IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zluva
16. lis 2013
Asi půjdu do práce, jinak se doma od pondělí za těch zbývajících 10 dní zblázním. :-S
janice_opiceautor
16. lis 2013
@zluva jj to čekání a nejistota je děs, tohle byl můj úplně posldní pokus IVF (😎 v životě a ani jsem nedoufala, že by konečně po 10 letech vyšel....a ted mám furt strach....🙂) snad to bde lepší po 1.trimestru🙂
janice_opiceautor
16. lis 2013
@kamisb nevím hollka jak jsem byla ve stresu a nevyspalá a bulela jsem tak prostě tak nějak doufám, že jsem mu neublížila .....
jaka17
16. lis 2013
@janice_opice janíí, to je normální, výkyvy nálad jsou taky těhu příznak, já se v noci taky sama vytočila, ale prostě si udělej nějakou radost a v noci , když nemůžu spát se snažím hned rozsvítit a číst si, nepřevalovat se a nemyslet na to co by, kdyby...hele , jsi už ve třetím, levelu, to já zdaleka ne...
jaka17
16. lis 2013
@zluva jo jo, pokud máš v práci pohodu, tak je to asi lepší...
zluva
16. lis 2013
@janice_opice Držím pěsti Tobě i mimíkovi, ať to dotáhnete do zdárného konce 🙂 a bez komplikací!!!
kamisb
16. lis 2013
@janice_opice - neboj, to bude dobrý, musíšsi říct, že už skoro začínáš 3 měsíc a za chvilku je ten 1trimestr za Tebou. Hlavu vzhůru, po noční depresy, by to chtělo teď něco na zasmání ....pusť si nějakou komedii nebo romantiku.
Hele já teď brečím u každý kraviny ještě víc než normálně, ale určitě to prcka neovlivní.
janice_opiceautor
16. lis 2013
@zluva dík, já tobě taky🙂))) já jsem se tu přesouvala furt z diskuze do diskuze a pořád neúspěch a tentokrát jsem z Mexica dotáhla Mexickou vlnu tak si na ní pořádně naskoč🙂))))) za pár dní // 😉
janice_opiceautor
16. lis 2013
@jaka17 mno joale víš jak ty 8 tt a 9 tt dopadaj vid? prý sjou nejkritičtější.....nevim, zítra snad bude líp, bolela mě hlava navíc od páteře....
zluva
16. lis 2013
@janice_opice takže naskakuju! 🙂 doufám, že z ní neslítnu 😉
jaka17
16. lis 2013
@janice_opice no, pokud by to měl člověk brát vážně, tak v květnovkách to lítalo už od 5tt, pak v 6tt zimka, pak já a v 11tt mufyxa..takže to si nevybereš...chce to zahánět, tyhle myšlenky...fakt vědomě si zakázat na to myslet...já se snažím radši už ani moc tyhle jobovky nečíst....minule jsem to tu hltala, žila jsem v domění, že mne čeká v životě maximálně klidný důchod a pak spadla zase do role novomanželky a matky 😃 😃 😃 😃 a to v absolutně jiné době a dimenzi...ufffff
janice_opiceautor
16. lis 2013
HOlky mám prosbu...potřebuju anketu dám ted fotky na profil - potřebuji odhalsovat,kterou fotku z Kréty a z Mexica dát zarámovat...kounete a sdělíte názor??? Díky mocccccc
jaka17
16. lis 2013
@janice_opice jasně
janice_opiceautor
17. lis 2013
Dobre rano devcata 😉 V noci se mi zdalo o domaci udirne a jak tam visi domaci klobasy a uzeny a uzeny parky mnaaaaaammm.pry jsem mluvila ze spani 😉)))))
janice_opiceautor
17. lis 2013
@jaka17 no mas novopecena matko a novomanzelko pravdu.bylo to vlastne uz od lednovek ty pohromy.snad se nam ty pohromy tentokrat vyhnou.
kamisb
17. lis 2013
@janice_opice - hihi, my máme 🙂 sami si ji kluci postavili ....a pak jsme k tomu jestě přidělali pergolu.
pidisek
17. lis 2013
@janice_opice teda tak to mas hustý sny 🙂 tak si dej nějakou mňamku na snídani - ale uzeniny neeeeeee!!!! Matko 🙂
janice_opiceautor
17. lis 2013
@pidisek na uzeniny v realu nemam nastesti vubec chut 🙂
jaka17
17. lis 2013
@janice_opice Hele, já zrovna ráno měla takovou chu´t na zbytky knedlíků a zelí s kachním sádlíčkem...leželo to tu tak opuštěný..nakonec zvítězily músli, ale jak to píšu, tak to sežeru k svačině..Pohromy si vůbec snažím nepřipouštět...to dáááme.. 😃 😃
@pidisek ty jsi žádný takový zvrhlý chutě neměla???
@kamisb no vida, bude rande s miminama na uzení...v létě...
kamisb
17. lis 2013
@jaka17 - to víš klidně 🙂 my máne naložený maso na vánoce 🙂 budou klobásy a šunka a uzený maso 🙂
janice_opiceautor
17. lis 2013
@kamisb to se taky chystame na chate,ale az bude opravena chata 😉
janice_opiceautor
17. lis 2013
@jaka17 mnaaaamm
pidisek
17. lis 2013
@jaka17 mam je furt, ale spis o lidech, ne o uzeným 🙂 🙂 🙂 🙂
janice_opiceautor
17. lis 2013
@pidisek tys chtela jist lidi???😃
pidisek
17. lis 2013
@janice_opice chichi neeeee !!!! Ale úplne nesmyslny sny o lidech 🙂 ne o jídle 🙂
jaka17
17. lis 2013
@janice_opice no a jak, dneska lepší??? máš doma kluky, tak tě nějak poveselej...ne..
petulak1988
17. lis 2013
@janice_opice my dnes mame testoviny s uzenym... 🙂 s krkovickou 🙂
janice_opiceautor
17. lis 2013
@jaka17 nalada lepsi akorat motanice tlak uplne super 100/61to jsem asi Zombik.a to chvi do Globusu nakoupit uz ingredience na peceni cukrovi.
janice_opiceautor
17. lis 2013
@jaka17 kluci dneska spolu uklizi a sestavuji suplata.Pupan se citi provinile pac z te hospody jak sel v patek tak dorazil v sobotu v 5 rano 🙂)))tak me obletuje chichi.ale hlavne ja mam fakt motanici....
kamisb
17. lis 2013
@janice_opice - hm tak to by jsi si měla lehnout a odpočívat nebo si dej kafe jestli to na tebe působí.