• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@coralin - jedeš do František? Byla jsem tam před třemi lety před prvním IVF a věřím že i díky tomu se prcek hned chitil. Navíc je to tam hrozně super. :slight_smile:
@janice_opice díky, Myslela jsem si že je to jen do transferu. :slight_smile:
@pidisek - určitě dvojčátka zvládneš. Já se na jednu stranu taky bojím, ale stejně si nechám zavést dvě embryjka a budu je prosit ať se mě drží jak klíšťata :wink:
30. črc 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky všem držím palečky. Já sem se právě nasnídala a naházela do sebe všechny ty prášky.I kajanský pepř mi stihnul přijít...
30. črc 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka bezva jen papej :slight_smile: me je ted uz lip ale myslela jsem ze fakt začnu zvracet....ale zatím je mi vždy jen blbe a nic tak snad se to nějak propluje v pohode :slight_smile: musím jít něco dělat, jeste ze muzu pracovat z domova :slight_smile:
30. črc 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - tak práce z domova se hodí :slight_smile:. Já to měla první těhu taky tak že mi bylo zle, ale pozvracela jsem se jen jednou zrovna na štědrý den. Pak když už sem vysadila v tom 12tt těhu všechny léky tak mi bylo nááádherně a leště líp než před těhotenstvím :grinning:
30. črc 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak jak se dneska máte???My měli vytopený podlahy - koberce a nějaký archiv v práci tak veselo..... Jinak já už počítám hodiny, pak hurá domů a zabalit a ráno šupem na letiště a odpočinout si a nabrat sílu na ten poslední boj o miminko :slight_smile:
30. črc 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny zdravím..
@brsh Veeeliká gratulace, zamáčkla jsem slzu....doufám, že to takhle taky dopadne ted po tom Ketu...zase začínám věřit, že je to možný...
@martas díky, no já se radši furt něčím zabavuju, než jen čekat, to zas bude utrpení...na posledních pět dní před Ketem chceme vyjet na kola, neb pak zas budu nemožná..
@janice_opiceahoooj Jani, čeká tě krásná relaxace a pak zas držení palců, tak to lenošení neflákej, hezky popijte ouzo a tak...
30. črc 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak si moooc užij dovču :wink: .

Holky mě zase chytá nervóza při tom začátku stimulace.... Bojim bojim aby to vyšlo. Když si vezmu že jesti to půjde dobře tak za měsíc budu volat výsledky krve.....
30. črc 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice neboj ono se to v práci nějak vytříbí než přijedeš zpátky, protože ty už se jen jednou vyspíš a zítra se octneš v ráji....úplně ti závidím holka, moře je moře.....my už konečně odsvatbovali, zapili to taky řádně a neboj ani doma to červený neflákám :grinning: :grinning: Leden mi teda za chvíli moc nepříjde, protože předtím ještě budu zmatkovat kolem narozenin všech a vánoc, což teda mě nebaví nakupování těch dárků poslední dobou ani prd....navíc bráchovi se má v říjnu narodit holčička, takže to bude taky veselé, hrozně se na ni těším, jak si ji pochovám, poňuchlám a i on se na ní dlouho načekal, akorát mi to ale určitě zas připomene, že už člověk mohl mít taky pulce v bříšku ach jo.....no ale v září hold to klapne tobě a já to potom od tebe celé okopíruju :wink: :grinning:
30. črc 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 pravdu díš, honem si dej ještě co proto do těla, protože pak zas bude na dlouho ze sportem útrum :wink:
30. črc 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 čááááááuuuuuuuuu brouku - hele ouzo do mě nedostaneš to mi nikdy nezachutnalo bleble :grinning: ale maj tam spoustu jiných dobrých drinků:slight_smile:)) a jak jsi na tom? Kdy to bude?:slight_smile:
@martas14 no hele právě to nějak dopadne toho se bojím:(no tak snad si případně najdu jinou práci no.....
Jinak mám pocit, že to nemůžu stihnout zabalit než to všchno doma udělám....Obstarat veškerou zvěř, zlikvidovat potraviny, udělat si vlasy a odepilovat nohy a zatím z toho mám půlku ://// :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janinko, šťastnou cestu, moc si to tam užijte a naber hooodně síly a pozitivní energie:slight_smile:)))). To víš, někdo na dovču a někdo do nemocnice na laparku :unamused:
30. črc 2013 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahojky, tak jak se připravuješ? Já se tak těším:slight_smile: A kdy jdeš? To bude krásný!!!! Moc na tebe myslím. Určitě to bude OK :grinning: . Já v po nastupuju do nemocnice na tu laparku, nejdřív jsem byla frajerka a teď teda už tak odvážná nejsem. Jsem hrozně zvědavá, co mi řeknou za výsledek :wink: . A taky jsem se rozhodla pro změnu CAr, hrozně mě naštval ten doktor teď na konzultaci, asi jsi to čela viď? Tak 11.9. jdeme na první konzultaci k Apolináři :grinning: . A 27.9. svatba :grinning: , takže samá hezká očekávání, teda snad :grinning:
30. črc 2013 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahoj Martinko :wink: , tak jak se máme holky? Zrovna jsem psala Jaka, že jsem si laparku vymyslela, děsnááááá frajerka a teď když po se blíží, tak už tak statečná nejsem....Jsem hrozně zvědavá na výsledky...no uvidíme no. Jinak se těším k tomu Apolináři a na svatbu :grinning: :grinning: :grinning: . Jsem ráda, že tě ze svatby kamarádky nekleplo, že jsi to krásně zvládla :wink: . Hrozně bys nám tu chyběla totiž :wink:
30. črc 2013 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? V listopadu budeme podstupovat 2 IVF, z prvního IVF máme našeho Jarouška, tak snad se nám zase zadaří :grinning:
30. črc 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ty jsi mistr reiki Kačí? Hodně jsem se na tohle naladila poslední rok a půl. Prostě to tak přišlo, že ke mě do práce přišla moje bývalá kolegyně ze staré práce a no není to náhoda :wink: , dřív jsem se vůbec nebavily a najednou to byla moje manžerka, takže úplně nejbližší člověk, a ona tohle hooodně vyznává, a najednou jsem přijala další bývalou kolegyni a představ si, že taky má reiki.....Hodně jsme se sblížily a hodně mě holky naučily:slight_smile:. A otevřely mi oči, vždy jsem k tomu měla sklon, ale až s nima jsem najednou otevřela oči :grinning: :grinning:
30. črc 2013 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahojka, no asi někdy příští týden, podle čtvrteční kontroly...jestli bude dobrá slizna a tak, však to znáš...finále už budeš v přímém přenosu..doufám..
@pavlina1976 tak snad to všechno trápení k něčemu bude a najdeme všechny ty vytoužený//...koukala jsem svatba...gratulace, já si tu druhou užila moooc :grinning: :grinning:
30. črc 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 jo jo, budu doufám sedět doma a kynout a držet usilovně palce...až to přijde na vás...
30. črc 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Ahoj, tak tě tu vítáme :slight_smile: , tak to máš krásné skóre :grinning: . Přeju hodně štěstí, ať je to zase takový úspěch :grinning:
30. črc 2013 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Měla sem hodně vajíček a malej je na čtvrtý transfér, tak si tak z mužem říkáme, že bysme klidně přeskočili ty tři transféry a rovnou brali ten vítězný :grinning: už se zase těším na ten kolotoč.
30. črc 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufinka26 držím palecky !!! At je to na první dobrou!!!! :slight_smile:
30. črc 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
30. črc 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 mistr nejsem, chtěla jsem si udělat mistrák na léčitele, ale chtějí za to hodně peněz a ty raději přidám na IVF nebo minimálku, mám 2B stupeň což je poslední před mistrovským. Nakonec jsem, ale říkala, že bych to asi stejně moc nevyužila, protože to dělám hlavně pro sebe nebo kamarády, rodina reiki nechce a mě to pomáhá, třeba když mám bolestivou MS nebo když jsem v práci ve stresu, tak se tím dá hodně stáhnout. Na některé věci jsou reiki skvělé, ale není to zázrak na všechno:( ale je super, že jste se takhle naladily a sešly.
31. črc 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucavka když to schválí tak jo, ale bylo neuvěřitelný přesvědčit doktory, aby to napsali, hroznej boj. ale vyšlo to. Už to mám na pojišťovně od pondělka, tak uvidíme. Docela bych jela ráda, pořád se nějak potřebuju z toho posledního pokusu a léčení regenerovat. Byla jsem tam před lety a bylo to super, měla jsem tam bezva partu holek a pořád jsme něco podnikaly. Jen už bych, ale nejela na dvojlůžák a raději bych si připlatila jednolůžko.Ty papáš to chilli na podporu???
31. črc 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 ahoj, vitej:slight_smile: ty jsi ze sporilova v praze? jinak teda chapu to dobre, ze jarousek je az ze 3.ketu? to sis taky asi uzila, co?:( a co mate za problem?
31. črc 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ahojky, ano ze spořilova :slight_smile: Přesně jak píšeš, Jaroušek je až z třetího ketu, u nás je problém u mě, nemám vůbec ovulaci, jinak naštěstí manželovi bylo řečeno že je jak chovnej bejk :grinning: Tak aspoň něco má OK, je totiž silnej diabetik. Ted zkouším bylinky, jestli třeba zázrakem, by ovulace nedorazila :sweat_smile: Ale silně pochybuji, jinak to beru z humorem, jako první IVF, nervíky začnou pracovat až po OPU a transféru, pořád doufáme, že se ná zase krásně oplodní všechny vajíčka sami, jako naposledy :grinning: A co u vás? Jaký je problém a kam chodíte do caru? :wink:
31. črc 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisimona1 Pokud by to vyšlo, jela bych na 3týdny, byla jsem tam kdysi dávno po slepáku... bylo to fajn. tak uvidíme, hlavně abychom to nezakřikly... :wink:
31. črc 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 na sporilove jsem zila asi 12 let:slight_smile: chodime k apolinari, jsem tam spokojena az na dva doktory, tak se k nim neobjednavam. u nas problem snad vsude, teda u me - mam vyssi FSH, cili brzy zadny vajicka, zrejme nepruchodny vejcovody - zjistovano ale jen vzduchem, takze to neni 100% a ted mi nasli neco i na imunu a na vysledky genetiky cekam. 1.ivf jsme absolvovali v dubnu, mela jsem jen 4 vajicka, ale vsechna se oplodnila (2 ICSI, protoze spg neni uplne spickovej, tak jsme to nechteli nechat nahode pri tak nizkym poctu vajicek), ale byla z toho 4 embrya, takze vlastne super vysledek. dali jsme 2, nic. na KET v cervnu zbylo jedno, ale taky se nechytlo. takze ted v zari bud dalsi ivf, nebo laparka, kterou ale chci ja, doktori ne:slight_smile:
v jakem caru jste vy?
31. črc 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho já vyjížděla v 10:00 z Pha a přestupovala jsem v Brně, při větším štěstí jsme mohly zajít na kafe :grinning: na tu cestu ve čt to docela šlo, ale v neděli zpátky to bylo děsný. Na koupáku jsem byla ve Frenštátě až v sobotu, bylo to moc fajn:slight_smile:
31. črc 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 taky u Apolináře :slight_smile: Mi nechávali zavádět až na jeden transfér vždycky jen jedno a ted budem taky jen pro jedno, jelikož sem po dvou sekcích. Téda, taky to nemáte jednoduchý, já měla jít na laparku taky, dokonce při posledním KETu sme už pomalu z doktorkou domlouvali termín, no a nakonec vyšel poslední KET :slight_smile: takže z laparky sešlo
31. črc 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - no už před těmi třemi lety to byl boj ty lázně dostat. Teď sem se nato ptala znovu, ale jsem bez šancí...

Holky dnes jsem byla v Praze pro lístek na peníze. Nejdřív mi ujel autobus do Prahy a musela sem jed pozdějším. Pak cestou domu bouračka a trčeli sme dlouho v koloně. Pak sme měli přejed do protisměru, aby sme se vrátili do Prahy a mohli to objed a zůstali sme uvízlí v pangejtu s naším autobusem. No děs. Sem mrtvá
31. črc 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek