• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

25. března 2017 
@kamisb - jj sice začátek teda trochu nervozní, ale jinak super :slight_smile: já mám tenis ráda
17. lis 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - hihi si píšu sama sobě :slight_smile:
17. lis 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 s tím žroutem času máš teda pravdu:slight_smile:) tak to je dobře, že to mělo přínos i přímo pro tebe:slight_smile:
17. lis 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no kvůli nim jsme tak dlouho zaseklý :slight_smile: ale to je na delší vyprávění. Náš byt, kde jsme teď, je neobyvatelný s miminkem - v zimě je tu 14-16 stupňů atd. Je to ateliér. Pani tchyně si vybírá bydlení už asi 10 let :grinning: takže nakonec nevybrala nic a jdou sem místo nás a my místo nich do paneláku 3+1 - ale víš jak: topení a teplíčko :slight_smile:
@coralin - Kačí, já už nevěřila! Vypadalo to, že půjdeme do podnájmu. Ještě na začátku tohohle týdne, takže jsem fakt dneska čuměla, že se maluje v ložnici atd :grinning:
17. lis 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh tak to je super překvápko, to je dobře a kam půjdou oni? Do podnájmu?
17. lis 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mě teď už taky nevadí, naučil mě na něj koukat manžel, dřív jsem se vůbec nechytala. Teď ho mám ráda. Každopádně Štěpánek překvapil po tom včerejšku s Djukym:slight_smile:
17. lis 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin nene, jak píšu nahoře - místo nás. No neumim si to moc představit, na záchodě je 14 stupňů, v koupelně 16 - v bytě zatím 18 - ale panimáma si to tady asi přes zimu užije :slight_smile:
17. lis 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - tak ani ne jsem si myslela, ževyhraje, důležitá byla ta 4hra včera ....ta byla super...
17. lis 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky zitra mame 2 roky vyroci od svatby a ja se presne pred 2 roky ozrala se svedkyni v kuchyni jak mi manza ted pripomnel :grinning:
17. lis 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh no třeba si pak rychle vybere něco jinýho...hlavně , že vaše malá kočička bude v teplíčku...
@janice_opice jo jo, já si říkám, jak asi bude vypadat naše výroční foto ze Staromáku v dubnu...to budeme mít 2 roky, tak třeba už i bříško...no tak to sis svatbu vychutnala....až do dna...a kde jste to měli, fotky jsem viděla, ale nepoznala..
17. lis 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no my se se svedkyni prave vecer pred ozraly.ona si davala mrazenou zeleninu na oci :grinning: pac mela vaky jako klokan.Obrad byl v Pelleove vile a obidek na Brusce a parbu rak ruzne kde meli s pribyvajicim ranem a ubyvajici noci zrovna tady kolem otevreno. :grinning:
17. lis 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 To si taky myslím, že jí to konečně donutí, si vybrat :slight_smile: V dubnu už určitě bříško bude :slight_smile: - spíš pořádnej buben už :grinning:
@janice_opice - to jste si dali ten nejhezčí dárek :sunglasses:
17. lis 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dekuju....
17. lis 2013 ve 20:50  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin dekuju.
17. lis 2013 ve 20:52  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh myslis ten v brisku?jeste 21 tydnu a mam te. :grinning:
17. lis 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice přesně :slight_smile: co víc jste si mohli k výročí dát :slight_smile:
Jo holka, mě už nedoženeš :grinning: Včera se mi stal vtipnej příběh s břichem! Překulila jsem se z boku na záda a čumim jak puk - levá strana břicha placka a pravá šiška - ale fakt jak pštrosí vejce :grinning: volala jsem Vilémovi, ať se vrátí - akorát opustil byt a nestihla jsem to vyfotit, ale byl to úlet :-P
17. lis 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@brsh cooooooo?????? :slight_smile:))))))))) to je skodaaaa zes to nestihla....
17. lis 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice za 21 týdnů už budu bez pupíkatá :slight_smile: Dneska jsem mrkla na metr z Ikea a mám 84 do TP. Pomoc, začínám panikařit lehce :grinning: No, snad mě uklidní ve středu moje porodní asistentka, ke který jedu na kafe. Protože při čtvrteční exkurzi po Bulovce jsem chtěla vše, jen ne rodit :grinning:
17. lis 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh hele, hele, nebudete mít Jarmilu???
17. lis 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo, tak to musela bejt super svatba, :grinning: :grinning: :grinning: obcházet hospody, nic nechystat--to nám nedošlo, že to jde udělat takhle free...my měli pak mejdan u mě v práci a Honzovi kolegové se hrozně smáli, že ve školce se ještě nevožrali...
17. lis 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@brsh zadnou paniku :slight_smile:)))) taky bych potrebovala PA furt nevim jakou porodnici a diky to.u 1.porodu to fakt nechci podcenit a zazit to.
17. lis 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 my meli vubec pohodovku a malinkou.po obede se rodina rozesla,my lehli doma na gauc a pustili si tematicky film Mrtva nevesta Tima Burtona :slight_smile:)))))) a pak sli parit :slight_smile:
17. lis 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 :grinning: ne, fakt ne... Ožíračka ve školce musela bejt zajímavá. Jednou to taky možná dám, kamarádka otevřela školku v létě - ale zatím nemůžu, tak třeba příští rok :grinning:
@janice_opice - nepanikařit.......hm, to si budu opakovat pořád dokola a třeba to zabere :grinning: Říká se, že když u Apo nikoho nemáš, tak je lepší tam nechodit... Já bych zvážila spíš ty Vinohrady, jestli se ještě rozhoduješ mezi těmahle dvěma. Pokud ne, určitě stojí za zvážení ta Krč nebo proč ne Bulda?
17. lis 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já bych šla klidně i do tý Krče..tj, Thomayerky...ale sama mám asi vybráno to Podolí...
@brsh ona to není úplně školka, ale dům dětí, no ale malý židličky, umyvadýlka a hernu jsme dost užili pro padlé...
17. lis 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh s Buldoubmam blby zkusenosti po lekarskych strankach u sebe a u rodiny I znamich
17. lis 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 mno uvidime no.doma rodit nebudu :grinning:
17. lis 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice i co se týká porodky? To Tě nechci přesvědčovat, ať se tam hlásíš. Ale samotnou mě to zajímá, když se rozhoduju :slight_smile:
17. lis 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou, přišel čas na utroš a šup do postýlky....zítra se budu těšit...
17. lis 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh hele to ani asi ne
17. lis 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak taky dobrou noc jdu haji.Rano jdu na lacno na krev to bude hruza.:slight_smile:
17. lis 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek