• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
autor
@petulak1988 no to já právě vůbec nevím....to se dozvím asi příští týden....
19. lis 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha .. no nevim o co jde ale drzim pesti at to neni tak strasne
19. lis 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Taky gratuluju k průkazce. To máš aspoň jistotu, že Ti doky věří. Já tu svou dostala až ve 13tt.. Skoro vůbec jsem neřešila oblečení - jedna sukně, jedny kalhoty, pomalovala jsem si trička a pod ta krátká jsem si dávala dlouhé nátělníky. Dlouho mi nerostlo břicho, lezlo mi to do zadku, stehen a líc. Proto jsem taky nosila všechno elastické, aby všichni viděli, co vidět nebylo :grinning: .
Prý je na to ale pravidlo: Při prvním děcku nosíš těhu věci hned od 1tt, při druhém děcku jdeš do těhotenského co nejpozději a při třetím už chodíš v normálním oblečení.
A co se týká mimina, nemohla jsem v těch obchodech dýchat a furt jsem se bála, že když něco koupím, nachystám, potratím a zblázním se. Proto jsem snad s přípravou na mateřství začala asi až v 36tt. No vlastně trošku už když mi doky řekl, že už by mi to malé byli schopni zachránit - někdy kolem 25tt.
19. lis 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkouším vás dočíst, ale marné. Bolu jsem taky měla a milovala ji a uklidňovala se s ní (mysli cokoli). Ale když se malá narodila, uklidňoval ji vysavač, na bolu nereagovala.
19. lis 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorra Ahoj.tak jak se cítíš a kdy ??budeš testit ??myslím na tebe..no bolu bych chtěla,je hezká i jako normální šperk .
19. lis 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jo, jdi do boly, bola je parádní. Víš už ten pocit, že ji máš důvod nosit nejenom jako šperk.. :sunglasses: Cítím se normálně, ale asi dost raplím, dá mi dost zabrat se krotit. Hlavně směrem k maličké a ku chlapovi. Mám 8 utroušů (moje běžné max je 12), takže tak.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
19. lis 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co ta kamisb??jsem jen na telefonu a furt nic.
19. lis 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorra tak to je síla..malá musí být teď moc roztomilá hod tam nejakou fotecku.Máš jí tm jen
jako mimco .
19. lis 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 já ji nechcu strkat do internetu. Nikdy nevíš..
19. lis 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Co ta kamisb???? Už něco víte? Furt na ni myslím
19. lis 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb taķkkkkkkkkk cioooooooooo
19. lis 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dorra ahoooooojjjj tak kdy bude testik?
19. lis 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dorra jinak ja tehu veci nijak neresim vubec zatim teda asi to pravidlo funguje,I kdyz mi Ivfacky myslim zereme kazdy tehu :slight_smile:
19. lis 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. lis 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sakra zacinam byt fakt nervozni z kamci.....
19. lis 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eště k tomu raplení z utrogestanu.. Celý den jsem unavená a nic mě nebaví dělat. To nastane ještě před ET, takže těhu přízrak to není zcela jistě. Ale jak má teď dcera dva dny nůžky za nejlepší kamarádky, jak je všechno, co se dá, rozstříhané na mrťu a rozházené po bytě, tak před chvílou jsem se opravdu zděsila a uvěřila na pár sec i tomu, že rozstříhala ovladač od tv. Ale pak jsem ho naštěstí našla a eště o trošku později jsem si přišla i blbá. Eštěže se můžu schovat za ten utrouš.

@janice_opice já taky, ale třeba nás jen napíná, nebo není na příjmu.
19. lis 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dorra :slight_smile:))) ovladac ;))))
Ja jsem fakt rada,ze utrous nemam. A kdy teda testik?
19. lis 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb holka nase kde te mame?? Uz jsme nervozni :frowning2:
@janice_opice ja utros mam ale zatim v pohode... polykam tri denne.. tak nevim no...
19. lis 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 mám jich 8.., ale až na to příjde, bude jich 12. Zatím si je zavádím, ale až je začnu pojídat, bude ještě větší cirkus. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorra proc jich beres tolik??
19. lis 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorra JOOO, KRÁSNÁ...tak ted ještě toho bráchu...
19. lis 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to zas někdo - Kamisb- sedí před Ikeou..víš jak psala, že není na meilu, tak to asi někam zajeli...věřím tomu
@janice_opice vidíš, jak je to hrozný..já se musí,taky polepšit...a psát včas...
19. lis 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty vago kde se ta holka flakaaaaaaa
19. lis 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no taky sem furt čumím a nic...to je divný..
19. lis 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka holčiny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...tak je to v pořádku ... máme 1,11 cm ...srdíčko tluče ...teda hezky blikalo ....a jsme dneska 7tt+2 ...takže asi o den či dva větší ....tak snad to bude už jen dobrý, ale vyhráno nemáme no.

a samo jsem tam asi byla za blba, bylo mi řečeno v jakém případě příště volat ...že to co se dělo včera nic není...njn...ale..stejně lepší jet x-krát než jednou ne .... :angry:
hold tak budu za trapku, ale to nějak přežiju.

tak a jdu vás dočíst.
19. lis 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb holka, to je zpráva dne, na tu tu čekáme od odpoledne.HURáááááá
19. lis 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no hurraaaaaaa.....super a souhlas...... ty jo tak zacinam mit strach my jsme nejaci prtaviii........my meli tyhle miry minulej ctvrtek!!!kdys mela et?
19. lis 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jsme přesně 14 dní po sobě 19.10. ..podle OPU bych měla být 7tt ...takže jsme o dva dny víc, ale fakt klid ...je to o milimetříku a je to jiný den ....

...důležitý je že roste prcek jak má ...

příští týden ještě jdu na kontrolu do CARu a pak už si musím sehnat doktora ...
19. lis 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no holka nevim jako I kdyz si odmtdlim,ze jsem mela menedenni embrya a ze se zavrtalo pozdeji tak bud se fakt zwvrtalo pozdeji a jsme ted teda presne o tyden ve stari gestacnim anebo je neco fakt spatne ...tak uvidim no asi mi nemel tu prukazku jeste vystavovat......
19. lis 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice janino, jdi do háje...zejtra se všecko vysvětlí, nemusej mít všichni obříky...hlavně zas nešil...
19. lis 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek