• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice no v 11 mám být v Holešovicích, ale jedu autem, takže můžu dojet na oběd na Anděl ,třeba...tam se dobře parkuje..snad to nebude stát po celý Praze...
16. lis 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - já dělám v tý druhý velký budově naproti Iscare :slight_smile:
16. lis 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janičko :grinning: , tak jak ti je matko naše? Vše v pořádku? :grinning:
16. lis 2013 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 koupila jsem pašmíny - nádherný :wink: , a taky jsme koupili nějaký hodinky, to víš originály to nejsou za ty peníze, ale velmi povedený kopie, museli jsme hledat pořádný obchod, povedlo se, jsou fakt povedený:slight_smile:. Ale hlavně jsem si užila to sluníčko, jsme úplně krásný opálený :grinning:
16. lis 2013 v 18:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb J000, no tak to musíme taky dát kafe...třeba že by přiela někam Janinka..jo a budeš ve čtvrtek v práci???
16. lis 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 tak ju, tak se ještě domluvíme, já taky ještě nevím jak budu mít to druhé kolo pohovoru....rý by to mělo proběhnout koncem týdne :wink:
16. lis 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 Ahooojjj, ale jo skoro jo..... :wink: ti závidím to sluníčko
16. lis 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj ja vzdycky a bez nej to vubec nemam... brala jsem bud utros nebo proveru
16. lis 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tady nová, po ET jedné blastocysty 14.11.
Doma už máme jednu princeznu z IVF byly jí čtyři roky.- tenkrát jsme to zkoušeli 4× z toho jednou byl potrat a na čtvrtý pokus se povedla nááádherná holčička.

Nechtěla jsem do IVF už nikdy jít kvůli těm nervům, ale ortel dr. zněl jasně, buď IVF nebo nemáme šanci, takže je jasný, jak jsme zvolili ;) Chtěla bych, aby malá měla sourozenečka.
Z 25 vajíček se podařilo oplodnit ICSI 18. Postupně jich zůstalo jen 13 a ze všech se vytvořily blastocysty. Vzhledem k mým tělesným proporcím jsme zvolili zavedení jen jedné.

Teď mě čeká to nejhorší, totiž čekání…tak bych ho ráda trávila s někým, kdo je na tom podobně jako já, rychleji to pak utíká ;)
@pavlina1976 šátky tam mají krásný...no a opálení a vyhřátí fakt závidím,,hlavně se tedˇtady nenastydněte...kamarád manžela byl před pár dny v Maroku, lákali nás, ať jedem s nima, ale my měli to IVF..no a oba se vrátili se zápalem plic...
Ještě by mě zajímalo, z minula si to už nepamatuju přesně, jak se počítají dny po ET, je dnem jedna den zavedení embria nebo až den následující?
16. lis 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zluva ahoj, vítej, my tu ted´máme takovou vlnu //, tak to ses přidala správně, budeme ti fandit...z čekatelek aktuálně na // je tu jen asi Dorra, dneska nepsala, tak nevím, jak na tom je..a kdy budeš testit??
16. lis 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zluva no v Caru řekli, že 1 den je až den po ET...
16. lis 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - no měla bych ale ještě nevím ...zatím mám plán úterý dopoledne a středu po ULZ, pokud bude vše ok ...a čtvrtek se rozhodnu asi až ve středu :slight_smile:
16. lis 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no tak uvidíme...bylo by to fajn...
16. lis 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zluva Ahoj vítej držím pěsti at najdeš // :slight_smile:...1.den je den po ET, den ET je den 0.
16. lis 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 tak tojá jo, já mám cyklus pravidelnej jako hodinky, ale po IVF jsem to dostala i přes Utrouš,....
Jee, no tak to bych se na té vlně rááááda svezla :grinning:

jee testit, tak to ještě nevím, čím dýl, tím líp :slight_smile: Zatím jsem tedy teprve druhý den, byla jsem na ET ve čtvrtek ráno v 8:00.
@janice_opice jj :slight_smile: ja bohuzel nemam a ted bych ji opravdu potrebovala dostat v terminu :slight_smile:
16. lis 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zluva no pokud to vydržíš těch 14 dní, tak jsi dobrá...to by vycházelo na cca 5.12.bude to asi Mikuláš...
16. lis 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 neboj Petí, ted´už to bude šlapat jako hodinky...
16. lis 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no me by stacila ted ta jedna posledni
16. lis 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 té jasnsý, že je poslední... proto na sebe dává tak čekat...
16. lis 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no mám na kontrolní HCG dorazit 28.11, tak bych si před tím testla
16. lis 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ale nejsem si 100% jistá, že to vydržím :dizzy_face:
pro jistotu nemám doma žádné testy :grinning:
16. lis 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja jsem teprve 17DC
16. lis 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já mám dneska nějakou divnou náladu, furt bych brečela a jsem nějaká přešlá, strašně se bojím o těhu...Celou noc jsem nespala a zdály se mi hnusný sny, celej den jsem jako mátoha....
Podle mě na mě doléhá i tolik moc IVF, protože mi to teprve dochází všechno..... No nálada a zabití
16. lis 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Potřebovala bych zase mimíse vidět, jeslti po té noci a brečení a depce je v pořádku....
16. lis 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice CHápu, že je to všechno těžký v klidu zvládat, taky vnitřně šílím....
Mám strach, že to nevyjde, a zároveň jsem plná optimismu...prostě zmatek nad zmatek.
už bych si přála, aby byl čas testování a měla jsem jasno. Ta nejistota je horší, než cokoli jiného :unamused:
16. lis 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ale holka neboj proč by nebyl je silnej a určitě se drží zuby nehty ... hormony budou strašit teď častěji ...
16. lis 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek