• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@sasanka033 Jo, jo, 1DC... Kupodivu jsem ani neprotáhla hubu a neotírala slzy.. Asi mě ta včerejší debata nakopla, abych se trochu sebrala...Děkuji, San :slight_smile: :slight_smile:
15. lis 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 ja budu zas asi mit depku o vikendu, pac mi dneska odjel pritel do pryc s kamaradama a ja to desne spatne snasim vecer, kdyz jdu sama spat. se vetsinou v noci probudim strachy :grinning:
15. lis 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - to je dobře
15. lis 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 no vono je to spis tak, ze clovek je casem otrlejsi - ja uz bych naopak byla v soku, kdyby se ms nedostavila, beru ji jako naprostou samozrejmost:slight_smile:
15. lis 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ale kez by ti to vydrzelo aspon do dalsich treba 10DPO:slight_smile:)))
15. lis 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Mám obdobné pocity, s Michalem máme pupeční šňůru a fakt bez sebe uděláme krok málokdy. Když musí na nějakou služebku, tak škytám a raději chodím dřív spát, aby se mi dny bez něj krátily...Trochu závisláčci, no :grinning: :grinning: :grinning:
Než jsem začala jezdit do CAR, tak jsem také takhle neblbla..Každý měsíc jsem teda povzdychla, když MS dorazila, ale brala jsem to, jak to přicházelo...
Tak holka Prrrrr, už ani náhodou!!! To jak jsem tento měsíc vystresovala sama sebe, to už odmítám podstupovat! Přísahám, Pregnyl dělá krásnou čárku, ale o to víc jsem blbla, však víš...
Budu čekat pěkně 14 dno PO. Sice si ohlodám nehty asi až po lokty, ale ničím sama sebe...Už ne.. :wink:
15. lis 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb To víš, že jooo a bude bít jak zvon :grinning:
15. lis 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - doufám, děkuji
15. lis 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 v tom pripade to vytiskni a podepis! :grinning: dobre, budu na tebe o to vic myslet, abys mela silu testovani odolat:slight_smile:
je fakt, ze my taky skoro vsechno podnikame spolu, ale to mi jakoby nevadi, ze odjel, ale spatne proste snasim samotu vecer/v noci. takze resenim bude se jit nekam vecer zlejt:slight_smile:)))
15. lis 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no já to tady studuju a je velká šance, že tam už srdíčko bude, ale kdyby ne, tak nepanikařit....já jdu v 5 týdu a to bude váček, takže mne ten stres čeká znovu...
15. lis 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - no mělo by být vidět, na tý "simulaci" či jak to nazvat ..ten odkaz od janice ....tak tluče od neděle a od zítřka už je i slyšet ....tak ve středu by sakra mělo být vidět. ...jinak morulka dostane na zadek hned až vyleze :grinning:
15. lis 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ty jsi krutas!:slight_smile:))
15. lis 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Podepsáno vlastní krví :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 no ty jsi husta, 1DC :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 - no když bude zlobit už v bříšku tak aby si nezvykala morulka i pak no ... :sunglasses:
15. lis 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - tak to jsem na Tebe zvědavá ...ale budeme tu abych Ti to příště připomněly :slight_smile: když neposloucháš rovnou .... ale nemyslím to zle, ....aby jsi se nenaštvala :sunglasses:
15. lis 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin uz 24 tyden teda 6.mesic :slight_smile: letí to a uz nic neobleču :slight_smile: :wink:
15. lis 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jooo, přísnost muší bejt..já když někdy pozoruju výplody volné výchovy...a to jsem těch dětí fakt už viděla hafo...některý ve 2 letech :confounded: :confounded: normálně kopaly matku v šatně...tak začni radši včas :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek kup si něco hezkýho a velkýho na sebe, to je krásná příležitost..třeba i v sekáči...
15. lis 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - no ale teď si poroučí zatím jen morulka :slight_smile:
15. lis 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - to chce něco nového na sebe :grinning:
15. lis 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ještě se rozhoduju mezi výběrovým řízením a vzděláváním. Dopadl léků na psychiku člověka mi neschválili...:(
15. lis 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek to teda jo a přitom to vypadá, že skoro žádný bříško nemáš:slight_smile:
15. lis 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin a to ti schvali? protoze to jsou dost proflakla temata...a dopad leku je spis na medicinu nebo psychiatrii, ne? nezapada mi to do humatniho oboru.
15. lis 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 tak tou poslední větou jsi mě rozesmála:slight_smile: ještě ti pošlu něco od Kavalíří "báby" ta taky háčkuje a má na stránkách hodně věcí :slight_smile:
15. lis 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@coralin
@jaka17
@pidisek
@monyna83
@meyryen
@janice_opice
holky, mate doma naky svudny spodni pradlo? kolegyne rozjely debatu na tema korzety a ja cumim jak pero z gauce :grinning: ja proste nic takovyho nemam!:slight_smile: a prej maji treba i dva:slight_smile: jako abych slezla ze stromu asi konecne:slight_smile:))
15. lis 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 máme i psychologii, ale psycholožka měla spíš obavu, že kdyby se dělaly dotazníky a někdo se v tom šťoural tak by z toho mohl být průšvih. A taky zmiňovala, že nejsme lékařská fakulta, ale ono to má dopad na všechno. Vzdělávání hodně zvažovala, protože si myslím že o tom budou psát všichni. Nemají s tím problém a schválili by to, že prý je to lepší, než kdyby jsi psala o něčem o čem ještě nikdo nepsal. Nechápu.... napadá tě něco zajímavýho?
15. lis 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 buď v klidu, také ho nemám.... mám OTP... tak nevím jestli by to bylo příjemné....
15. lis 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jsou roztomilí:slight_smile: teď jsem rozvna řešila i,y..ježiš... asi už blbnu
15. lis 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 -no mám jen lehe erotický noční košilky a jedno takový prádýlko, ale to je taky na doma ...a k podvazkům my chybí punčochy, ale že bych to jako nosila to ne ...vždycky když jsem si něco koupila nebo dostala tak se to odskoušelo, a tím to hasne :slight_smile:
15. lis 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek