• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@lucavka To sis tu cestu fakt užila... tak to zkus, mně to taky nechtěli nejdřív napsat a všichni, že mi to zamítnou a že nebudu mít šanci. Všichni mě odrazovali a pak mě inspirovala Peťa tak jsem to ještě zkusila, když jsem šla do caru na konzultaci a najednou mi to napsali všichni. Oboďačka taky brbrala, ale je hodná a nakonec mi to napsala... Byl to boj, ale snad to vyjde, už to mám na pojišťovně a teď záleží jestli to schválej.
31. črc 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani, tak si to moc užij i za mě:slight_smile:
31. črc 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin na ty lazne se jde na neschopenku? nebo jak se to resi?
31. črc 2013 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak hlásím, že jsem objednaná na 21.8. na kontrolu ...tak snad nebude žádná cysta a budu moct dostat pigáro na přípravu (dlouhý protokol) a pak hurá od příští MS na to. Snad budou výsledky lepší než posledně.

Jo a volala mi sestřička, že od září se zdražují léky na stimulku a to o dost, tak kdo máte naplánováno na září IVF, možná si do CARu zajděte jestli by nebylo lepší si koupit léky dřív. Prý to bude o 60 % u mě teda mluvila o Puregonu. Tak nevím jestli i jiných se to týká, ale na e-miminu psala holčina i o gonalu.
1. srp 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ty blaaaaho. ja teda mela fostimon za 0,-, ale nevim, co pouzijou pri druhym ivf. diky za info!
1. srp 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - ono asi záleží jaký ty stimulanty, já jsem si říkala, že na míchání injekcí nebudu mít náladu, tak jsme se dohodly na peru no ...a ty se snad mají právě zdražovat.
1. srp 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak ja jdu zitra rano na ultrazvuk, jak rostou folikulky a pristi tyden by mel byt transfer... Jinak boli me porad spodek, jak kdybych to mela dostat, hodne piju... :frowning2: :slight_smile: Picham si Gonal (75 jednotek) a beru kys.listovou.
1. srp 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisimona1 bezva, tak dej vedet, jaka je uroda:slight_smile: ale pristi tyden nebude transfer, ale OPU jsi myslela, ne?
1. srp 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha, tak to ja michala jak zbesila:slight_smile:
1. srp 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - si myslím, že stihne oboje :slight_smile:
1. srp 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisimona1 - tak hodně štěstí, ať je pěkná uroda a pak ať se vše krásně daří.
1. srp 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Ahoj, omlouvám se za odmlku, ale byla jsem pořád v práci...Uzávěrka :-/
Já jedu teď v pondělí do CAR na ultrazvuk, Clostik jsem dobrala, tak se modlím, aby tam vajíčka byla. Na průchodnosti vejcovodů jsem byla, jsou to dva roky a mazec... Dnes se to už dělá nějak jinak, ale mě to dělali tak, že mi do vejcovodů pod velkým tlakem vpouštěli tekutinu...Trvalo to asi deset minut, ale žádná libůstka...
Tak Ti přeju, abys to měla nějakou šetrnější a méně bolestivou metodou.
Manža je taky nadsamec, spermio ukázkové :slight_smile: V pondělí se uvidí, co bude dál...
1. srp 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahojky, omlouvám se za odmlku, masakr v práci...Uzávěrka, mzdy a kolotoč...
To je krásný, že se ženská umí takhle hezky vyajdřovat o partnerovi, je to vzácnost...I já jsem na tom stejně, mám naprosto skvělého manžela. Chytrej, vtipnej, věrnej, uznalej, dokonalej a především je mi obrovskou oporou...Ještě pořád jsem zamilovaná, ačkoliv....Jsme spolu necelých 6 let, takže aby taky ne :grinning: :grinning: :grinning:
V pondělí jedu na ten ultrazvuk, tak jsem zvědavá...
1. srp 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Budu moc držet palce, ono se to povede :slight_smile:
1. srp 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 lázeňský doktor ti jí může napsat, taky o tom uvažuješ?
1. srp 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, funguje vám klasický přihlašování na koníka???
1. srp 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahoj, ty jdeš na minimálku?
2. srp 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 dobre rano:slight_smile: muj partner ma jen jednu malou vadu - jeste me nepozadal o ruku! :grinning: :grinning:
takze v pondeli jdes na UTZ? tak budu drzet palce! kez bys nemusela do ivf a pomoh ti jen clostik. reknu ti, ze jak se to druhy ivf blizi, je mi z toho cim dal hur:( psychicky to proste...nedokazu to uplne vytesnit a uzivat si, porad to nekde v podvedomi je a leze to do snu a taky jsem cela zablokovana ted, desny problemy se zadama. to je z toho vsechno:(
2. srp 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ciao zlato, rozhodne o tech laznich uvazuju, uplne me tady ta vlna nakazila a cetla jsem i dalsi diskuse o frantiskovkach. blby je, ze bude podzim, to by se mi tam nechtelo. ale bude to jedno z temat, ktery bych rada otevrela na konzultaci. uz toho mam hromadu: druhy IVF, laparka, vysledky z genetiky a imuna, lazne. proste bude zalezet na spravnym timingu.
2. srp 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin a cos myslela tim prihlasovanim na konika? ja jsem nak prihlasena automaticky.
2. srp 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - ahoj, jestli máš bloklý záda, tak s tím hlavně něco rychle udělej před IVF, aby se embryo hezky chytlo musíš být celá uvolněná a ne někde "bloklá" ono to celý vevnitř tak ňák navazuje a pak by to třeba zbytečně kvůli tomu nemuselo vyjít.
To já to mám na opak, už se mi to blíží a děsně se těším a věřím, že teď to prostě už musí vyjít :sunglasses:
2. srp 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se mi dnes rozjela MS se zpožděním. Což u mě vůbec nebývá. Posunula se mi tudíž stimulace a zasáhla mi do dovolený. Máme být v září týden na chalupě u známých. Tak asi místo relaxu na chalupě budeme jezdit do Brna :frowning2: A to jsem měla krásně naplánovaný,že chalupa vyjde jako relax po OPU.
@monyna83 tak v pondělí budu mačkat palce na ten UTZ :wink:
@sisimona1 taky držím na příští týden palce ať je dost kvalitních vajíček :slight_smile:
@coralin mám nastavený automatický přihlašování a to mi jde. Tobě přihlašování na koníka zlobí?
@sasanka033 jsem na tom teď psychicky před 3 IVF asi jako ty. Začíná se mě nějak zmocňovat strach a jsem nervózní. :frowning2:
2. srp 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb ja vim, ja vim, zrovna se tady v kanclu legracne kinklam a snazim se sama sobe vratit obratel tam, kam patri:slight_smile: castecne jsem uspesna:slight_smile: mne totiz odjela na dovolenou moje rehabilitacni, ale hnedle jak se vrati, tak se k ni objednam. a pak jedem k mori. ne nadarmo se cvici i mojziska, kolikrat jen tohle staci holkam, aby otehotnely, jakmile je nekde neco blokly, tak se poradne neprokrvujou vnitrni organy.
@danaho tak to je na pytel! a to musis jezdit kvuli stimulce do brna? staci jen na utz, ne?
2. srp 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - jj mojžíšovka, ale to mě přijde děsně na dlouho ..říká se, že by jsi měla tak alespoň 3měsíce cvičit, ale v tom období se zase nemáš snažit a to mě všechno přijde hrozně na dlouho :(
ale věřím v druhý pokus ...pak se případně uvidí co dál ,kdyby se nezadařilo
2. srp 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb mam to stejne...ale ja kdysi kvuli tomu prave na rehabku prisla a rekla mi, ze nejsem blokla, ze mam pohybovej aparat vcelku ok a doporucila z mojzisovky jen jeden cvik. akorat obcas, narazove, mam s bederkou problem.
2. srp 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - já mám knížku doma okopirovanou od kamarádky, loni v květnu jsem to zkoušela, ale bolelo mě pak docela břicho, a pak mi teda našly ty srůsty, tak to možná souviselo ....možná bych si doma cvičit mohla, ale zase mám trochu strach abych to nedělala blbě a ještě spíš něco nezhoršila, ale je pravdam že mě záda nák poslední dobou ani nebolí. Tak tam snad problém nebude
2. srp 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 v Heliosu jsou u stimulace - krátký protokol 3 kontroly. U každé ti berou krev a u těch dvou posledních dělají i UTZ. První 2 pokud nevyjdou na víkend můžu udělat v Liberci. Ale na tu poslední už musím do Brna na 100% a ta mi právě vyjde na ten týden co by jsme měli být na chalupě a to je většinou pak do 3 dnů OPU. Ale ono to nějak dopadne,teď se tím nebudu nervovat. Dneska jdu na rehabku. Musím začít dávat taky záda do kupy. Teď jsem na to kašlala a chci začít doma cvičit každý den Mojžíšovou,jen pár cviků,ale v tom vedru se mi nechce,tak to stále posouvám.
2. srp 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Jo, myslela :slight_smile: jsem to nejak popletla. Kontrola dopadla vyborne! :slight_smile: Doktorka se divila, ze mam tak po malych davkach bolesti, ale podivala se a dala mi za pravdu. V pravym mam 6 vajicek a v levym 5 vajicek, krasne mi pry rostou! :slight_smile: Davku nechame na 75 jednotkach a v PO znova na kontrolu.
2. srp 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahoooj, dekuju :slight_smile:. Zatim to vypada dobre. Dobre mi reagujou vajecniky i na male davky..v PO znova kontrola! :slight_smile:
2. srp 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahoj, tak to je fakt desny! Uplne jsem si to predstavila. Ja byla dnes na kontrole, vajicka na pravo 6, na levo 5. Dobre mi reaguji po malych davkach a bavili jsme se s doktorkou kdy co bude, protoze mam zaplacenou dovolenou, takze uplne vim, co prozivas! :frowning2: Drzim palecky!!! Zatim...a ozvy se jak postupujes :slight_smile:.
2. srp 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek