeš klidnější, naopak to znamená, že ti hormony fachají na 1...
14. lis 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jeeeee, ahoooooj, ty uz mas oblicej :grinning: :grinning:
14. lis 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 snad mas pravdu:slight_smile:
14. lis 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - janička chtěla aby mě poznala tak jsem něco vložila a nejdřív mi nenapadlo, že to bude i tady, ale pak jsem usoudila, že mi to vlastně nevadí :slight_smile:
14. lis 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@jaka17 jasný já jsem odchlupená, mám pletovou masku a jsem hladká jako miminko...jsem zrovna říkala, že už jsem asi moc stará na to,abych se furt rozcapovala před nějakym novym doktorem:slight_smile:)))Navíc mi voalali, že Mrázek tam dneska není, že musel k naléhnavému případu tak jelsti chci přeobjednat na příští týden anebo mě prohlídne jinej doktor a od příště k Mrázkovi...
14. lis 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a jak jsi se rozhodla? že prostě chceš na ULZ :slight_smile:
14. lis 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no přesněééééééééééééééééééééééé prej je ten doktor taky fajn:slight_smile:)) myslim, že horší než ten doktor na pohotovosti nebude......... :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mám radost dneska Kuba přišel ze školy a ptal se kolik nás stála letenka do Londýna tak povídám no tak nějak kolem 2000,- a on zklamaně ahááááá a já povídám a co je?? a on no, že na jaře může jet se školou do Anglie za 4.000,- tak mi dal papírek a je to zájezd za 10 tisíc na 8-9 dní studijněpoznávací do jihozápadní Anglie a 6.000 z toho hradí Městská část...bydlení v rodině, studium a výlety ---prostě paráda!!!!!!!! tak jsem ho hned přihlásila:slight_smile:)
14. lis 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - hm to je pěkný :slight_smile:
14. lis 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já se tak bojím teda to je děs....čím se to blíží tím víc se klepu.....abych tam vůbec dojela a vylezla na křeslo:slight_smile:))
14. lis 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jen at jede at se podívá, V Londýně jsme byli před rokem, už byl hodně po světě...dokud to jde at jezdí a tohle je akt krásný...ale dali bychom dohromady i těch 10, hlavně aby jel, to jsou dobře investovaný prachy....ale samozřejmě jako úzkostlivá matka o něj mám strach už ted....jak pojedou aby se něco nestalo po cestě atd...
14. lis 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj to znám, mamka je na nervy ještě dneska když někam jezdíme s manželem....snažíme se zamlčovat den odjezdu a příjezdu a většinou volám že už jsme na místě nebo naopak už doma :slight_smile:
14. lis 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no naši trnuli,když jsme byli v tom Mexicu a to s mámou jako extra vztahy nemám teda - a mužova máma trnula:slight_smile:))))
14. lis 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - njn. asi je to normální ...ale když někam jede mamka tak ji ani nenapadne poslat smsku nebo zavolat :angry:
14. lis 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem 5. den po ET, asi víte, jak se mi courá čas. Můžu se k vám na chvílu přidat?
:confused:
14. lis 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dorra Vítej a jen se přidej:slight_smile:)) ted momentálně je tu čekatelek málo tak at máme zase komu aktuálně držet palečky:slight_smile:)) kam chodíš do CAR a jaká a kolik embryek ti zaváděli, potažmo kolikáté ET je to? :wink: :wink: :wink:
14. lis 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ty voe! muzu jet taky???:slight_smile:
14. lis 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorra cusky:slight_smile: koukam, ze mas doma uz jeden zazrak:slight_smile: taky z IVF bo prirozene?
14. lis 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorra Ahooj, jsem strašně ráda, že tě poznávám na živo.... :grinning: :grinning: já jsem v začátku snažení v květnu tohoto roku našla tvůj blog, přečetla..no a hned se mi vlila nová naděje do žil, že kdo čeká, dočká se...fakt to pro mne bylo jako zjevení..takže děkuji a přeju krásný výsledek za pár dní, zase do albíčka...s nožičkama..jak se má Hanička???
14. lis 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 to ti musim napsat, ted jsem na to narazila na jiny diskusi:
"Učitelem může být každý, kdo udrží křídu a 45min. moč"
:grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb ahoj, konečně tě vidím, holka, co to máš za krásnýho klučíka u sebe??
14. lis 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jasně :grinning: :grinning: :grinning: kdo umí, umí, kdo neumí, učí...
14. lis 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek