• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@janice_opice hele, jak chceš, ale podle mě je lepší slavit, než nemít důvod se radovat. Nemáš co zakřiknout, máš dobré (co dobré - mega super ultra vesmírně nesmírně luxusní) zprávy, tak šup další hormony štěstí do těla!
14. lis 2013 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
takže v pondělí krev - to mě teda překvapil s tou průkazkou,ale říkal, že to bude lepší, že tam budu mít už napsanou tu moji anamnézu - to bude bichle jak svina:slight_smile:)))))))))))))
14. lis 2013 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice moc ti to přeju krása moc ráda tohle slyším gratuluju zlatíčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. lis 2013 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dorra ale což to jo dyk jsem bulela štěstím,ale po těch 7IVF a deseti letech mi to přijde fakt totálně neuvěřitelný a podle mě mě musí někdo štípnout:slight_smile:))))))))))))))) :grinning: :grinning:
14. lis 2013 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sasanka033 no to se vožer a pořádně páč já to umim,když na to přijde :grinning: :grinning: dneska si akorát koupim nealko pivo až povezu Kubu na skauta a potkám se s @kamisb u podprsenek:slight_smile:
14. lis 2013 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 no je to hodně těžký holka furt mi to přijde až moc neuvěřitelný
14. lis 2013 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mufyxa děkuji moc
14. lis 2013 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ja vim...ale tak treba to z tebe fakt po tom prvnim trimestru trochu spadne...a uzijte si padaky :grinning:
14. lis 2013 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988
@sasanka033 holky, zapíjejte, ještě já a kamis...naštěstí máme trochu pauzy, jdeme až příští týden, takže si to hezky rozplánujte a lijtééééé...
14. lis 2013 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 já myslim, že po tom screeningu určitě:slight_smile:
14. lis 2013 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
už jsem si dala dvojku na vaše zdraví holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. lis 2013 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@dorra jo jo, musíme věřit a radovat se...jak je to v Zubejdě a tři dny se radujte...ne :grinning:
14. lis 2013 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jj, stresy to jsou pořád, ale vždy si vzpomeň, jak Ti bylo, když to nevyšlo. Já si říkám, že Ti momentálně tyhle stresy závidím, že už jsi za levelem I - "//", II - 1. utz, III - "srdíčko". Musíš sama uznat, že je to pocit blaženej, jen ať vydrží už napořád.
Jo! Chcu to taky!!! :wink: Jen jak dostat se přes level I..
14. lis 2013 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mufyxa hooodnááá, my tu na tebe počkáme a budem zapíjet zase tebe...
14. lis 2013 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - jj vyhráno bude až bude prcek doma ..ale tohle je sakra krok :slight_smile:
14. lis 2013 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - hihi, tak jo ..štípnu no :slight_smile:
14. lis 2013 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dorra no jasný máš pravdu. když 7 x IVF nic tak to bylo smutný, jen se bojím, že tohel bylo poslední IVF a asi by mě to dost sejmulo,ael já jsem bojovník tak prostě věřím, že to miminko je po mě:slight_smile:))))) Ted je důležitý, že rosteme, jsme živí a odpovídá to tomu týdennímu rozdílu!!!!:slight_smile:)))) na další UTZ jdu do CAR ve středu příští tak třeba tam zase bude trošku pokrok...:slight_smile:
14. lis 2013 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo a jíst mám prej jak chci..racionálně,ale klidně prý furt:grinning:DDDD tak to mě potěšil . akorát mám stres, že mě budou za 14 dní vážit ..tak jsem se ptala sestřiček,jestli mi tu váhu jako budou říkat, tak prej že se můžu zvážit u nich a zavřít oči a oni se podívají a napíší mi to do karty :slight_smile:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) abych tu strašnou cifru nevěděla:slight_smile:
14. lis 2013 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb mno, mě na porodním sále vyděsili větou, že teď už je na 18 let moje a budu se o ni bát ještě víc. Měli pravdu, stresy jsou to od chvíle, kdy se o to mrně začnete snažit.
14. lis 2013 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice ty vole já Tě asi zabiju :grinning: Jsem si rozmazala řasenku, jak mi ukápla slza :grinning:
14. lis 2013 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dorra - jj to je pravda...hold to patří k životu
14. lis 2013 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@malaradost ted byx mě nezabila ne?:slight_smile:dvojvraždu by jsi si nevzala na svědomí:slight_smile:) ještě,když mi pan doktor asi třikrát zopakoval, že je plod živý a že to je prosperující těhu
14. lis 2013 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice tolik vyhruzek jsi asi v zivote od nikoho nedostala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2013 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak já mizím z práce takže se tam někde snad uvidíme ;) pokud teda vylezu ty schody se nějak zadejchávám už teď ..to jsem zvědavá co budu dělat později, ale to jsou hold ti astmatici :(
14. lis 2013 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak se mějte dneska krásně a zítra pá, já u mamky nemám net a počíteč z práce sebou neberu ...tak pěkný večer
14. lis 2013 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb jj já budu vyjíždět kolem 17.45 hodim mladocha do skauta a vydám se do Billy a na podprdy:slight_smile:
14. lis 2013 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb tak si kupte nějaký super padáky a příště jdu s vámi...
14. lis 2013 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 no já tam ještě budu kupovat trencle Kubovi a taky fusekle :slight_smile:)))) za chvilku vyrážím tak se snad s kamisb potkám. Zítra ráno jdu na tem pohovor
14. lis 2013 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice juuuuuuuuupuiiiiiiiiuuuuu holka moje moc gratulujeme všichni tri!!!!!!! Krásná zprava - tak hlavne bud opatrná a nech se obskakovat!!!!!!!! :slight_smile: :wink:
14. lis 2013 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek díky moc, zase je mi o trochu líp,ale dokud nebude po screeningu a konec 1 trimestru budu furt stažená :slight_smile:) jak ten tvůj pás:slight_smile:) ale bylo to krása!!!minulej týden jen žl. váček a ted už mimino!!! :grinning:
14. lis 2013 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek