IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kamisb
18. lis 2013
@janice_opice - no mě bylo v sobotu dopoledne blbě a pak dobrý, ale to ráno mě nějak odrovnalo, ale snad je to lepší ...uvidím ráno. Ale břicho bolí jinak 😞
janice_opiceautor
18. lis 2013
@kamisb já tyhle stavy jak mě bolelo břicho taky měla vždyt víš jak sjem jela na pohotovost!!!! prostě odpočívat a jeto!!! to bude dobrý
janice_opiceautor
18. lis 2013
@brsh no taky doufám, ted budu mít co dělat abych se do tý sprchy dostrklaa, stála jsem hodinu a půl na místě a fakt mě bolí záda a všechno:-))))) tak to spravím večeří o 3 chodech🙂))) to je jasný, že se ti blbě ohýbá🙂))
janice_opiceautor
18. lis 2013
Holky nejkrásnější knížka za posledních 10 let, snad jí celou popíšeme!!!!!!!!!!!!!!!!
jaka17
18. lis 2013
@janice_opice ježiš tys dneska byla u dr??to ani nevím..nááádhera
@kamisb tak zítra držím moc palce..hned se ozvi, v kolik tam máte být??
monyna83
18. lis 2013
@coralin Aha, tak to se omlouvám. Promiň, nevím co je OTP, ale omlouvám se, nechtěla jsem se tě nijak dotknout...Ale mají i větší velikosti 😉
kamisb
18. lis 2013
@jaka17 - po 9h, ale nevim kdy se dostanu domů tak se ozvu asi až odpoledne ...mám starej mobil a na něm mi to moc nejde.

a děkuji
janice_opiceautor
18. lis 2013
@monyna83 taky jsem se ptala co je OTP a já to mám taky - Okrasný tukový prstenec🙂)))))))))))))))))
monyna83
18. lis 2013
Ahoj kočičandy, tak co je zde nového??? Nebyla jsem tu 3 dny a absolutně nedávám Vás dočíst...
@janice_opice Nádherný, obrovská gratulace 😉 😉 😉 😉
janice_opiceautor
18. lis 2013
@jaka17 jojo na krvi ráno a měla jsem tam nachystanou průkazku. Jinak ve středu ráno jdu na UTZ do Cube a pro propouštěcí zprávu a vysazovací protokol, tak doufám, že bude vše na UTZ OK...
janice_opiceautor
18. lis 2013
@monyna83 Děkuju,ale tak nějak furt jsem při zemi, těším se až se mi uleví a já se začnu radovat..🙂 a uživat si těhu hlavně
monyna83
18. lis 2013
@janice_opice No to je nádherný pojem, to je bomba 😃 😃 😃
jaka17
18. lis 2013
@kamisb hlavně at´je mimo v pořádku...budu na tebe myslet
@janice_opice jojo, jani, to je furt strach..já taky někdy nevěřím, že je to možný...ale s touhle knihou už to máš černý na bílým...
@monyna83 ahooj, tak jsi odpočinutá na další IUI???kdy na to jdete??
monyna83
18. lis 2013
@janice_opice Klídek matko, to už Ti tlačí mlíko na mozek 😃 😃 😃
Ba né, nedivím se Ti, že se bojíš, ale hlavně myslet pozitivně, víš moc dobře, že to funguje. 🙂 Miminka se dočkáš, už to klepe na pupek 😃 😃 😃
Navíc, porodíš snad v úplně nejkrásnější čas, červen..
Ani horko, ani zima...Jdeš takhle tím rozkvetlým parkem plným planých voňavých jabloní...Ptáčci cvrlikají, miminko spokojeně spinká a Ty máš úsměv od ucha k uchu... Živě Tě vidím...
Hlavně mi nekaž tu idylku tím, že máš třeba alergii :-p :-p :-p 😃 😃 😃
monyna83
18. lis 2013
@jaka17 Ahóóój zlati, další IUI příští úterý- 26.11 😉
A co Ty? Jak Ti je???
jaka17
18. lis 2013
@monyna83 díky, jde to, trochu žaludek na vodě, v noci moc nespím, ale jinak dobrý...to víš, že mám někdy blbvý myšenky, ale snažím se je rozhánět..
no tak se hezky soustřed´a neskoč na mexickou vlnu...jupíí
janice_opiceautor
18. lis 2013
@monyna83 kdepak alergie ja jsem zdrava jak ripa...myslim,ze to bude az cervenec 🙂)) a prca by byla kdyby stejny datum jako syn 🙂))).ET bylo stejnej den 😉
monyna83
18. lis 2013
@jaka17 To jsou ale krásné starosti...Však ses těhlech nevolností nemohla dočkat a už jsou tu...
Jo, jo, je to za chvilinku, tak doufám, že by se tentokrát mohlo zadařit 😉 Už mám nakoupené nafukovací rukávky a prkno...Neumím moc plavat, až budu naskakovat 😃 😃
monyna83
18. lis 2013
@janice_opice vážně??? Tak to by byla pecka 😃 😃
jaka17
18. lis 2013
@monyna83 nevadí, důležité je odhodlání a toho ty máš hafooo...takže to vidím krásně,štěstí přeje připraveným...
monyna83
18. lis 2013
@jaka17 Děkuji Janinko, já tu cestu za miminkem odmítám vzdát... Budu bojovat jako lev, v tomto znamení jsem narozená, takže hlavu vzhůru 🙂
jaka17
18. lis 2013
Dobrou všechny a @monyna83
@janice_opice
@kamisb dobrou, holky, dneska jsem si nepospala přes poledne, tak jsem nějaká vláčná..zítra je taky den..papa a krásné sny
elleonor
18. lis 2013
takze ani tentokrat to nevyslo, bylo odebrano jen 1 vajicko, ktere nebylo zrovna nejlepsi...nebo snad znovu nezrale...nevim holky, mate nekdo zkusenost s prazdnymi nebo nezralymi folikoli?
brsh
18. lis 2013
@janice_opice Tak jaká byla sprcha s mlíkem? 🙂
jaka17
19. lis 2013
Dobré brzké ráno, holčičky, zase tu vejřím na testík..včera jsem nedělala a dnes vylezla pěkná tlustice, tak ve čtvrtek na UTZ už ho uvidím /š těma žubama žahnutýma nahoru/🙂))
@elleonor to je škoda..měl by ti poradit genetik nebo Mudr,...možná by pomiohla jiná medikace...rozhodně se s tím určitě něco dělat dá, při nejhorším ti doporučí darované oocyty..Z těch je velká ůspěšnost
jaka17
19. lis 2013
@brsh já to snad zkusím taky, sice se mažu, ale taky jsem vyschlá, nějak víc než nermálně...díky za tip.. 😎
janice_opiceautor
19. lis 2013
@jaka17 nazdarek tak uz se ti UTZ krati coz?🙂to je stejnak sranda jak delame do 1.utz ty testiky 😉))tohle zenska,ktera s otehotnenim nema problem myslim nemuze pochopit....🙂
janice_opiceautor
19. lis 2013
@elleonor kolikaty to byl pokus a jaky jsi mela protokol?
@brsh no lepsi,I kdyz ja se I pak namazala jeste tim telovym.....
janice_opiceautor
19. lis 2013
@kamisb tak coooooo hned dej vedet urco je vseOK.Tu smulu uz sis vybrala tak ted jen pozitivum.🙂)srdicko jiste krasne tluce 😉
jaka17
19. lis 2013
@janice_opice Janíí, to víš, jsme prostě postižený..jak to vidíš v ten čtvrtek, budeš mít chvilku ?? Kde by se to hodilo, na tom Andělu??A nechce se ještě někdo přidat.. 😃 😃