• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
dobre rano, holky, ja vam tak zavidim! podivejte se na ty vase povidani tady, to je samej tehu trabl:slight_smile: clovek se tady uplne boji s tou svoji neplodnosti, haloooo, kde jsou naky zoufalky :grinning: :grinning: :grinning:

jinak koukam, ze se docela stridate v blivnostavech, to teda asi nic moc, ale kdyz je dovoleno ucpat to bezrestne minonkou a funguje to, tak vam to zavidim o to vic :grinning:
15. lis 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Tadyyyyyyy :grinning:
15. lis 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady taky, leden či únor je náš
15. lis 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 -hele nezáviď, ale těš se tohle tě taky určitě za chvíli čeká :slight_smile:
15. lis 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen uuuuuufffff!:slight_smile: diky, zlato :grinning: :grinning: :grinning: jak se mas? co je novyho?
@eevvaa ja uz jsem timhle stylem vyjmenovala vsechny mesice v roce, asi budu muset vymyslet nejaky novy :grinning:
15. lis 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb coz mi pripomina - delam na sobe ted nove pokusy s inofolicem, tak dam vedet. ale zacla jsem vcera 1DC a ovu mivam tak 12,13DC, takze je otazka, zda to muze ucinkovat po tak kratky dobe. ale ted jsem se zas upnula k tomu, ze tahle necekana ms me posunula k mozny ovulaci a tim padem miminku, takze hodlam otehotnet jeste ted v listopadu, ponevadz ten se ukazal jako nejplodnejsi v tomhle roce:slight_smile:
15. lis 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 - jj vypadá to, že říjen a listopad jedou fakt na nějaký vlně ...jako na emiminu vjedný uzavřený skupině se to povedlo polovině holek a to ještě nějaký čekají na testování ...fakt to byla nějaký super vlna, ale myslím, že to bude jistě ještě pokračovat ...jen to prostě musel někdo nastartovat.

a co je to ten inofolic?
15. lis 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb je to na podporu zrani foliku, este existuje nosifol, na stejny bazi. jako vis co...je to zas jen nejakej doplnek, tahani penez ze zoufalejch zenskejch, ale i v carech to doporucujou holkam s PCO napr., proste to nejak pomaha.
15. lis 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to já taky, nejdříve duben, pak srpen, pak listopad, jenže ouha zjevil se polyp ane jeden asi po tom estrofemu a je z toho leden, ale furt si říkám, máme na to jeden celý cyklus, třeba ta operace mužskému zabrala, já po ivf naskočila dobře i s ovulací a povede se to po vánocích přirozeně, když i já mám v domečku pro mímo uklizeno a má se za co chytit, to asi ti chudáčci před tím nemohli. Kéž by to tak bylo, ale 2.IVF určitě vyjde. No nevím, co bych povídala v únoru až se to nepovede, to mě asi povezou.
15. lis 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa no proste to nekdy stoji za....ale jedno ti reknu. my este ani netusime, kde ty limity mame:slight_smile: ted si rikas, ze te povezou, ale stejne by ses zas oklepala a sla znovu do boje:slight_smile:
15. lis 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 asi bych I rekla,ze chlapi s pupkem si neholi pipinu :slight_smile:)))))
15. lis 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 asi máš pravdu, u nás je hlavní problém u mužského, ale je po operaci a je malá naděje, že se to zlepší, já mám teď taky čisto, spíše mě štve, když se tam ten blbej polyp našel vloni v prosinci pak po MS nebyl, měli mě poslat na hysteroskopii hned, a třeba už bych pomalu počítala poslední dny v práci a v lednu bych rodila, po prvním IVF, docela mě to mrzí, známi teď maj od 13.11. sedmé mímo, no to bych teda zase nechtěla, a bydlí kousek od nás sice v další vesnici, asi ty vrány neuměj lítat, a shodou okolností, je to manžela svědek, až tam o vánocích pojedem podívat se na malou, tak asi dostanou vynadáno, že by se mohli o ty ptáky rozdělit, já bych brala i tu vránu, k nim totiž také nic jiného nelítá, krom jednoho pokusu, chudák kluk, samé ségry kolem sebe.
15. lis 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Já jsem v očekávání ms :grinning:, Z této diskuse už nikam nejdu, jsem před rokem začínala na IVF leden/únor, takže do prosinec/leden už mě nedostanou :grinning: Jak ty?
15. lis 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 ja se divila proc potrebujes podporovat ve žrani foliku :slight_smile:)))))
15. lis 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa :grinning: :grinning: :grinning: prej asi ty vrany neumej litat a dostanou vynadano, ze se o ty ptaky mohli rozdelit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: holcicko, doufam, ze vase miminko po tobe zdedi smysl pro humor:slight_smile:
15. lis 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
15. lis 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 ja jedla 2 mesice pred tim posle pokusem vitaminy selen se zinkem
15. lis 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen a az ta sv*ne cervena prijde, tak co mas v planu?:slight_smile: nebo je mozny, ze neprijde???:slight_smile: ja jsem ze 17DC udelala 1DC, coz jsem jaksi nepochopila, ale prej se to po laparce muze stat a tak jsem ale zas snad bliz ovu, ze ktery bude ten nas malej zazrak:slight_smile: jako ja do diskuze leden proste nejdu:slight_smile:
15. lis 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa musis ty priblbly vrany nak nalakat.asi to budou naky vrany v duchodu pac maj naucenou jednu trasu...
15. lis 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ten take papam :slight_smile: i protel ted uz :slight_smile: ale uvidime zda vubec dorazi mrcha.. snad by pak byl uspesny i prosinec
15. lis 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - tak co neuškodí tak může pmoct tak proč ne, a je to i na psychickou pohodu si myslím ..prostě proč to nezkusit ...musíme dělat vše ..
15. lis 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - na unor nemysli ten je daleko
15. lis 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ahoj ...no maximálně ne svojí :slight_smile:
15. lis 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb cau pani jaka byla zemlbaba?:slight_smile:
15. lis 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - zkus nastražit hooodně sýra ;)
15. lis 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ten jsem cpala do manžela, sice má spermio dobrý, ale proč jej ještě nezlepšit, bylo to teda už loni..ale myslím že se taky rtochu zlepšil ...přeci do sebe nebudu všechno cpát je já ...občas večer když jdu píchnout fraxiparín tak mu říkám, že dneska je na řadě on ..že mě už to nebaví :angry:
15. lis 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - vynikající ...měla jsem pocit, že mě uspokojí a nebudu muset ani večer mít druhou "večeři" ale tešně před spaním jsem zjistila, že jsem se mílila a mamka honem vytahovala tatranku a mandarinku :grinning:
15. lis 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, tak už jsem doma. můj gynekolog mi napsal neschopenku bez problému, pochopil moji situci. volala jsem to do práce a slyšela jsem jen řev a řev, že jsem ani neměla odvahu tam neschopenku vézt, radši jsem ji poslala po kolegyni.jsem moc ráda že jsem doma
15. lis 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pipinka - jen ať si řve ...když neumí jednat normálně s lidma, bývala by jsi mohla ještě nějakou dobu v klidu chodit do práce, ale s blbcem nic jinýho nesvedeš bohužel.
15. lis 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak jsem v tramvaji sezrala 2 Deli :slight_smile:)))krucim strasne uz abych byla doma
15. lis 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek