• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice - a jo vlastně ona se píchá pokud máš mínus a dítě + co?
17. lis 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kde mají ta alba?
17. lis 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj přesně proto mi kontrolovali krev v prvním těhu a to se stejně myslim tohle ještě nějak nepíchalo či co
17. lis 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek šla jsem po pohovoru do Bílý Labutě...tak v prvnim patře jdeš úplně dozadu kolem učebnic školních a zabočíš vlvo a tam to maj knížky o mateřství a ta albíčka různá:slight_smile:))
17. lis 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janinko, to by byla škoda takový exemplář nerozmnožit...to bude nějaký unikum...
17. lis 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ahoj matko, alba budou začínat tvýma pupíčkama...
17. lis 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no ještě,když si mě rozmnožil můj muž, to je taky exot :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 to jo - az do 6.mesice nic a pak uz se tam ta fotka nevejde :slight_smile: :slight_smile:
17. lis 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a blbej dotaz jak zjistí krevní skupinu dítěte když je ještě v bříšku? nebo to až jako po porodu?
17. lis 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele tak to nevím, já si myslím, že mi brali furt krev,jeslti se mi nevytváří ty protilátky nebo tak asi, fakt už si to nepamatuju..a halvně už je to prehistorie:slight_smile:)))) ted už vím, že jim to nahlásím zítra rovnou
17. lis 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi tak to je hustý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahojky maminko jak se vede?? Ja polykam utros a zatim v pohode.. :slight_smile:
17. lis 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vsem, rada bych se zeptala na nazor. Jak se rika vic hlav , vic informaci ..... uz jsem to dneska nevydrzela, jsem dnes 9 den po IVF a tohle je muj prvni tehotensky test kdy vidim alespon naznak dvou carek. Co myslite - jsem tehotna ?. Diky vsem za nazor.... R.
17. lis 2013 ve 14:49  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rene77 za me jsi stopro jasna tehulinka.. krasna carecka
17. lis 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rene77 - tak čárečka je hezky vidět, tak držím palečky ať zůstane a sílí :slight_smile:
17. lis 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 dekuji, moc za odpoved
17. lis 2013 v 15:34  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rene77 to je jasný, bílý test vypadá jinak, gratuluju a vítej ....
17. lis 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Dekuju, jsem z toho tak nejak vedle .... ale to asi kazda .... diky :slight_smile:
17. lis 2013 v 16:48  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rene77 - já pozitivní testík obrečela :slight_smile:
17. lis 2013 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ja teda musim rict, ze se zatim drzim, ale vim ze budu brecet, az jej budu ukazovat manzelovi, to vim ze obrecim ..... myslim ze oba :sweat_smile:
17. lis 2013 v 16:54  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rene77 to je jasný...hlavně člověka čeká zase další čekání...ale už je to pozitivní..my holky po IVf jsme na nějaké to čekání už zvyklý..
17. lis 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 ale už to asi nepotřebuješ....?
17. lis 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 teď píšu o firemním vzdělávání a rozhoduju se o tématu pro absolventskou práci. Jak se to jmenuje, o té, ženě co se odstěhuje do Anglie? Anglie je moje nostalgická vzpomínka:slight_smile: je fajn, že máš teď na sebe víc času a můžeš se chvilku rozmazlovat:slight_smile: pak už na to nebudeš mít čas.
17. lis 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rene77 Ahoj, no vždyť tam máš tu druhou čárku krásně vidět. Jasně, že jo:slight_smile:
17. lis 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 právě že nejsem, když mám to OTP:slight_smile: a D je bohužel pro mně malé:(
17. lis 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin prosím Jak na anglické zahradě vypěstovat českého trpaslíka....al enení to nic světobornýho, taková oddychovka,ale já ted´na nějakou zásadní literaturu nemám soustředění...miluju fr.spisovatelku Annu Gavaldu, kdybys chtěla si počíst...a jak se máte s Duffy...
17. lis 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani, už to nemůžu dohledat...
17. lis 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 díky, třeba něco pro inspiraci. Teď čtu taky jednu doporučenou knihu, ale trochu se u toho rozčiluju, protože tam paní píše o Skotsku a módě tehdejší doby a přijde mi, že je tak o 2 století zpět... no nic. Víkend jsme měli pěknej, Včera jsme byli na chatě. Tak se Duffy vyběhala v lese, tady moc nemůže, strašně dlouho už hárá a už se fakt těším až bude mít konec a dneska jsme byli navštívit tchýni. Tak jsme docela příjemně pokecaly:slight_smile: a Duffy je teď zalezlá v pelíšku a chrní:slight_smile: Jak Ti je?
17. lis 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin díky, no tak různě...ale v podstatě jen takové lehké kocovinky a blbě spím..spíš se musím nutit, abych nepanikařila, jestli to vydrží, ale prostě jsem si řekla, že je to silný jedinec a dá to až do konce...
Já teď loni dodělávala vzdělávání dospělých management ve školství a práci jsem měla na téma další vzdělávání pracovníků...pěkná okecávačka s průzkumama..tfuj
17. lis 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek