• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@kamisb Držím moc palce ať kontrola proběhne v pořádku :wink:
19. lis 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 sraz se snad podari, ale chtelo by to nahodit termin a misto, at s tim vsichni pocitaji :wink:
Krasna budu po 3/4 roce :grinning: vydrzaj, za chvili muzes taky vyrazit. Ja ma ted super kvalitni haro, jsem z edava po porodu :grinning:
@janice_opice - no Jani, zadecek ti nezavidim, protoze to musi bolet jak cert. Ale to bricho fakt slo, cca do konce sestyho mesice. Ted uz mam tak dve plochy cca 7 cm, kam to dobu. I kdyz je misto vys pod prsama, tak tam taky nebodam, jelikoz bych potrebovala treti ruku, aby nadzvedla tu kozu :grinning: v nejhorsim pujdu zase do stehen, ale neciiiii! :grinning:
19. lis 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 tys mi normálně nasadila brouka do hlavy, že jsem začala šmejdit a hledat tu Bolu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tJojo, hledej, Šmudlo...tak to jsem hned klidnější,,,snažila jsem se jít těsně před ET, tak teď ty tři měsíce vydržím...no a pak už to snad nebude vadit...no tak si je zabukujem, ty kupony..a uvidíme, kdyžtak propadnou...
19. lis 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh ono do toho svalu to fakt nebolí do zadku hele když se to umí,ale asi jak už je rozpíchanej, páč je tam jen jako prostor kam se to může píchnout,aby si člověk nenadobl sedací sval tak už toho asi taky má moje prdka obří taky dost:slight_smile:))) ale vydržím to a ráda,když je to pro dobro věci:slight_smile:No tam píchám ten fraxík -v břiše je totiž nejméne nervíků tak proto se doporučuje tam takovéto injekce podkožní dobat...břicho je nejmín citlivý i když si nedokážu představit, kam jsi to do konce toho 6. měsíce bodala:slight_smile:
19. lis 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jo tááák no tak to nevim,jeslti půjde já nepochopila jak to myslíš, myslim, ž se to musí zaplatit, kouknu na to... Kdepak Bolu nenajdu, manža jí má někde zašitou pečlivě pod stromeček:slight_smile:
19. lis 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlevo večerní :slight_smile: vpravo ranní bříško 3v1 25tt :grinning:
19. lis 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no konečně, už tam měli málo místa, chudáčkové, tak si udělali plac na hru...no a jak ti je..máš už nové oblečení... :grinning: :grinning:
19. lis 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já si připadám fakt jao debil, že si nemapamatuju v kolik mám být na tom UTZ ráno..jenže sestřička slíbila, že mi to napíše a taky napsala tak jsem to pustila z hlavy a doma jsem zjistila, že mi tam napsala datum,ale ne hodinu:slight_smile:)
19. lis 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak to nejsi ještě úplně blbá....neboooj..Tak co ta naše Kamish...už to bude mít za sebou, holka..a bude mít klid, určo je v pořádku..
19. lis 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 stoprocente je v pořádku a spokojená, že srdíčko tluče.-)
19. lis 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tan odkaz je nááádhernej..
19. lis 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 vid to je krásaaaaa
19. lis 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jdu chvíli něco dělat, dneska mám doma synečka, tak půjdu něco hodit do hrnce...
19. lis 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 tak fakta ještě nejsem úplně blbá mám tam být skutečně na 8 hodinu:slight_smile:
19. lis 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@jaka17

Uz jsem to viděla hned rano - je to hustý... Nádherny mimísci....To jsou ale určitě jednovajecná :slight_smile: ti moji do sebe pry spis občas kopnou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Koupila jsem si dvoje elastický šaty velikost 36 s páskem pod bříško - normální, ne těhu - ty těhu veci ze me dělají almaru... A jsou drahý a nic moc..,, takze ja zůstávám u svý velikosti, jen volím elasticidu :slight_smile: navic se mi líbí, kdyz je brisko vidět, nevidím důvod ho skrývat pod pytlema kterým říkají oblečení pro těhulky :slight_smile: :slight_smile:
19. lis 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 no já jdu umýt škécu, chvilku odpočívat a pak musim nakoupit páč chtěj sekanou svíčkovou a buřty na pivu tak musím nakoupit.....a já potřebuju špejle na perníkovou chaloupku:slight_smile: tak zatím...ale budu to tu sledovaat až přijde @kamisb a řekne nám ty super zprávy a hodí se m fotečku
19. lis 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek já s tebou plně souhlasím dobře děláš!!!!!! velikost 36 aha to jsem nikdy neměla:slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning: teda štíhlá sjem kdysi taky bývala před vším tím hormonováním, ale velikost 36 jsem neměla nikdy mám i dost robustní telesnou konstrukci:slight_smile:))) ale fakt to ted neřeším, budu to řešit až po porodu....
19. lis 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice moc moc gratuluji k tehu prukajde.. :slight_smile:
19. lis 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak coooooo to je napínavý, že mi praskne asi podprda!! sem ty dobrý zprávy a fotku :grinning:
19. lis 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 děkuju, snad se doktor neunáhlil
19. lis 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jo, to je rozumný, užiješ to i pak..já určitě půjdu do těhu sukně a kalhot s elastickým pasem, ale to bude tak všecko...no a náký těhu triko, aby mi nelezl pupík spodem... ale to je ještě ve hvězdách,,,,jak to bude..
@janice_opice to víš, že nejsi blbá....už jsem taky celá natěšená na Kamish
19. lis 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 čéče furt jí to jméno nekomol ty joko :slight_smile:)))))))))
19. lis 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hele, já šoatně vidím..starší ročník..dík za upozornění, jinak bych si toho fakt nevšimla...b jako h
19. lis 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. lis 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 já se zblázním..náš Kuba má asi nějakej problém :((( psala mi třídní:( budu ho muset vyzpovídat chjooo
19. lis 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ježiš to znááám, čím starší, tím horšííí
19. lis 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no prosítě tohle nevím teda co s tím mám dělat, zkopčim ti to do zprávy schválně jo...
19. lis 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je mi lito ze ma prcek poblem.. :frowning2: je to tak strasne??
19. lis 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek