• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@coralin no a jak ty se cítíš, jdete do té léčby??
17. lis 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holčičky, tak vás zdravím téměř po víkendu!
@janice_opice - s komodou (přebalovákem) si hlavu nelámej - já si koupila asi v 5 tt těhu džíny, protože mi prostě nic jinýho nebylo a mně byla zima :grinning:
Holky, v pátek jsme dovezli postýlku a přebalovák a dneska jsem byla u tchánovců a opravdu se balí, takže se fakt budeme stěhovat :grinning: sice já teda v osmým měsíci, ale do porodu to snad bude, hehe. Nemůžu tomu uvěřit, bylo to napínavý do poslední chvíle.
17. lis 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh Tak to jsou hodní...no a jak jsou ty byty od sebe daleko?? budete to mít o dost větší, v tom novém???
17. lis 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin to je prave to slovek pochybuje jestli je ~jasne~ videt ..... diky :wink:
17. lis 2013 v 17:44  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rene77 je vidět hezky, buď hlavně v klidu a nestresuj se.
17. lis 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Ahoj Barčo, tak to je super, moc gratuluju, že se pohnuli z místa:slight_smile:))
17. lis 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh konečně:slight_smile:
17. lis 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ coralin vo to je OTP?
17. lis 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 to dáš holka, je to bojovník, hlavně zbytečně nepanikař, ju? To spaní je na prd, člověk pak přemejšlí a je to na pytel... O tom vzdělávání hodně uvažuju, ale o firemním vzdělávání. Právě, že by se na to dalo sestavit dost dobrejch dotazníků a výzkumy by mohly být zajímavé, ale taky to bude psát dost lidí, tak pořád nevím. Teď to mám napsat na 5 stran, jako seminárku a odevzdat profesorovi na andragogiku. Zatím se pořád rozhoduju, napadlo mě to výběrové řízení a dneska ještě firemní kultura, tak nevím.... A jak se Ti to psalo?
17. lis 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh huraaaaaaaaaaaaaa

jinak to je komoda jen ma tu desku na prebalovani tak tim se utesuju pac komodu akutne potrebuju.....
17. lis 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ coralin firemni vzdelavani a vyberove rizeni.koncept vzdelavaci a system motivace a rozvoje zamestnancu.....denni to chleb :slight_smile:)
17. lis 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rene77 krasna // gratuluju ;)
17. lis 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ja dneska zapasim s tlakem,ale byli jsme nakupovat.:slight_smile:
17. lis 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 díky za optání, jak kdy... někdy to se mnou tříská ode zdi ke zni.. myšlenkový pochody jsou náročný, ale teď zatím nic neberu a musím se dohodnout s doktorkou, kdy začneme s léčbou. Rozhodli jsme se, že to ještě jednou zkusíme, ale chci aby IVF vyšlo až na jaro. Zimě nevěřím. Jenže nevím, jak bude zabírat léčba a jestli to klesne nebo ne. Při té poslední léčbě jsem čekala rok než klesly hodnoty. Každopádně bych chtěla na zkouškový mít čistou hlavu a normálně fungovat.
17. lis 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice pořád Janinko přemejšlím na tou prací, víš??? CO by bylo nejlepší, aby to nepsal každej a přitom se mi to dobře psalo a bylo to zajímavý. Cos nakoupila, zlato?
17. lis 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janinko, ty to neznáš? Okrasný tukový prstenec :grinning: tajná zkratka:slight_smile:
17. lis 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ahááááá tak to mám taky:slight_smile:)))))))) a kde ho přesně máš???? :grinning: :grinning:
17. lis 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin to je jasný já myslim, že at si vybereš co si vybereš..a co ten koncept vzdělávání??? Firemní..

Ale nenakoupili jsme nic zvláštního... jenom jídlo, věci na cukroví, boty kubovi, barvu na vymalování a cvrčky :grinning:
17. lis 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin můj manža má zase ST...... :grinning:
17. lis 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to zase neznám já??????
17. lis 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin Soucitne tehotenstvi= pupek
17. lis 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice klasika břicho.. po kortikoidech to jde rychle a po té poslední léčbě nejsem vůbec schopná začít chodit pravidelně cvičit.. alespoň, že máme ty procházky, ale to mně asi nebude stačit.
17. lis 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice cvrčky pro chamíka??? to mi hraje nejvíc do noty.. uvidím, až teď napíšu tu seminárku jak to půjde
17. lis 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin tak to je dobře, že jsi to vzala takhle rozumně..je blbost do něčeho jít po hlavě a nebejt na to připravená...jaro je na těhulení krásná doba....já neměla u toho ketu dobrý pocit od začátku a nedopadlo to...tak to budeme zase mít na jaře co dělat...komu tisknout pěsti...
Já na vzdělávání dělala syndrom vyhoření a překvalifikaci..což je u učitelů fakt potřebný...
@janice_opice jooo to manžel taky...má ST..a já OTP ...taky už mne tady bere koukat na bazaru na všechny ty věcičky...ale fakt namám odvahu, ale nábytek je něco jinýho, ten bys koupila tak jako tak...
17. lis 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 přišlo mi už zbytečný hrotit to teď ke konci roku. A říká se, že v zimě to moc nevychází.. měla jsem dvě zimy a nic:(ale nedávám to za vinu zimě. Jsi hodná, ale na jaře, už budeš mít úplně jiný starosti:slight_smile:))ne? Syndrom vyhoření mě taky napadl, ale nemám k němu moc blízko... to mohla být zajímavá práce.
17. lis 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin no tak ja jsem na tom dost bidne taky,ale s tim pupkem a ST to je manza
17. lis 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
VYHRÁLI JSME!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin :grinning: :grinning: :grinning: jj, taky jsem koukala :slight_smile:
17. lis 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hezké to bylo, že?:slight_smile:
17. lis 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no ve školství to je téma, člověk se tím stálým vcitˇováním vyčerpává...dělalo se mi to dobře, protože je to i hodně o relaxaci a přehodnocení priorit a to mne zajímalo i v osobním životě po rozvodu...
Neboj, na koníka chodit určo budu...tak jako tak...je to tu takévý inspirativní..sice trochu žrout času...
17. lis 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek