• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@monyna83 no já doufám, že ti ten dušík zesílí a nebudeš muset nic nasazovat
:slight_smile:))))
14. lis 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Zlati, vidím to bledě, MS se do rána rozjede...
Ale děkuji, jsi zlatá...Tuto vlnu jste rozjely krásně, my sice ještě pokulháváme, ale taky Vám za chvíli budem dýchyt na záda, neboj se vlka nic :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@jaka17 no už tady zase slyším něco o sraze, ale aby to bylo teda spravedlivé, tak by to chtělo něco na půl cestě, takže v lednu v Havlbrodě na kafé a jsem tam jak na koni :grinning: :grinning:
14. lis 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 to jás e nebojim, to je jasný!!!!!!!!!!!!já si koupim ty bambule roztleskávaček a budu fandit !!!!!! :grinning:
14. lis 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka no holka ty abys zase něco nevytáhla z paty viď :sweat_smile: ale taky si myslím, že je to ještě nějakej borčus a dozvuk po té operošce, ale jinak to není nic extra ani normál mě už se taky jednou stalo že jsem měla normální klasickou MS po čtrnácti dnech od té první a volala jsem hned na gyndu co že to jako je za srandy a bylo mi řečeno, no jo asi jen nějaký hormonální výkyv to nic a taky že nic prostě to odeznělo, pak přišla další a od té už v poho zase po těch 28 dnech.....no a teď už mi zas pět dní mešká, takže to je prostě s tou MS furt nějaký divoký ach jo :angry:
14. lis 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jinak Jani supéééééér gratuluji ke krásnému UTZ a úžasné fotečce moc moc moc přeji a zapíjím na zdraví jako blázen, no teda i trochu na svoje mám dnes narozky, ale víc na to tvoje mimuško malé v rozpuku :wink: :wink:
14. lis 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 HAPPY BIRTHDAY MARTASSSSKUUUUUUUUUUUUUU PŘIPÍÍÍJÍÍMM VIRTUÁLNĚĚĚĚ NA TVOJE ZDRAVÍČKO TY MLADICE NAŠE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. lis 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ale víš co to tetování se k tobě naprosto hodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jsi drak jak šlak, fakt mě kolikrát úplně bereš vítr z plachet jaká je z tebe cítit energie a svobodomyslný duch, hold tvá duše umělce se nezapře :wink:
14. lis 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice děkuju, no žádná sláva holka, minulý týden záda v háji, teď dva dny zpátky brufáče na migrénu, no řeknu ti po třicítce se už život nepáře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 drak jak šlak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no řekni sama, že se to na ní hodí úplně bezva :grinning: :grinning:
14. lis 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 hele mně to asi nemusíš povídat, mě už není ani 35 :grinning: :grinning: :grinning: to víš no lepší to nebude- asi pře 2 týdnama jsme s mužem byli v jedné restauraci na jídle a byli jsme tam sami páč byl všední den a tak kolem 15 hodiny a my šli na oběd a v rohu tam teda seděly ještě 4 babule....pohodička, vínečko, cigárko, kafíčko a prostě pohoda, furt se smály a to jako, že docela děsně :slight_smile:)))))tak jsem ti jim to holka i chvíli záviděla :grinning:
14. lis 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 to jo a ty se dneska snaž at máš na ty svoje narozky pořádnýho draka - kolik, že ti je 21,? :astonished:
14. lis 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno nic jdu spinkat zítra mám pohovor
14. lis 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo to já zas letos v srpnu vyrazila tady na ty naše hody na velké venkovní disco, kde to vždycky bylo takové multikulturní věkem a zjistila, že jsem tam nejstarší no teda né já ale můj....ten je ode mě ještě o sedm let starší :grinning: :grinning: :grinning: ale bylo to dílo patnáctileté holky v minisukni o velikosti bederního pásu, kluci kolem nich kroužili jak můry na lampě .......no neboj taky jsem si zavzpomínala a zamáčkla slinu závisti :grinning: :grinning: a o cígu ani nemluv, vyléčení kuřáci jsou nejhorší, já bych kouřila až bych řvala, ale zas lepší než seknout s vínem :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jůůů kéž by, i když radši ani né to byl člověk hrozný dydyn ....je mi 32 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ale posledně mi říkala kámoška jak se to u žen počítá, že do osmatřicetii je ženě pořád jen 19 let no a od osmatřiceti je ti už pořád jen těch osmatřicet :grinning: :grinning:
tak se hezky vyhajej a zítra na pohovoru to rozbal :wink:
14. lis 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobré ránko, holčičky...všem
@monyna83 já to nechápu..pokud je tam dušík..rozhodně napiš co a jak
@martas ŠTĚSTÍ ZDRAAAAVÍ ,ŠTĚSTÍIIII ZDRAAAAVÍ:::slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: hlavně to mimčo...hele drak šlak dobrý, občas mě ten šlak fakt bere, ..to jsem se potlemila,po ránu..chtěla bych ho barevnýho, zeleno modrýho, miluju tyrkysovou... :grinning: :grinning: tlačím tu do sebe musli ,jinak je miluju, ale dneska to do mě neleze, :stuck_out_tongue_closed_eyes: ba se mi zvedá kufr...tfuuuuj.asi budu těhotná..doufám :grinning: :grinning: hodně dlouho...
Tak máš možná kočko dneska bolehlávek, ale takový proplach mozku je lepší než deset psychologů, nemluvě o tom, že to jsou většinou ty největší magoři...no v Havl Brodě mám známý, pokud by to šlo, nějak to vymyslíme..ale spíš někdy na jaře, to už bych mohla vzít auto a nalodit holky....
@janice_opice tak držím palce na pohovor, ty se svojí dobrou náladou to tam rozsvítíš...dej vědět..
15. lis 2013 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Sněží!!!!!!!!!!!!!!!!
15. lis 2013 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 :grinning: :grinning: :grinning: koukám, že prdelkou jsi nevstávala:slight_smile:
15. lis 2013 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 to já už radši na zábyvy nelezu, občas do klubu nebo do hospody a i tam to občas vypadá jako na intru:slight_smile:)))) Děkuji a dnes to rozbalím, i když upřímně bych si nejradši lehla a četka si nebo spala :slight_smile:))ale co stejně chci jít do knihkupectví a tam je Bílá Labut :grinning:
15. lis 2013 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jsem krásně naladěná, jedeme do servisu s autem a budeme tam čekat, takže si taky zašopuju, má už absťák..je mi teda trochu blivno, ale jen taková jak ty říkáš lehká kocovinka...tak to snad tak vydrží...no a jinak je ti ok??
15. lis 2013 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile: no fakt - sněžíííí :slight_smile: tak jsem zjistila, že : tak tak obléknu svou nejteplejší mikinu....Kecky si musím zavazovat vsedě takže vytahuju kozačky se zipem :slight_smile: a děvčátka, jezte, dokud to jde, ja sním polívku a to ostatní uz nemám kam dat, žaludek mám asi o metr výš než dřív :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. lis 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@jaka17 jasne sedim v zavirovany tram c.25 kde furt nekdo pcika a kasle takze fajn.;))))jinak se citim absolutne netehotne.:slight_smile:
15. lis 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek :slight_smile:)))))))))))))))))))) jeeeee to je heeezzkkkyyyyyy
15. lis 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo a netuším kde koupím takovou kompilaci zrcadel, abych se byla schopná holit.....nejsem zvyklá mít na sobě ani chloupek, takze fakt to musím řešit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. lis 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek - ale vždyt máš ještě malý bříško to musí jít ne, já jsem si sedala ve vaně na bobek a zrcátko jsem teda k tomu nepotřebovala. A to i kolem toho 32.týdne a šlo to ...horší bylo oblíkat ponožky a stříhat si nehty na nohou ;)
15. lis 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jojo, už se na to těším...jsou to nečekaný komplikace, ten pupek..no a to si vem, že někteří chlapi s tím žijou skoro celej život...no ale žrát asi můžou na rozdíl od tebe neomezeně :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hihi teď jsem do sebe hodně rychle musela nacpat kousek miňonky ...jinak bych si asi pobl.... počítač :( fakt co dvě hodiny aby si do něčeho kousla jinak je zle ...

jen jsem doufala že stihnu roztrhnout obal ...
15. lis 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no, já to dneska v malým pocítila u snídaně...tak snad se to nebude zhoršovat...aco jinak v práci, jde to???
15. lis 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - jj v práci je klídeček večer jsem sice byla trochu ospalá, ale ne o moc víc než normálně.
A Janička jak byla pozitivně nabitá, tak to bylo moc fajn ...

já stejně v práci jen sedím za stolem a tukám do počítače, jako doma :slight_smile:

no já doufám,že ten záchod zaženu, že to vždycky stihnu zajíst, ale už podruhý to bylo jako fakt o fous ;)
15. lis 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek