• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@pidisek náádhera, vlastně by se už při narození ted´dali normálně zachránit, kamarádka má chlapečka v 25 TT a jsou už mu dva a je úplně ok....pochopitelně vy vydržte co nejdýl...ale jen jak se člověk furt bojí...
16. lis 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jejda hlavne at tohle nevědí a zůstanou kde jsou :slight_smile:
16. lis 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, ja vam to proste musim dat i sem:slight_smile:) uz mi to psala pred par dny, ale ja to nevydrzim, musim to vyslepicit :grinning:

v dubnu se mnou byla na OPU i ET holcina - mirnej hyperstimulak, 19 foliku, ale jen dve vajicka, z toho jen jedno embryo. TT pozitivni 9.den po ET, ale jako kolejnice, zadnej pididuch. no takze hadejte co - ano, dve srdickaemoticon tak jsme si mysleli, ze jednovajecny. no a ted z ni vypadlo, ze cekaji holcicku a chlapecka, ponevadz si to tri dny pred OPU doma rozdali a jak byla naspeedovana hormonama, tak si proste uplacali jedno prirozene a druhy IVF :slight_smile:)
16. lis 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 no tak to je neuvěřitelná bomba...já ale taky slyšela, že po stimulaci na IVF se pak zanedlouho zadařilo spontánně...můj gynekolog mi taky povídal o paní, co měla 2IVF neůspěšně a pak dvojčata normálně ve 44 letech...tak jak jsi zvládala noc sama, dala sis dvojku a bylo to ok, ne... :grinning: :grinning:
16. lis 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ja jsem si ten vecer naramne uzila:slight_smile: totalne jsem se precpala v posteli - cela pizza a pytel takovyho nakyho voriskoidniho sajrajtu, pulka lahve vina a film:slight_smile: a spala jsem az do jedenacti, hruza:slight_smile:)
jooo, priroda je mocna. uz tehdy jsme se smali, ze to budou dvojcata, protoze jeji manzel byl hodne proti transferu dvou. oni sice nakonec ani dve k transferu nemeli, ale bylo to vtipny, ze ta priroda mu ukazala, ze to nebude on, kdo rozhodne, kolik deti bude:slight_smile:)) no a hle, nakonec to jeste bylo takhle:slight_smile:
16. lis 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka:slight_smile:))), tak jsem zase zpátky, opálená a odpočatá :wink: . Počasí vyšlo skvěle celý týden úplně jasno 32 stupňů :wink: . A co je tady nového co Jaka? musíte mi to zlatíčka napsat, nebo číst 60 stran to je fakt moc :grinning: . A děkuju Sas za tak krásný příběh hned na přivítanou :wink: . Je to krásný číst takový věci, hned to člověka zase nakopne, že je to opravdu asi o přírodě, že se může zadařit takhle naprosto neuvěřitelně :wink: .
16. lis 2013 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - no nedarmo nám mudr. připomínala, že se kolem stimulace máme chránit aby z toho nebylo vícečetné těhu
16. lis 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb jojo :grinning: :grinning: hlavne pred OPU je styk zakazanej i proto, aby neprdly foliky:slight_smile:))
16. lis 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - no my jsme mohli, jen těch 3-5 dní se doporučuje ta abtinence u partnera aby měl hodně čilých potvůrek, my měly asi 5 dní před, ale dávali jsme si pozor ;)
16. lis 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ty jo tak na me nesmel ani sahnout snad od prvni injekce :grinning: :grinning: ale to bylo kvuli stresu no, nenesla jsem to psychicky moc dobre.
16. lis 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - tak mě tentokrát nic nebylo při stimulce ...takže i sex šel a hlavně jsme věděli že pak pokud se povede budu dlouho smůla :( ...takže tak, ale bylo to opatrně
16. lis 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ja doufam, ze pokud na druhe IVF dojde, tak uz to ponesu lip.
16. lis 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - je pravda, že při 1 IVF taky nic nebylo, bolelo mě to a byla jsem příšerně narvozní ...2IVF probíhalo od začátku dobře ...předtím jsme si udělali výlet na 5 dní ...a přijeli odpočatí a já v nějaký naprostý pohodě a jsem docela i do teď ...jako jo jsou dny někdy víc a někdy trochu míň kdy jsem nervozní, ale celý to probíhalo nějak víc v pohodě.
16. lis 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak to je vtipný,,jo jo člověk míní a příroda mění...no tak to sis pěkně užila slaměnou vdovu a nabrala síly...chce to fakt si dělat dobře..
@pavlina1976 ahoj pavlí, tak to tě vítám, co jste nakoupili??,už vánoce, co??no jukni do mýho profilu, mám tam čárek jak na tácku notorika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: budu snad i nadále vyšilovat a těhulit k kamish a janicí....
16. lis 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ahoj kamis, no já dneska ráno měla nějakou depku, píchaly mne v noci vaječníky, až jsem se vyděšená probudila a letěla na záchod..ale dobrý, tak jsem si ráno zašla na trh, pokoukala, nakoupila a je mi líp...co ty, holka??Už se nám to překulí a budeš vidět srdíčko...
16. lis 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - no kulí se to ale pomalu, dneska dopoledne mi zase bylo celkem blbě :(, žaludek hlava ...nic moc
16. lis 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 a jak si předáme ten kalendář??:slight_smile: jas se dneska cítíš?
16. lis 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@sasanka033 My při stimulce taky sexovali:slight_smile:
16. lis 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 ted jsem to dočetla hustýýýýý :slight_smile:))))) ty jo to jsem nevěděla, že se to dá takhle uplácat i při stimulce:slight_smile:)))) sjem si myslela, že právě tak až jao, když se píchne pregnyl nebo ovitrele .....ale hustýýý...tak to nás se to každopadně netýkalo:slight_smile:))))
16. lis 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak krásný sobotní večer všem:slight_smile:))
16. lis 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 vitam te z dovolene a je parada ze jste si to uzili.. :slight_smile:
16. lis 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Moc gratuluju Jani, krásný dálnice :wink: . Jen to hezky holky držte!!!! Budeme potřebovat vaše těhu bacily na leden :grinning: . A neboj, bude to všechno v pořádku! Moc gratuluju :grinning:
16. lis 2013 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Jj, bylo to krásný, to sluníčko nás nabilo energií aspoň na chvilku :grinning: . V po budu volat do cube, aby mi napsala sestřička co chce z té genetiky a objednám nás tady v Budějovicích....Taky budu volat svýmu gyndařovi, jestli mi vezme krev až to dostanu v prosinci, ať máme na leden kompletní výsledky a nemusím kvůli tomu jezdit do Prahy, sestřička mi všechno napsala na papírek :grinning: . A co ty? Jak se máš? Co výsledky jak jsi dopadla?
16. lis 2013 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 hesteroskopie dopadla na jednicku vse v poradku i pruchodne vejcovody.. takze naroste nova sliznice a mozna stihneme do vanoc kratky protokol,ted beru utros abych to dostala.. dnes jsem psala visnovy zda ho muzu misto zavadeni polykat.. tak pry jo ale ze mi asi nebude delat dobre.. a kdyby mi vadil at prejdu zase k vaginalnimu zavadeni ze to nevadi
16. lis 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 jéééééééééééééééééé vydovolenkovaná panííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning: čááuu
16. lis 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
ahooj, no já nevím, určo budu ve čtvrtek v Praze na kontrole, tak si můžeme dát spicha někde u podprsenek... :grinning: :grinning: :grinning: třeba...
v noci mě tak dloubalo ve vaječníkách, že jsem se vzbudila, ale naštěstí vše ok..
@petulak1988 hele na vyvolání ms Utroš??? ten se naopak vysazuje, aby to člověk dostal???
16. lis 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no vzdyt jo ja ho beru 10dni a pak vysadis a dostanes to... ja uz ho beru asi 6let.. :slight_smile: od te doby co jsem vysadila HA .. :slight_smile: vetsinou to dostanu jeste kdyz ho beru..me utros nezabrani MS...
16. lis 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 tak co tam měli krásnýho...potěš nás, sedící doma... :grinning: :grinning:
16. lis 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 @jaka17 je fakt, že já to vždycky taky dostal i přes utrouš
16. lis 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 tak jo o a kam jdeš na kontrolu?ty chodíš do Iscare že?
16. lis 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek