• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@kamisb no ležim,dala se do mě i kosa....právě, že kafe jsem vypila a nepůsobí to..nikdy to nepusobilo:slight_smile:) ale ted co jsem těhotná ten tlak mám teda úplně extrémně nízkej...:slight_smile:Kdysi jsem i omdlívala.......a já si zase říám že pořád lepší nízkej než vysokej:slight_smile:
17. lis 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak on je prý normálně v těhu nižší, co vím tak tchýně měla dokonce nakázáno pidi panáčka snad každý ráno ...jinak nemohla vůbec fungovat .... :slight_smile:

mě někdo říkal, že i to magnesium je dobrý ...manžel mi jej koupil protože mě občas takoby trnou i nohy ...tak si asi obden budu dávat ...
17. lis 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj taky se chystám, že si ho koupím, zítra jdu ráno na lačno na krev tak doufám, že to zvládnu. Já ám právě nízkej tlak i normálně natož teda ted..:slight_smile:)))
17. lis 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak se přiznávám, že kupujeme první věc tak jako napůl pro miminko.....Pořtebuju do ložnice komodu, tak rovnou objednáváme i s přebalovákem....jenom se tam přehodí ta vrchní deska, snad tim něco nepoto.....
17. lis 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek jak jsem byla ve čtvrtek v knihkupectví tak tam mají krásná alba pro dvojčátka:slight_smile:)))) takový to jak tam lepíš vlásky a fotečky a všechno...jsem se naad tím rozplývala :slight_smile:
17. lis 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak tomu neříkej přebalovák ...vymysli nějaký pěkbý jiný název :slight_smile:

a taky se doporučuje železo ...
17. lis 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no mě čeká krev na lačno taky příští týden, pokud bude v pořádku ULZ, tak musím na kontrolní odběr krve na imunologii, doufám, že NK buňky klesnou a konečně mi vysadí ten prednison. Stejně se snad beremax do 12tt, tak měsíc už nějak přežiju.
jen teda doufám, že se po cestě na tu krev někde nepobl.... jak nejím tak mi je fakt blbě :(
17. lis 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mně pomáhají piškoty!!!!! no já jdu kvůi štítnici...po telefonu mi endokrinoložka zvýšila dávku na 1,5 tablety..... mě dneska strašně bolela ta injekce agolutinu.....taky doufám, že to do konce prvního trimestru přežiju - čéče prej první trimestr končí 13+2 tt
17. lis 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj je to tak nák, věděla jsem že to je 13tt + něco, ale myslím když se zvládne 12tt že už je hej ...teda relativně že :sunglasses:
17. lis 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice . no mě se začaly dělat červený fleky pro fraxiparínu, ale do uterka už vydržím to jdu na tu hematologii tak uvidím co mi na to řekne, jestli to nebudeme muset změnit ...jen je dvný, že se ten flek uděá většinou až druhý den.

jo a jak jsi mluvila o té suché kuži tak si kup krém na ty strie ...on je hezky mastnej a myslím že i kvalitní.
17. lis 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb holky, prej než magnesium je lepší pít Magnesiu vodu..ale to asi nepokryje tu větší spotřebu...já mám zatím tlak normální, je mi tak trochu šoufl, nemám na nic chuť a pak nejednou hlad jako vlk...
jinak taky už chci nakoupit na pečení, pečeme furt ty osvědčený druhy, tak už mám jasno..na perníčky přijde dcera a pak se o ně rozdělíme...ona bude první vánoce sama s manželem, tak se chce vytáhnout...
@petulak..to mám taky ráda, ale manžel to moc nejí...škoda...
17. lis 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - mě manžel koupil ty rozpustný tablety, a magnezku ochucenou si taky sem tam koupím ...mají i příchut zázvor a mango a to mi před týdnem a při stimulce docela pomáhalo když mi bylo šoufl.

a koukala jsem že třeba i v mattonce je hořčík ...asi i proto mi mudr říkala, že mám střídat vodu a minerálky během dne tak půl na půl.

jo a říkala jsem si že jej budu pít tak jen obden nebo jak si vzpomenu :slight_smile: ..zatím to není asi úplně nutný, ale vím že po 25tt mi začaly tuhnout a bolet nohy ...tak na to mi jej tenkrát taky doporučovali.
17. lis 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jak myslíš ty piškoty? vždyt před krví se nesmí nic jíst ne?
17. lis 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ne před krví ne,ale beru si je s sebou a vždycky ráno,když je mi blbě tak si dám piškoty....a celkem to funguje..tak myslíte, že si mám koupit magnesku???tim bych mohla začít dneska
17. lis 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - mě chutná, zkusit to můžeš stejně musíme hodně pít, tak uvidíš ...je tam hodně minerálu a třeba to pomůže

když ti budou brát krev na štítnou tak ses mohla zeptat na minerály aby Ti i vzali, ono někdy to železo v těhu začne chybět a pak se člověk unavenej a hlava se taky motá myslím. Švagrové na to trpí obě.
17. lis 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 já trpěla nechutestvím a nměla jsem vůbec hlad v tom období jako jsi ted ty....manžel se mi chechtal, protože jsem po vydatné snídani jsem si šla teda lehnout jak mi byla kosa a motala jsem se....páč přišel, že jak mi je tak jsem mu ukazovala tlakoměr a tak mi přitopil, přinesl mi pití a já prej: a mám hlad..tak se chechtal, že prej jsem před 10 minutama jedla a vyprávěl jak jsem ze spaní mluvila o uzený klobáse, že prej jsem říkala, že mi jedna někam spadla a že nechci jí pryč, že prej jí tam nechci nechat a at jí zvedne , že je delší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jj tay jim musim nahlásit svou a manželovu vtipnou krevní skupinu:slight_smile:)) oni mi pak stejně budou brát za dva týdny těch 5 zkumavek krve na vývojky...tak snad to vezmou všechno
17. lis 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hi to si asi koupím minonky a budu je ukusovat, ale já se ráno stihnu najíst doma a pak mám 2 hodiny klid, fakt po 2 hodinách musím něco sníst ...jestli pak budu po 2 hodinách i kojit tak to potěž ...teda :grinning:
17. lis 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to mě krev brali při prvním těhu a manžela ani vědět nechtěli ...ale myslím že ji vědět a tím to bylo jedno. Ikdyž když jsem Rh + ..tak je asi jedno jakou mám manžel ne?
17. lis 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a co je vtipná krev.skupina?
autor
@kamisb no já takhle kojila furt, jenže malej byl trochu velikej a v 6 měsících měl 11 kg:slight_smile:)))) tak jsem celá ubrečená volala dětský, že už nemůžu, že nedělám nic jinýho než kojim, mlíka, že mám dostale malej má furt hlad:slight_smile:)))))))))))))) tak mi říkala ježiši ženská, vždyt on se narodil s vahou,kterou maj některé děti až v půl roce a v půl roce má váhu dětí v roce tak u mu dávejte příkrmy:slight_smile:)))) tak pak se mi ulevilo...od půl roku jsem mu dávala příkrmy a kojila a bylo to lepší, spokojený jsme byli oba:slight_smile:)
autor
@kamisb jo když máš rh + tak je to úplně jedno
17. lis 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to jo to muselo být něco ....a nespočítali Ti třebablbě i termín porodu? ikdyž ty mám Kubu vlastně taky z IVF viď ...hm to je divný..
17. lis 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no já jak musim mít vždycky všechno jiný a horší jo tak mám krevní skupinu,který je nejmín na světě....... AB - no a manžel má A+, takže ta hrozí protilátky....Naštěstí (i když nevím, jelsti to - rh je výhra teda) Kuba má B- takže jsem si proti němu nvytváela protilátky--ale furt mi brali krev, ted píchaj nějakou tu injekci tak uvidíme
17. lis 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb Ne, on byl prostě obří, ti říkám, že prostě si musim vždycky všechno vyžrat a nemůžu mít nic normálnho ...a to mám 8 krčních obratlů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi jsem UFO
17. lis 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - teda holka ...to jsou mi věci :wink:
17. lis 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no ale tu Ti měli píchnout po porodu aby jsi příště měla klid, alespon takhle jsem to pochopila, už nevím kdo mi to vyprávěl
17. lis 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb občas mám pocit,jeslti mě fakt sem neprskli mimoušové a nezapomněli na nějaký ty chybičky:slight_smile:))
17. lis 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no dřív se to nedělalo a tím, že měl Kuba Rh- tak se žádný látky nevytvářely.....takže v těl nezanechávaly žádnou pamětovou stopu - zrovna jsem to včera četla
17. lis 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - :grinning: :grinning: :grinning: ...hele já zase kdykoliv jdu k doktorovi, tak mi něco vždycky někde najdou co je blbě či spíš divně ... jsem říkala mamče, že sem se jim teda jako moc nepomohla.
A ona mi na to vždycky říkala ...njn táta to zrovna nějak odflákl ;)
17. lis 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek