• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
Asi půjdu do práce, jinak se doma od pondělí za těch zbývajících 10 dní zblázním. :confounded:
16. lis 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zluva jj to čekání a nejistota je děs, tohle byl můj úplně posldní pokus IVF (8) v životě a ani jsem nedoufala, že by konečně po 10 letech vyšel....a ted mám furt strach....:slight_smile:) snad to bde lepší po 1.trimestru:slight_smile:
16. lis 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb nevím hollka jak jsem byla ve stresu a nevyspalá a bulela jsem tak prostě tak nějak doufám, že jsem mu neublížila .....
16. lis 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice janíí, to je normální, výkyvy nálad jsou taky těhu příznak, já se v noci taky sama vytočila, ale prostě si udělej nějakou radost a v noci , když nemůžu spát se snažím hned rozsvítit a číst si, nepřevalovat se a nemyslet na to co by, kdyby...hele , jsi už ve třetím, levelu, to já zdaleka ne...
16. lis 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zluva jo jo, pokud máš v práci pohodu, tak je to asi lepší...
16. lis 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Držím pěsti Tobě i mimíkovi, ať to dotáhnete do zdárného konce :slight_smile: a bez komplikací!!!
16. lis 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - neboj, to bude dobrý, musíšsi říct, že už skoro začínáš 3 měsíc a za chvilku je ten 1trimestr za Tebou. Hlavu vzhůru, po noční depresy, by to chtělo teď něco na zasmání ....pusť si nějakou komedii nebo romantiku.
Hele já teď brečím u každý kraviny ještě víc než normálně, ale určitě to prcka neovlivní.
16. lis 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zluva dík, já tobě taky:slight_smile:))) já jsem se tu přesouvala furt z diskuze do diskuze a pořád neúspěch a tentokrát jsem z Mexica dotáhla Mexickou vlnu tak si na ní pořádně naskoč:slight_smile:))))) za pár dní // :wink:
16. lis 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 mno joale víš jak ty 8 tt a 9 tt dopadaj vid? prý sjou nejkritičtější.....nevim, zítra snad bude líp, bolela mě hlava navíc od páteře....
16. lis 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice takže naskakuju! :slight_smile: doufám, že z ní neslítnu :wink:
16. lis 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no, pokud by to měl člověk brát vážně, tak v květnovkách to lítalo už od 5tt, pak v 6tt zimka, pak já a v 11tt mufyxa..takže to si nevybereš...chce to zahánět, tyhle myšlenky...fakt vědomě si zakázat na to myslet...já se snažím radši už ani moc tyhle jobovky nečíst....minule jsem to tu hltala, žila jsem v domění, že mne čeká v životě maximálně klidný důchod a pak spadla zase do role novomanželky a matky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to v absolutně jiné době a dimenzi...ufffff
16. lis 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HOlky mám prosbu...potřebuju anketu dám ted fotky na profil - potřebuji odhalsovat,kterou fotku z Kréty a z Mexica dát zarámovat...kounete a sdělíte názor??? Díky mocccccc
16. lis 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
16. lis 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobre rano devcata ;) V noci se mi zdalo o domaci udirne a jak tam visi domaci klobasy a uzeny a uzeny parky mnaaaaaammm.pry jsem mluvila ze spani :wink:)))))
17. lis 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no mas novopecena matko a novomanzelko pravdu.bylo to vlastne uz od lednovek ty pohromy.snad se nam ty pohromy tentokrat vyhnou.
17. lis 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi, my máme :slight_smile: sami si ji kluci postavili ....a pak jsme k tomu jestě přidělali pergolu.
17. lis 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice teda tak to mas hustý sny :slight_smile: tak si dej nějakou mňamku na snídani - ale uzeniny neeeeeee!!!! Matko :slight_smile:
17. lis 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek na uzeniny v realu nemam nastesti vubec chut :slight_smile:
17. lis 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Hele, já zrovna ráno měla takovou chu´t na zbytky knedlíků a zelí s kachním sádlíčkem...leželo to tu tak opuštěný..nakonec zvítězily músli, ale jak to píšu, tak to sežeru k svačině..Pohromy si vůbec snažím nepřipouštět...to dáááme.. :grinning: :grinning:
@pidisek ty jsi žádný takový zvrhlý chutě neměla???
@kamisb no vida, bude rande s miminama na uzení...v létě...
17. lis 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - to víš klidně :slight_smile: my máne naložený maso na vánoce :slight_smile: budou klobásy a šunka a uzený maso :slight_smile:
17. lis 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to se taky chystame na chate,ale az bude opravena chata ;)
17. lis 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 mnaaaamm
17. lis 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 mam je furt, ale spis o lidech, ne o uzeným :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. lis 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek tys chtela jist lidi???:grinning:
17. lis 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice chichi neeeee !!!! Ale úplne nesmyslny sny o lidech :slight_smile: ne o jídle :slight_smile:
17. lis 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no a jak, dneska lepší??? máš doma kluky, tak tě nějak poveselej...ne..
17. lis 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice my dnes mame testoviny s uzenym... :slight_smile: s krkovickou :slight_smile:
17. lis 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 nalada lepsi akorat motanice tlak uplne super 100/61to jsem asi Zombik.a to chvi do Globusu nakoupit uz ingredience na peceni cukrovi.
17. lis 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 kluci dneska spolu uklizi a sestavuji suplata.Pupan se citi provinile pac z te hospody jak sel v patek tak dorazil v sobotu v 5 rano :slight_smile:)))tak me obletuje chichi.ale hlavne ja mam fakt motanici....
17. lis 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hm tak to by jsi si měla lehnout a odpočívat nebo si dej kafe jestli to na tebe působí.
17. lis 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek