• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@jaka17 - jo, to bylo taky moje uspávadlo :slight_smile: dobrou s kobrou
@janice_opice - já mám ráno poradnu, tak taky pádim. Dobjou :wink: krev zmákneš :slight_smile: Vem si s sebou sváču!
17. lis 2013 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brsh proti krvi nic,ale je mi blbe navic ja musim nejdriv zapit euthyrox a az tak minimalne za pul hodiny po nem jist co se po...... uz je ni blbe ted a vydrzet jeste pres pul hodky bude mazec s tim tlakem.uz jsem asi stara :grinning:
18. lis 2013 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - tak ráno na slipovce špinění :( holky mě z toho jednou snad klepne ..proč nemůže být někdy něco bez problémů :( ...uvidím během dne jak to bude vypadat a pak volám asi do CARu jestli nemůžeme přijet zítra ach jo, ale snad to přejde ... :angry:
18. lis 2013 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jj, ja to znam. Taky mi je blbe, kdyz jdu na lacno a do toho si zase pred tim picham Clexane. Taky se skladam :slight_smile: musis vydrzet, kote. Dejchat a necumet do zeme! Ted bylo horsi brani krve na testu cukrovky, ale i to se da prezit
@kamisb - neboj se nic! Vzdyt spini tolik holek. Zavolej si klidne do CARu ted, pro klid duse.
18. lis 2013 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb koci ale to spineni je takhle v zacatcich normalni doktor me na to upozornoval,kdy jsem mu rikala,ze jsem nespinila,ze klidne muzu zacit......
18. lis 2013 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brsh me proste sere ten tlak jako 90/60me fakt nebavi....ale uz mam TP.ted cekam az ubehne adpon pul hodina od toho Euthyroxu.Agolutin dneska bolel taky..nakej blbej den,ale aspon jsem se mohla uz napit....
18. lis 2013 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ja mam obcas i nizsi. Vydrz, Jani, to mas ted jedny nabery, v 16 tt druhy a pak uz klid. Ja chodim jeste kazdych 6 tydnu do trombocentra, ale tam je nastesti v prave poledne, takze normalne po jidle. Klidne si na odber lehni a pak do sebe hned kopni svacu a kafe a bude dobre :wink:
18. lis 2013 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh - jj já vím, že pokud je to jen hnědý tak bych měla být v klidu, al známe se :angry:

no počkám dopoledne jak to bude vypadat a případně volám no...ráno i bolelo břicho a teď zase nic ...je pravda, že jsem pak utíkala na velkou ....a já jak to mám všechno blízko sebe tak je všechno takový citlivý ....holky mě snad jednou klepne :( fakt už

@janice_opice - já vím, že na to špinění upozorňují, ale nevím proč to jako nemůže jít bez toho :(
18. lis 2013 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, tak oba chlapi odjeli a já mám svatej pokoj...
@kamisb Na nic nečekej a zavolej do Caru, ne že by to bylo něco hroznýho, to má plno holek i vyloženě krvácení ,ale trochu tě to uklidní..no a to je hlavní...jsi doma, nebo v práci??
@janice_opice Jani, to bude dobrý, zkus si tlačit na bod na horním rtu, přesně uprostřed,,,dcera omdlívá furt a to jí poradila doktorka, když jí v 15 píchali uši a pomáhá jí to...drž se
18. lis 2013 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 - no jsem doma, být v práci tak jedu na letnou hned, ale ted se stejně nikam nepoženu, sama rozhodně ne ... jako vím, že zašpinit můžu ...ale uvidím no jdu si udělat snídani a snad se trochu uklidním ....
...
18. lis 2013 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jo, tak to odpočívej a lehni si k telce, nebo si něco hezkýho počti...myslím na tebe, aby to přešlo...
18. lis 2013 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 -děkuji ..ale strach mám no ...tak snad to bude dobrý ...dopoledne přečkám a uvidím

posledně když to bylo špatně tak to nebylo vlastně špinění, ale šla hned i krev ...sice to na půldne přestalo, ale pak se to zase rozjelo...i přes utroš ...mimi bylo nějak na rozmezí 7-9tt ..přesně nevěděli.
dneska jsem 6tt+6.
18. lis 2013 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Co to tu čtu :confused: Určitě to bude v pořádku, hlavně odpočívej :wink:
18. lis 2013 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb to víš, že já mám taky to špatný datum, kdy to odešlo v kalendáři a čekám, ař se za něj dostanu..musíme věřit, že to bude dobrý, že tentokrát to vybojujou...ale je jasný, že tohle člověku nepřidá...
18. lis 2013 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brsh jasne myslim ze uz toho mam za sebou vvzivote tolik zecodberybpreziju ;))) jen me drtilo,ze se prave hned potom nnemuzu najist ;)ale uz jsem doma najedena
18. lis 2013 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@kamisb nebooooooooj to bude dobry a jeste 2 x se vyspis a uvidis miminko.v kolik jdes?
18. lis 2013 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 kolukaty tt byl u tebe ten kriticky?myslim presne.vim,ze 8 tt
18. lis 2013 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb dej si mnamku a podloz si nohy polstarem a odpcivej
18. lis 2013 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - máme tam být hned ráno v 8h.....trochu mě i pobolívá břicho...
18. lis 2013 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen - co MS už dorazila?

no vydržím a uvidím
18. lis 2013 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice --jj měla jsem právě prednison :slight_smile: a ležím
18. lis 2013 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Kdepak:( dneska jsem 31dc a občas mám 38dc. Tak jsem zvědavá, co se mnou budou dělat....ještě do středy vyčkáváme :confused:
18. lis 2013 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen - no jde o to jestli je ms opravdu nutná ..ale nevím
18. lis 2013 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no já nevím přesně, byla jsem na UTZ 13.6 to bylo 6 a 1tt a to bilo srdíčko no a na UTZ 20.6, tj7 a 0 tt už nebilo.....
@meyryen tak a´t mrcha dorazí..to čekání.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2013 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb a co, ještě špiníš??
18. lis 2013 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 -no asi ne, ted jsem si pro jistotu naordinovala ještě 1utroš .. ale přijde mi právě jak se rozpouští že to jde s tím tak nevím no
18. lis 2013 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb To ona asi určitě přijde, ale bude to dlouho do zoladexu, tak nevím jaký to na to má vliv....
18. lis 2013 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no, víc udělat asi nejde...uvidíš, možná bych přeci jen volala, at se netrápíš, udělají ti UTZ a budeš mít jasno..at tě manžel odveze..
18. lis 2013 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@meyryen no a hned po ms stimulka??
18. lis 2013 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb souhlasim. Kdyz si zajedes k dr, budes mit klid. Vis, jak je to s nervama. Ja jsem si jednou myslela, ze spinim, ale spis jsem se tenkrat rejpla pri zavadeni utrouse. Snaz se byt v klidu.

Ja cekam na poradnu a je tu zase 1000 stupnu, takze jsem se hned musela nacpat cokoskou, abych tu neomdlela :slight_smile:
18. lis 2013 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek