• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@coralin no dobre, ale leky jsou farmacie, takze bud doktori, bo primo psychiatri:slight_smile: a to nejak nechapu, preci cilem prave je, psat o necem novym, ne opsat stokrat omlety, ne? prosimte zopakuj mi jeste jednou kerou ze to studujes skolu? jako bohuzel me nic originalnho nenapada, ja mela problem abych neco vymyslela pro svoji bakuli:slight_smile:)
co je OTP?
15. lis 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Prádla mám spoustu, krásného, ale za erotické bych ho nepovažovala :grinning: A pyžama mám zateplená, včetně ponožek na spaní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no ale aspon neco:slight_smile: ja spim bud naha bo v bavlnenym tricku :grinning: :grinning:
15. lis 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen fakt? no asi budu muset na sobe zapracovat:slight_smile:
15. lis 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Jojo za poslední čtvrt rok jsem si koupila asi pět celých souprav...jsem tak nějak přibrala a z toho mýho původního už mi všechno lezlo, tak jsem musela... :grinning:
15. lis 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen no, ja bych potrebovala, aby mi z toho neco lezlo, hlavne vrchem, protoze mam postavu hrusky:slight_smile:
ty jo, ale to je fakt hezky - nakupovala jsi jakoby pro sebe, ze se ti to libi, nebo i kvuli partnerovi?
15. lis 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Já jsem zase jablko :grinning: Prsa E, já nakupovala hlavně z nutnosti pro sebe, ale mám ráda, když mám sladěné kalhotky a podprsenku, jsem na to trošku úchyl :grinning: A přítel je horňák, tak ten nejradši abych chodila bez, ale to já mu bojkotuju, protože to nemám ráda :confused:
15. lis 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - hihi ty neznáš OTP ....ty asi budeš hubeňour co ?
to je přece okrasný tukový prstenec :grinning: .alespon mi mu tak říkáme
15. lis 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meyryen aha:slight_smile: ja bych to chtela nekdy zazit, ze mi cumi chlapi na prsa:slight_smile: to se mi holt nikdy nepostesti:slight_smile: ale tak podle toho mame partnery no, ten muj je dolnak a z myho zadku blazni:slight_smile:
jinak ta sladenost u me naprosto nic - ja si snad nikdy nekoupila soupravu. a kalhotky milulu spis s nohavickou, nizky, nebo takovyty ne moc vykrojeny, hezky bavlneny..:slight_smile:)) obcas je tam naka krajka no takze jako chlap si v tomhle se mnou moc neuzije:slight_smile:
15. lis 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - no jako já spím jedine v teplých pyžamech v zimě nebo v dlouhých nočních košilých a na léto mám krátký košilky, ale jako spíš vlastně delší trička.
v těch košilkách jako fakt nespím :slight_smile:
15. lis 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tyjo, to fakt neznam :grinning: :grinning: no tak jako brisko sice plochy nemam, ale jakoby nejsem ten typ, co se mu uklada vsechno na bricho. spis zadek a stehna.
15. lis 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - hm tak to já mám všechno hezky na břiše, ale zase ještě že tak jako kam bych ted píchala jinak ten fraxiparín že :grinning:
15. lis 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 teda tak to já jich mam aspoň pět a spoustu podvazků a punčoch :slight_smile:
15. lis 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Okrasný tukový prstenec :grinning:
15. lis 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ale ted začalo růst :slight_smile: tak uvidíme co ještě pidísci ukážou :slight_smile:
15. lis 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ale já nechtěla psát o lékách, ale o dopadu léčby na psychiku člověka a to se vztahuje k psychologii. Máme jako jeden z předmětů. Stres mi psycholožka nepovolila. Já si taky myslím, že by bylo lepší psát o něčem originálnějším, ale tady asi ne
15. lis 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ty určitě ale nijak velká kulička nebudeš:slight_smile:
15. lis 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin vidis. a ja psala bakuli z psycha a byla o stresu :grinning: no jo, tak zas to budes mit jednodussi, kdyz nechtej originalitu!
15. lis 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no kdyz vidim tvoji postavu, tak se vubec nedivim:slight_smile: jsi v sestym mesici a porad vypadas o 100% lip nez ja :grinning:
15. lis 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Bavlněný s nohavičkou nosím zásadně v pátek pod džíny :grinning:
15. lis 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 dekujuuu :slight_smile: ja to mam dědičný moc zásluhy na tom nemám :slight_smile:
15. lis 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin chichi to asi ne ale bude bricho pak bricho pak bricho a pak já :grinning:
15. lis 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek no obavam se, ze ani den pred tvym porodem se ti nepriblizim:slight_smile:)) jsi proste kus:slight_smile:
15. lis 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek toho bych se u tebe nebála:slight_smile:
15. lis 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zatím pááá holčičky, dovařila jsem oběd a přijel mi mužíček :wink:
15. lis 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin ty máš osvědčení o technickém průkazu??:slight_smile:)
15. lis 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. lis 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Zlato, proč bych měla být naštvaná, ačkoliv...Ba jó, jsem-sama na sebe...Ale já vím, že máte pravdu, hold si to mimi tak strašně přeju, že se touha stala posedlostí a nechtěla jsem si nechat ujít ducha nebo sílící čárku...Těžko se to vysvětluje, ale Vy mě tady chápete, že? :wink:
15. lis 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Čéčé, já si koupila minulý měsíc první kus :wink: :wink: :wink: Není to korzet, ale sexy komplet...
15. lis 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 wow!!! a jakej to melo ohlas? a koupila jsi pres net, nebo zkousela?
15. lis 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek