• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@kamisb taky držííím pěsti...bude to v pohodě, věřím mu...
19. lis 2013 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 urcite budu mit cas.co si dat sraz pred chicco dole?;)pak bychom mohly nekam na limcu ;)
19. lis 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jasně, hele, já tě prozvoním až pojedu z Iscare, nevím, jak mi to bude trvat přes Prahu a mám tam být na 11, ale někdy jsem hned, někdy třeba čekám i hodinku, když je dr na sále... tak podle toho, napíšu ti mobil do interní pošty...budu se hrozně těšit...
19. lis 2013 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 mas tam meeeee3 me e meeeee :slight_smile:))))ja normalne budu muset zavolat do Cube v kolik tam zitra mam byt jestli v 8 nebo 9 :slight_smile:
19. lis 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdooooo ma zitra cas na limcu nebo kafe nebo jidlo.....kolem obeda na Andeluuuuu
19. lis 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsem taky sklerotik a hlavně jak jsem doma, tak degeneruju, jsem schopná si ani nevšimnout, že už je odpoledne...
19. lis 2013 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ne zítra..ve čtvrtek... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2013 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
OPRAVA VE CTVRTEK!!!!!!!!!!!
19. lis 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. lis 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 ono uz je odpoledne? :grinning: :grinning: a kterej den?
19. lis 2013 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hele, četla jsi o té BOLE?? je to taková rolnička na krk, co se nosí od 20 týdne a mimčo jí slyší, no a po porodu ho to má uklidnˇovat.. je i moc hezká, hlavně ta nejdražší, gravírovaná....
19. lis 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 neeeeeeeeee necetla vygooglim :slight_smile: to je zajimavyyy
19. lis 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 a mas nejakej odkaz? Mi to vyguuglilo topenarsky potreby a golu na krku nosit fakt nebudu.:slight_smile:))))
19. lis 2013 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jo pockeeeej a neni to ten Mexickej privesek?
19. lis 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo, to je ono, já jí viděla už v květnu, když jsme kupovali těhu pás do auta a je moc hezká...gola klíč by byl sice taky motorkářsky stylovej, ale mimčo by si zvykalo na dráhu profi boxera:: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 tak tu jsem si privezla z Mexica!!!!!!Ma ji nekde muz pro me pod stromecek ;)))).no Kazi na boxersky draze teda nic moc ;)))hele kdes kupovala ten pas?taky o nem uvazuju :slight_smile:
19. lis 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice na E.shopu, jmenuje se nějak Viktorie a něco...tam byl podle Heuréky nejlevnější...ale mají ho i tady v bazárku...nejlepší je /to zjištóval můj muž/ ten s takovým podprdelníkem, který ti stáhne pás pod břicho, má i certifikát...
No vidíš, tak Bolu máš a Kazi si může zpívat..
19. lis 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 http://www.odmaminky.cz/newsletter/index.php?ad=show&datum=2013-11-19 koukni přemýšlím o těhu joze a aquaaerobicu..pokud doktor dovolí.....

Hele ta bola se může nosit od začátku těhoteství klidně a i při snažení o těhu snad akorát že miminko to vnímá tak nějak od 20 tt..ale už si tom oc nepamatuju co nám ta Mexičanka říkala
Tak děkuju, jdu kouknout na ten pás:slight_smile: s podprdelníkem říkáš:slight_smile:
19. lis 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jsou blázni ten kocour s tim psem..fat to jsem v životě neviděla...chudák miminko přijde do rodiny magorů:slight_smile:))))))))))))))
19. lis 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ono se to zlepsi :wink: ja byla taky vetsi susina. Ted me spis svedi kuze obcas a vecer uz nesnesu gumicku od ponozek na nohach. Jdou hned dolu :slight_smile:

Jinak vam tu slusne hrabe, matky :wink:)))) na kafe bych se rada pripojila, ale tenhle tyden mam hrozne nastipanej a nic navic uz se mi do programu nevejde. Ale jindy s predstihem pujdu rada :wink:
19. lis 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh čoveče jindy s předstihem už budeš rodit než se přeženou Vánoce a tak:slight_smile:))))))))))) ale jo to stihneme, jestli se ti bude chtít někam dokulit:slight_smile:)))))))))))))
Víš to jsi mi připomněla, že se mě na pohovoru ptali co by jako o mě řekli moji kolegové a já měla co dělat,abych se nezačala smát páč jsem si přesně vzpomněla jak mi furt říkali, že mi hrabe a že jsem švihlá a poděs:slight_smile:))))))
19. lis 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no kdyz jste zrusili toho Merlina, tak jsem myslela, ze bude nahradni termin nejakej a prd :frowning2: ja pujdu rada, porad nekde lozim. Ve ctvrtek mame zrovna vecer sraz v hospode, uz se tesim. A zase tak moc se nekulim. Jsem zasekla s kilama a nerostu :slight_smile: asi zacnu znova bastit vitaminy, aby mala mela vseho dost :slight_smile:
Jeste, ze Ti hrabe a nam taky - se smichem jde vsechno lip :wink: :grinning:
19. lis 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh no jo to já jsem byla tenkrát tak děsně nachcípaná a a pak už se rozjely stimulky a já jsem ještě ešila ten odchod z práce do toho tak jsem teda měla myšlenky jinde..:slight_smile: věřím tomu, že se fakt sejdeme:slight_smile:
19. lis 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no plavání vypadá hezky,,ale my máme bazén v Říčanech hned u nosu...no ale jako takové povyražení s kávičkou a babincem....to by byla dobrá záminka...
19. lis 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@jaka17 no právě
19. lis 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja vim, ze to byl blbej termin. No melo by to klapnout, dyk se uz zname/nezname tak dlouho :wink: dneska jdu fasovat do trombocentra, tak se modlim, aby mi nezvedli Clexane, protoze fakt nevim, kam s tim uz :frowning2: a do nohou to boli a mam modriny z toho, tak furt picham do boku, ale to neni zadnej med.
Ale! Jdu taky na melirek a strihani, aby se me to moje dite neleklo :grinning: tak se tesim na holcici drbarnu s kamoskou a relax v kadernickym kresle :wink: az na ten smrad z meliru, hehe.
19. lis 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh no hele, já byla skoro jediná, která se tam nakonec chystala....těším se na všechny šílené matky...ono už to, že se sejdeme tady na koníku ao něčem svědčí, jsou tu podobný typy lidí...
19. lis 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh tak držím palce v trombocentru!!!!! Já jsem zvědavá,jeslti budu fraxiparin píchat anebo mi ho vysadí......... to jsem fakt zvědavá.....to se asi dozvím zítra...Taky bych už uvítala, když uvidim na paíře, že Agolutin vysadím koncem 12 tt:slight_smile: už má ten zadek ajko řešeto:slight_smile:
19. lis 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh
to je stejně hrůza, co si všechno užíváš za komplikace, no ale ten výsledek za to stojí...to budeš krásná, já tedy nevím, co budu s vlasma dělat, prý se v prvním trimestru nemá barvit..to budu krasava...
@janice_opice ty kupony na slevu na plavčo jsou zdarma???
19. lis 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 čéče já to až tak nezkoumala, myslim, že snad jo, pochopila jsem, že to funguje jako slevomaty......:slight_smile:)) jinak já se taky nebarvim, i když je to prý blbost!!!! Jsme o tom mluvila s kamarádkou - má chlapečka po KET a je to kadeřnice a říkala, že je to nesmysl, že jediný co může vadit prý ženským, zje ten smrad...chce to používat kvalitní barvy možná lepší jít ke kadeřnici no, pokud barvíš doma tak v dobře větratelné místnosti
19. lis 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek