• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@janice_opice - no mě bylo v sobotu dopoledne blbě a pak dobrý, ale to ráno mě nějak odrovnalo, ale snad je to lepší ...uvidím ráno. Ale břicho bolí jinak :(
18. lis 2013 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb já tyhle stavy jak mě bolelo břicho taky měla vždyt víš jak sjem jela na pohotovost!!!! prostě odpočívat a jeto!!! to bude dobrý
18. lis 2013 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brsh no taky doufám, ted budu mít co dělat abych se do tý sprchy dostrklaa, stála jsem hodinu a půl na místě a fakt mě bolí záda a všechno:slight_smile:)))) tak to spravím večeří o 3 chodech:slight_smile:))) to je jasný, že se ti blbě ohýbá:slight_smile:))
18. lis 2013 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky nejkrásnější knížka za posledních 10 let, snad jí celou popíšeme!!!!!!!!!!!!!!!!
18. lis 2013 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@janice_opice ježiš tys dneska byla u dr??to ani nevím..nááádhera
@kamisb tak zítra držím moc palce..hned se ozvi, v kolik tam máte být??
18. lis 2013 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin Aha, tak to se omlouvám. Promiň, nevím co je OTP, ale omlouvám se, nechtěla jsem se tě nijak dotknout...Ale mají i větší velikosti :wink:
18. lis 2013 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 - po 9h, ale nevim kdy se dostanu domů tak se ozvu asi až odpoledne ...mám starej mobil a na něm mi to moc nejde.

a děkuji
18. lis 2013 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@monyna83 taky jsem se ptala co je OTP a já to mám taky - Okrasný tukový prstenec:slight_smile:)))))))))))))))))
18. lis 2013 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočičandy, tak co je zde nového??? Nebyla jsem tu 3 dny a absolutně nedávám Vás dočíst...
@janice_opice Nádherný, obrovská gratulace :wink: :wink: :wink: :wink:
18. lis 2013 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 jojo na krvi ráno a měla jsem tam nachystanou průkazku. Jinak ve středu ráno jdu na UTZ do Cube a pro propouštěcí zprávu a vysazovací protokol, tak doufám, že bude vše na UTZ OK...
autor
@monyna83 Děkuju,ale tak nějak furt jsem při zemi, těším se až se mi uleví a já se začnu radovat..:slight_smile: a uživat si těhu hlavně
@janice_opice No to je nádherný pojem, to je bomba :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2013 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb hlavně at´je mimo v pořádku...budu na tebe myslet
@janice_opice jojo, jani, to je furt strach..já taky někdy nevěřím, že je to možný...ale s touhle knihou už to máš černý na bílým...
@monyna83 ahooj, tak jsi odpočinutá na další IUI???kdy na to jdete??
18. lis 2013 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Klídek matko, to už Ti tlačí mlíko na mozek :grinning: :grinning: :grinning:
Ba né, nedivím se Ti, že se bojíš, ale hlavně myslet pozitivně, víš moc dobře, že to funguje. :slight_smile: Miminka se dočkáš, už to klepe na pupek :grinning: :grinning: :grinning:
Navíc, porodíš snad v úplně nejkrásnější čas, červen..
Ani horko, ani zima...Jdeš takhle tím rozkvetlým parkem plným planých voňavých jabloní...Ptáčci cvrlikají, miminko spokojeně spinká a Ty máš úsměv od ucha k uchu... Živě Tě vidím...
Hlavně mi nekaž tu idylku tím, že máš třeba alergii :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2013 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 Ahóóój zlati, další IUI příští úterý- 26.11 :wink:
A co Ty? Jak Ti je???
18. lis 2013 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 díky, jde to, trochu žaludek na vodě, v noci moc nespím, ale jinak dobrý...to víš, že mám někdy blbvý myšenky, ale snažím se je rozhánět..
no tak se hezky soustřed´a neskoč na mexickou vlnu...jupíí
18. lis 2013 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@monyna83 kdepak alergie ja jsem zdrava jak ripa...myslim,ze to bude az cervenec :slight_smile:)) a prca by byla kdyby stejny datum jako syn :slight_smile:))).ET bylo stejnej den ;)
18. lis 2013 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 To jsou ale krásné starosti...Však ses těhlech nevolností nemohla dočkat a už jsou tu...
Jo, jo, je to za chvilinku, tak doufám, že by se tentokrát mohlo zadařit :wink: Už mám nakoupené nafukovací rukávky a prkno...Neumím moc plavat, až budu naskakovat :grinning: :grinning:
18. lis 2013 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice vážně??? Tak to by byla pecka :grinning: :grinning:
18. lis 2013 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 nevadí, důležité je odhodlání a toho ty máš hafooo...takže to vidím krásně,štěstí přeje připraveným...
18. lis 2013 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jaka17 Děkuji Janinko, já tu cestu za miminkem odmítám vzdát... Budu bojovat jako lev, v tomto znamení jsem narozená, takže hlavu vzhůru :slight_smile:
18. lis 2013 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrou všechny a @monyna83
@janice_opice
@kamisb dobrou, holky, dneska jsem si nepospala přes poledne, tak jsem nějaká vláčná..zítra je taky den..papa a krásné sny
18. lis 2013 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
takze ani tentokrat to nevyslo, bylo odebrano jen 1 vajicko, ktere nebylo zrovna nejlepsi...nebo snad znovu nezrale...nevim holky, mate nekdo zkusenost s prazdnymi nebo nezralymi folikoli?
18. lis 2013 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Tak jaká byla sprcha s mlíkem? :slight_smile:
18. lis 2013 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré brzké ráno, holčičky, zase tu vejřím na testík..včera jsem nedělala a dnes vylezla pěkná tlustice, tak ve čtvrtek na UTZ už ho uvidím /š těma žubama žahnutýma nahoru/:slight_smile:))
@elleonor to je škoda..měl by ti poradit genetik nebo Mudr,...možná by pomiohla jiná medikace...rozhodně se s tím určitě něco dělat dá, při nejhorším ti doporučí darované oocyty..Z těch je velká ůspěšnost
19. lis 2013 v 06:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh já to snad zkusím taky, sice se mažu, ale taky jsem vyschlá, nějak víc než nermálně...díky za tip.. :sunglasses:
19. lis 2013 v 06:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 nazdarek tak uz se ti UTZ krati coz?:slight_smile:to je stejnak sranda jak delame do 1.utz ty testiky ;)))tohle zenska,ktera s otehotnenim nema problem myslim nemuze pochopit....:slight_smile:
19. lis 2013 v 06:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@elleonor kolikaty to byl pokus a jaky jsi mela protokol?
@brsh no lepsi,I kdyz ja se I pak namazala jeste tim telovym.....
19. lis 2013 v 06:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb tak coooooo hned dej vedet urco je vseOK.Tu smulu uz sis vybrala tak ted jen pozitivum.:slight_smile:)srdicko jiste krasne tluce ;)
19. lis 2013 v 06:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Janíí, to víš, jsme prostě postižený..jak to vidíš v ten čtvrtek, budeš mít chvilku ?? Kde by se to hodilo, na tom Andělu??A nechce se ještě někdo přidat.. :grinning: :grinning:
19. lis 2013 v 07:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek