• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@brsh - když manžel je v práci a k mudr. to máme hodinu autem ...tak nevím jestli není spíš lepší ležet...
18. lis 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh jen papej, to je tím, že máš doma studenej odchov...no to už ted´bude lepšííí..
Tak holčičky, já běžím do práce ještě něco pozařizovat a budu až večer.....tak to tu vydržte asamý dobrý zprávy...
18. lis 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no uvidíš, ale zavolat bys Mudr měla, hlavně pokud by se to zhoršilo...opatruj se ...papa
18. lis 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - no někde jsem četla že aby se mělo do 18 dne po píchnutí začít ...ale nevím jestli to bylo u zoladexu
18. lis 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 -to určitě, ale ted už po několikátý na wc nic
18. lis 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Jojo od 5dc :grinning:
18. lis 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Tak to jsem zvědavá co se mnou vymyslí.....
18. lis 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen teda nechápu jednu věc, dneska jsem toho moc nevypila, ale furt chodím na malou :(
18. lis 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - pak dej vědět
18. lis 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb neboj to fakt bude dobry.........lez a odpocivej pripadne zkus zavolat.A kdyby neco tak mi pisni.skocim do auta a jedeme :slight_smile:
18. lis 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no než by jsi dojela do sadský tak by mě hráblo :slight_smile: ...no uvidím jak to bude vypadat dál no ...
ale moc děkuji
18. lis 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak když vytéká utroš tak trochu vyjde i s ním, ale jinak mi přijde že nic :(
18. lis 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb vypni kone, pust si film a odpocivej! Spineni nic neznamena. Zavolej k dr, at te uklidni a nemaluj certa na zed, bude dobre :wink:

Damy, hlasim, ze v poradne vse ok, kavove zrno potvrzeno :slight_smile: akorat je madam porad koncem panevnim. Dostala jsem cvici :slight_smile:
18. lis 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb jestli tě to uklidní, tak když sem čekala Jarouška tak sem dokonce i mírně zakrvácela, bylo to cca 6tt apak ještě párkrát a to sem brala utrogestan 3x2, pěkně se natáhni, odpočívej a kdyby se ti to ví nezdálo tak si pro jistotu zajed na pohotovost.
18. lis 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh
@mufinka26 - děkuji, no nedalo mi to tak jsem volala do gennetu a prý to předají doktorce a ta se mi ozve.
tak uvidím no ...on mě začal i celkem bolet podbříšek ....

...jinak teda ležím a koukám na bednu no ..
18. lis 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb To mímo tam teda dělá nějakou neplechu dneska. Jsem zvědavá, co ti poradí dr...
18. lis 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh tak holčičku pozdravuj a at se kouká otočit...
@kamisb nastraš, prostě tam rozrušuje ty cévky, aby mohlo zapustit definitivně kořínek, ...
18. lis 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb tak coo?
18. lis 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak mi volala, nohy nahoře nic nedělat, koupit ascorutin ...a zítra na kontrolu ...že prý s tím stejně nic víc neuděláme ...ale aby se podívala no

bolí už i břicho, ale ani nejdem schopná říct kde :(
18. lis 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - no uvidíme hold zítra, ale taky vím, že když je srdíčko, že to taky ještě nemusí nic znamenat.
18. lis 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím moc palce ať je to v pořádku, ono určitě bude :wink:
18. lis 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb moc držím palečky, aby se to uklidnilo a bylo všechno v pořádku :wink:
18. lis 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to bude dobry,fakt to muze byt cevka nebo hematom...uvidis....tak lezet!!!
18. lis 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuji, uvidime no
18. lis 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak doufam,ze se teh. Prukazka bude plnit.......
18. lis 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - už jsi ji dostala ?
18. lis 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo dneska.divila jsem se,ale doktor rikal,ze to je lepsi mit ji u sebe s anamnezou....
18. lis 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak hlavne aby bylo vse ok.
18. lis 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb No právě, zatím se cítím fakt skvěle - semo tam lehká kocovinka,ale pomáhá pití a jídlo a teda strašně ta prsa, mám pocit, že jedno má už nejmín 100kg:slight_smile:)))A taky bedar y a suchá plet, včera jsem si koupila Nivea sprchový mlíko na radu @brsh a taky tělový mlíko tak ho dneska vyzkouším ...... co ty už lepší???
Já jdu za chvíli na první schůzi vlastníků domu, tajně jsem se modlila,aby to stíhal muž z práce,ale bohužel ani náhodou....bude to první ustanovující schůze tak snad to bude v pohodě a nebude to dlouhý..máusí se schválit stanovy spoelčnosti a zvolit předsteda a tak,aby se to mohlo dát na živnosták apod....
18. lis 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já furt něco cucala. Když nebyly těhu líza, tak byly bonpari nebo prostě nějaký cucavý bonbony :slight_smile: Snad ti bude mlíčko příjemný, já na to nedám dopustit. I když bříško teď nějak extra neroste, malá je tam nacpaná napříč a fakt mi dělá problém se ohejbat. Takže to spláchnu ve sprše a mám klid :slight_smile:
18. lis 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek