• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@monyna83 jj tak to mas pravdu :slight_smile: takze vlasne je vse jak ma byt :slight_smile:
15. lis 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033
@monyna83 a další ..člověk si jde poo lehnout a hned taková debata o prádýlku..no já mám pár kousků, ale neměla jsem je už dlouho na sobě...nejlepší je černé krajkové body celé a zip..no ale spát se v tom nedá...
15. lis 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 Tohle je dole rozepínatelné, takže taky dobrý...Co to kecám, jen jak jsem to zkoumala, ještě jsem to v akci nezažila...Asi poprosím souseda, ale je mu 92... :confounded:
15. lis 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 krásnýýý..doufejme, že už brzo budem vybírat kojící podprdy...
15. lis 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 Like, like, like :wink:
15. lis 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 @sasanka033 no jo tak nejdu chtela jsem videt zname tak jindy.nekuracka hospoda tam neni.:slight_smile:
15. lis 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ježíšš klidně běž, uvidíš, jak tam bude nahuleno...no a co ta pošta???
15. lis 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 ja tam pujdu na jednoho ferdinanda nealko pozdravim je a pujdu domu.s tou postou to napusu zitra z Pc z toho mobilu je to na nic.
15. lis 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jasně, já myslela, že jsi doma, se tu nudím...
15. lis 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jsem ale ted jsme dorazili z datartu a Ikey a nemam zaply PC.
15. lis 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky, tak nafasovaná provera a po vánocích konečně stimulka :grinning: :grinning: :grinning: Leden bude ten správný měsíc pro otěhotnění :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufinka26 jojo, určitě, vlna je nastartovaná a jedeme dááál...budeme všecky držet palce..
15. lis 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no hlavně bude potřeba, abyste prskali hodně těhu bacilůů :grinning: :grinning: :grinning:
@janice_opice
15. lis 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já sjem dneska úplně hotová , jdu koukat s Kubíkem na Percy Jacksona a moře nestvůr a asi upadnu do komatu, nákej náročnej den teda...dneska spí kuba se mnou v ložnici páč jsem manžu odstěhovala k němu do pokojíku páč pijde smradlavej z hospody a bude to z něj táhnout a bude chrápat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to by mohl ve spánku přijít o život tak v zájmu jeho bezpečí jsem ho přestěhovala:slight_smile:
15. lis 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no taky jsi toho absolvovala....ode mne se manžel odstěhoval z ložnice taky, neb je nachcíplej a já zas ve čtyři pět ráno vstávám a chodím si dělat test a číst si..prostě harmonické manželství...
@mufinka26 prrrskááámm..
15. lis 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice nerozumím..?
15. lis 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 co čteš?
15. lis 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 mám.. píšeš to v aj nebo v čj???
15. lis 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 moc hezký, ale tam na mě bohužel nemají velikost:(
15. lis 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 tak takhle to u nás bylo do UTZ taky,ale manžu ráno nevzbudí nic takže i kdybych vedle něj dělala já nvim co tak ho to nevzbudí:slight_smile:
15. lis 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin čemu???:slight_smile:))
15. lis 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Jak to, Kačí??? To jsi takový hubeňour? Ale tohle má výhodu v tom, že si vybíráš podle podprsenky. Mají spousty velikostí, od A do D a objem také... Já osobně musím mít 80D
15. lis 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ted´zrovna mám z knihovny knížku Jak si na anglické zahradě vypěstovat českého trpaslíka..je to o skoro padesátnici, jak se provdá do Anglie...no a jak to tam prožívá..předtím jsem četla od Urbana Praga piccola....Urbana mám ráda, hlavně ty tajemné jako detektivky--Santiniho jazyk, Sedmikostelí..tohle je jiné, ale taky zajímavé...tak tak..konečně mám na to trochu čas...a ty píšeš o těch přijímacích pohovorech??
15. lis 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je dobrý, to já radši vždycky odcházela..ale takhle je to pohodlnější..mám celou velkou deku pro sebe...
15. lis 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrou, holky, jdu to zalomit...
15. lis 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...všem
tak jsem si dneska dopřála takový ten digitální test...i podle něj vše ok, držte palečky, ať mimi vydrží tu kritickou dobu...bojím...no a kontrola až 21.11., to budu 5a 1, takže srdíčko určitě ještě ne, zase další čekání...aaaaach joooo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 neboooooooj !!!!!!! Je to tam a to je nejdůležitější!!!! :slight_smile: :slight_smile: klid pohoda nohy hore a radují se ze jsi v tom!!! :grinning:
16. lis 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek díky, je mi to teoreticky jasný.. :grinning: :grinning: jen jsem vždycky ráno trochu vycukaná....no a co mladý mejdanisti??včera jsem viděla krásný dvojčátka, taky kluka a holčičku, byli k sežrání...jeden v DM bral věci z regálu napravo a holčička nalevo....mamka byla zabraná do vybírání....
16. lis 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 ja jich včera potkala asi pět - fakt- samy dvojčátka - všechno teda pidilidi ještě ve vajíčkách / fakt krásný a srandovní :slight_smile:
Jinak pidískové ted zrovna mají mejdan, v noci spí se mnou a ráno řádí :slight_smile: je to příjemný, uz je cítím i nad pupíkem - taky uz mají kazdej 30 cm a 600g cca.. :slight_smile:
16. lis 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin pisu to v cj
16. lis 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek