• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
autor
@lenkafel taky bych klidně brala dvojky!!!!!! cokoliv!!!:slight_smile: Dokonce ted přemýšlím, že si nechám zavést 3 pokud budou.....
29. črc 2013 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jojo taky jsem řikala, že raději dvojčata a mýt větší zápřah než nic......neboj myslim na tebe a určitě to vyjde
29. črc 2013 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh no supeeeerrr Baru moc gratuluji :slight_smile: ..Jsem ti řikala,že se tam má dobře tak proč by šel pryč :wink: .. tesim se na foto :wink:
29. črc 2013 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice my už to máme taky za pár...ten klídek a pryč od všeho to se fakt těšim :wink: .. A jak na nádraží když jste čekali na Kubajse měli tam povoden? :grinning:
29. črc 2013 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkafel chytli hlavně klídek a zbytečně nestresovat..já vim..to se mi to mluví,co :wink: ..ale bude to dobrý..užijete krásně jižní čechy pak bude nááááádherná dálnice // :slight_smile:
29. črc 2013 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@hhani :grinning: :grinning: :grinning: kdepak já se držela a až když jsem ho viděla v okýnku tak jsem začala slzet ale to jsem se snažila to zamaskovat aby mu máti bláznivá nedělala ostudu :grinning: Mno joooo já už se taky strašně těším jak vypadnu od toho všeho..i když mi to nějak ted ještě nedochází...vůbec....balit budu asi až v pterý v noci jako vždycky posledních pár let..už nejsem tak zodpovědná jako kdysi :grinning: hlavně mám ten problém, že jakmile zabalím dřív tak si nepamatuju, jelsti jsme zabalila vše a co jsem vlastně zabalila tak to vybaluju a balim znova, tak to se na to vyprdnu a zabalim to v úterý večír :slight_smile: jo a kdybys mi chtěla náhodou říct at si to napíšu tak to na mě vůbec nezkoušej :grinning:
Haní moc si to užijte :slight_smile:
29. črc 2013 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Holky musím vám sem dát pro inspiraci úžasnou fotku naší neteřinky!!!!! :wink:
29. črc 2013 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@janice_opice Ach jo! :frowning2: ty auta!
Takze si ho pekne ponuflikovala :slight_smile: uzivali jste si zase pekne, cela rodina,vid?! :wink:
Dekujuuuuu! :confused: :wink: Zatim, pa...
29. črc 2013 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sisimona1 jojo to je jasný dokonce se chce ke mně ještě tulit(teda jen doma):slight_smile:))) no ted se těší k moři a tam si taky užijeme:slight_smile:))
29. črc 2013 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenkafel @jańice_opice @hhani @kamisb @sasanka033 a další - díky moc :slight_smile: fotky mám v profilu pro přátelé - mrkněte.
29. črc 2013 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@brsh to je pecka:slight_smile: tak jen tak dal:slight_smile:
29. črc 2013 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sisimona1 já jsem si udělala zdrcadlo, aby se to odráželo zpátky k ní... paní byla, ale děsná. Mám pár známých ve Varech..jezdila jsem dřív do Aše a měli jsme tam takovou partičku. Jinak jsem odnesla dneska žádost na lázně a možná pojedu do Františkovejch:slight_smile:))) to bude hezká dovča, koukala jsem totiž asi na ten hotýlek, když jsem hledala nějakou inspiraci v loni.
29. črc 2013 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, denska jsem se vrátila po 2 dnech z Brna. Byla jsme dneska v CAR na odběrech imunologie a dotáhla jsem domu tašku Menopuru,Dipherelinu a stříkaček. Za 10 dní se dozvím výsledky a pokud to bude v pořádku tak za měsíc začínáeme. Jdu vás dočíst :slight_smile:
29. črc 2013 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh super zprávy. :sweat_smile: Ať se miminku u tebe dál daří :wink:
29. črc 2013 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice užij si dovču a krásně si dopočiň. Sehnala jsi plavky? Na Šikl jezdí můj brácha se synama a moc je jim tam líbí. Jezdí tam každý rok. Určitě si to užijete :slight_smile:
29. črc 2013 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin tak to jsme se minuli o pár hodin. Já jela so Brna kolem poledne. Ale naštěstí jsme měli v autě i na hotelu klimatizaci. Když jsme šli v 17.30 na koupák,tam bylo na slunci stále ještě 50 stupňů. :angry:
29. črc 2013 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 to IUI jsem měla podstoupit ještě v Liberci,ale to mi MUdr.řekla,že u nás to stejně nepůjde. Teď do Brna to mám moc daleko. Sázím teď na IVF. :slight_smile:
29. črc 2013 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh - krásný, moc gratuluju,

Holky dlouho sem tu nebyla, páč sme se v těch vedrech se synátorem máchali v bazénu a nějak na počítač nezbyl čas. Jinak to chilli už mám objednaný. Opravdu to zkusím, děkuju za radu @pidisek, @janice_opice. Ještě holky jak se to bere, můžu jen do transferu nebo i pak jako možná těhule? @sasanka033 já sem s tím kortryhelem teprve začala, tak ještě nevím jestli to pomůže. Uvidím po ultrazvuku.
Zítra začnu stimulku, Mrcha pomalu přichází. Snad se zadaří.
29. črc 2013 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@lucavka Luci jen do transferu:slight_smile:
29. črc 2013 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho jojo sehnala jsem plavky I platfusky ba hafo novych kalhotek :slight_smile:))))
29. črc 2013 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ahoj holka, tobě už se to krásně přiblížilo a za chviličku letíš k moříčku, tam se pěkně vyhřeješ v písku no úplně tě tam vidím, jak děláš nohama a rukama anděla jak Brigit Jones :grinning: no a kdo ví co tam ještě všechno zase vyvedete, když jste taková akční rodinka...jo a když jsme tak u té akce, tak jak jsem dočítala tak jsem nestačila valit bulvy, nejdřív jsem si myslela, že se ti to zdálo jako sen a pak jak jsi to tam rozebrala, tak jsem šla teda do vývrtky :sweat_smile: sice přesně toto bych do tebe řekla a to tě znám jen málo, ale nesmíš nám tak hazardovat Jaňurek!!!! víš, že tě tady všechny potřebujeme na podporu a takový feťáci jsou hrozně nevyzpytatelní a nebezpeční, no hlavně, že to dobře dopadlo a doufám teda moc, že vám tam s tím něco konečně udělají a budete mít klid, toto je vážně děs mít tak nějak poblíž :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak šiklův mlýn je bezva, jezdily jsme tam taky každý rok před malou, teď ten čas nějak rychlejc letí a nic nestíháme :grinning: ale vy se tam určitě vyblbnete o sto šest....
29. črc 2013 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@brsh tak to je super, takové krásné zprávy....není nad to když je po tom to prvním screeningu, přeci jen se člověku trochu uleví, teď už začne to pořádné těšeníčko, hlazení pupku a huráá plnou parou vpřed k prvním kopanečkům :wink: :wink:
29. črc 2013 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenkafel to je krásné smiřovaní :grinning: :grinning: tak budeme držet palce ať ta pravdivá skutečnost o dvojčátkách s váma pak nešvihne i když s ní člověk tajně móóóc počítá :sweat_smile: :wink:
29. črc 2013 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@sisimona1 tak gratuluji k prvnímu pichanci :wink: ještě jich pár bude, ale všechno se dá vydržet, nakonec si řekneš, že to byla úplná prkotinka, hlavní je ten konečný nejúžasnější výsledek :wink:
29. črc 2013 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jaka17 ahojky Jaky, no téda ty sotva přijdeš z jedné dovolené, tak šupajdíš na druhou ( i když chápu, že na táboře, to moc o leháru nebude :grinning: ) a naráz buch a už jdeš zase na KET, to mu se říká příjemně vyplnit čekání :wink: to už se pak navrátí i Janča z dovošky, takže bude palcová parta zase v pohotovosti, v červnu jsi nacvičila uhnízdění a teď už tělíčko určitě vypiluje i ten zbytek
29. črc 2013 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek dvojčátka wau wau wau ...věřím, že máš obavy holka, ale to bude dobrý, ono co v dnešní době není rizikový,pomalu i jít po chodníku :grinning: takže když si to bublinky tak vydobily, tak se tě nepustí ani za nic, nebo za něco jo ....třeba za devět měsíců až jim slíbíš zase něco lepšího :wink:
29. črc 2013 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martas14 dekujuuuuu snad to zvládnu vůbec jsem to nečekala ale je to teda fakt zázrak :slight_smile:
29. črc 2013 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@martas14 :grinning: Marti ja spis myslim,ze budu jak vyvrhlej vorvan z ucastniku zajezdu.:slight_smile:))))))no holka uz se tesim I kdyz mi to vubec neprijde a jsem zvedava jak s praci pac tam se to mele.jinak fetky ted dali pokoj a uvidime co bude dal.no a co ty Martinko leden je tu za chvili tak doufam,ze popijis cerveny vsak vis,ze se to ma!!!Jsi zlato ze se na nas chodis koukat a povzbuzovat a ja uz se tesim jak ti vratim to mackani palcu a zahlasis uspesne vykliceni hrasku.:slight_smile:
29. črc 2013 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@pidisek Z V L Á D N E Š!!!!!!!! :wink:
29. črc 2013 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@coralin Frantiskovy Lazne jsou pry dobry, tak ti to pomuze a pak uz bude fajn :wink:. Na jak dlouho by ti to asi dali? 3 tydny? to by byla dovca :grinning:. Ja jsem si nahlasila dovcu po transferu vajicek, nabizeji mi PN ale zatim...uvidim :slight_smile:. Tak se drz a pak dej vedet, jestli ti to schvalili a na jak dlouho...
30. črc 2013 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek