• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
HOLKY MÁM PROSBU POTŘEBUJU doporučit endokrinologii kam jít??
14. lis 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice teď už ne, teď už musíš být opečovávána :grinning:
14. lis 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já chodím do Říčan, paní doktorka je úžasná, začala jsem k ní chodit, když jsem byla v 8tt jako ty, specializuje se na těhule. Ale nevím jestli to nemáš moc z ruky.
14. lis 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a střídala se v ordinaci s MUDr . Probstovou, tak je taky skvělá - ta teď sídlí v Praze http://www.tvuj-lekar.cz/lekar/56502/probstova-nicol
14. lis 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@malaradost no z ruky to mám, bylo by lepší něco blíž,ale tak uvidíme každopádně moc děkuji
14. lis 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost díík to už je blíž:slight_smile:
14. lis 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice No krásná práce, janinko....Však já ti říkala, že dnes bude srdíčko bít jako zvon.. :wink: :wink: :wink:
14. lis 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice neboj ja uz si v tomhle tydnu nic nepřipouštěla :wink: srdíčko je nejdůležitější !!!! Hlavně bud fakt opatrná !! Mas cca tri týdny do screeningu a tam uz budes pocitat ručičky a nozicky :slight_smile:
Ti moji pidískové se dnes na 4D utz vůbec neukazovali .. Jenom zádíčka a uši :grinning: :grinning:
14. lis 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak holky pred chvili jsem mela moc bezva setkani s @kamisb u podprsenek :grinning:
14. lis 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek no tak hlavne aby tlouklo dal:slight_smile:).jako,ze jim mas dneska vlezt na zada?asi se fakt nechteli ukazovat :grinning:
14. lis 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 hlavnecuz jsem videla fazolicka :slight_smile:
14. lis 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky ja uz bych tak vykricela do svetaaaaa ze jsem tehuleeeee,ale bojiiimmmm tak jeste,ze mam vaas :angry: :grinning:
14. lis 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no tak nějak to vypadalo :slight_smile: ani fotečku nemám...

Hele tady křič o 106!!!!!!! Však ono to uteče - fakt !!!! Ještě mesic a jsi ve 12 tt a to byl pro me zlom :slight_smile: i kdyz to ještě nebyl 3. mesic ja to tak brala :slight_smile:
14. lis 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pidisek no jo bojuju a snažím se ale někdy fakt mám sto chutí řváát - jsem po 10 letech snažení konečně těhotnááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a na FB dát fotku a tak,ale držim se:slight_smile:)))
14. lis 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek
@janice_opice holky, už abych taky byla v tom 12 tt po screeningu...pořád je na co čekat.. :grinning: :grinning: No a co kamis...poznaly jste se???
14. lis 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jasný ona na mě už mrkala od podprsenek:slight_smile:))) jak jsem šla jsem říkala, že budu mít oranžovou šálu sytě:slight_smile:))
14. lis 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Je úžasné, jak krásně pozitivně jsi nabitá, holčičko :wink: :wink: :wink: Z tvých řádků číší obrovská radost, krása číst :slight_smile:
14. lis 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak supéér, musíme pak zajít někam všechny, kdo budeme mít čas a náladu...
14. lis 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 no holka strach mám furt, doktor říkal, že těhotenství je jasně daný od začátku akorát my nevíme hned jeslti bude prosperující nebo ne....ale že debatovat o prosperitě těhotenství vůbec nemá cenu, to je jako pravděpodobnost, že mě na ulici někdo zastřelí nebo porazí auto na chodníku, takže prý ted je to OK tak hlavně pozitivně a držet se a jíst racionálně(prej můžu ale furt:slight_smile:)))))))))))))))))))))))))))
14. lis 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 no my jsme to říkaly, že v lednu bychom mohly ..:slight_smile:))) konečně by mohl vyjít i ten sraz!!!
14. lis 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak to je jasný, že strach máš..Ale hlavu vzhůru a myslet jen a jen pozitivně....A jak říká moje říďa, kdo se bojí, sere v síni... :grinning: :grinning: :grinning:
Užívej si fazolky, buď šťastná a všechno bude dobrý... :wink:
14. lis 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jooooo..to by bylo príma, takto hezky naplánujeme a budeme se těšit...dnes je mi dobře, tak jsem zase totální optimista...datum Ms budu mít za sebou...
14. lis 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 no ted je velký to prtě jako fazolka:slight_smile:)) ale koukal sjem na průměrnou velikost v tabulkách na konci 8 tt a já jsem v půlce a je 1,6 a my máme 1,15 cm do konce 8 tt doženem:slight_smile:))))jak říkám strašně bych to chtěla všem říct a těšim se na těhotenskou průkkazku, hrozně mě překvapilo, že jí dostanu tak brzo,ale doktor říkal, že je to lepší kdyby něco mít u sebe už vše sepsané:slight_smile:)))) moc se na ní těším:slight_smile:)) a taky jsem nadšená z toho doktora novýho byl super a strašně jemnej, dělal mi i cytologii a koukal na čípek a vůbc jsem nevěděla, že do mě dává zrcadla a tak, fakt to bylo super hrozně jemnej a šetrnej a halvně jsme si skvěle pokecali. Je to - respektive byl to spolužák a kamarád toho mého zemřelého gynekologa a znal všechny primáře,kteří mi dělali laparoskopie a pak i pana doktora Teslíka z Motola, kterej dělal ty kleště(to jsem měla štěstí tenkrát, že měl službu) a že ho zavolali...takže jsme kecali no...valil oči na těch 8 IVF a prý,ale to jste neměla 8 stimulací ne? a já no měla jsem nikdy neměal mrazáčky...tak koukal a říkal, že ty vaječníky musí být pěkně unavené. Jinak Mudr,.. Mrázek,který dělal dřív primáře v Iscare a ke kterému jsem měla jít vlstně původně tak dneska otevíral nový CAR ....
14. lis 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 já jí čekám v neděli:slight_smile:))) no vidiš mně bylo furt dobře a jak jsem vezla toho Kubu na skauta a šla na sraz s kamisb tak jsem myslela, že se poblinkám:slight_smile:))Ale už se cpu mojí oblíbenou čokoládovou deli:slight_smile:))
14. lis 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Takže dnes 100%ně úspěšnej den, miminko už je skoromacek :grinning: :grinning: :grinning:, doktor vynikajíci, konečně diplomovanej a chápavej doktor, padáky zakoupeny, rande s Kamčou taky v pohodě...Téééda, ještě to chtělo vsadit sportku :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 no to jsem chtěla holka,ale měla jsem ruce plný tašek z Billy a s padákama:slight_smile:) :grinning: tak zítra
14. lis 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 co ty kočko jak?? a jak dál?
14. lis 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak snad zase nedorazí...to jsi nám to hezky vylíčila..že už se taky těším, až tu prdelku mojí uvidím... :grinning: :grinning: je to fakt zázrak a jsem moc ráda, že vás tu mám jako oporu všechny...jdu na utrouš a spát...dobrou
14. lis 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jsi neuvěřitelně rozzářená a nabitá, super :slight_smile:
Já dnes na testu dušíček a přesto se mi začíná mrcha hlásit... :unamused: Zatím jen špiním, ale standartní bolest podbřišku... No, zítra nebo až se rozjede, musím cinknout do CAR, abych 2DC nasadila Clostik a do konce měsíce bych ještě chtěla zvládnout IUI... :wink:
14. lis 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 Dobrou nooooccc kočííííííííííí uvidíš za chvííi neboj se nic:slight_smile:))
14. lis 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek