• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@janice_opice - hele klid pokud je doktor v klidu tak buď taky, a jestli Tě o hlodá, tak se zítra pořádně vyptej, ale fakt je o někdy o milimetřík ...může být konec špatně vidět nebo se zrovna hnulo a hned je to o kousek jinak.
ale uvidíš že to bude v pořádku.
19. lis 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - nepsala baru že byla taky o několik dní pozadu? ony to prckové většinou doženou do konce 12tt tak neboj
19. lis 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - ahoj, kolikátku si píháš ten clexan ...mě ho ted vyměnili na hematologii, protože se mi po fraxiparinu dělali pěkný fleky. Ale přijde mi že tam je hrozně moc tý látky :(
19. lis 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak hlášení těhotenského rozhlasu - rosteme :grinning: Takže jsme to dneska oznámili i rodičům, protože se pořád ptají, kdy půjdu do té nemocnice a proč tam nejdu atd. :slight_smile: Tak dle UTZ jsme sice jen 4 mm velcí, ale dle týdnu to odpovídá. Tak jsme šťastni.

Jen pro zasmání. Jsem ze 3 dětí - starší a mladší bráška a já (prostřední). Starší bratr oznámil, že čekají mimčo (můžou být tak v 16 tt). Pak přišel mladší bráška, že taky čeká (je tak v 12 tt) no a nakonec to vyšlo i nečekaně nám (7tt) - takže naši rodiče budou na jaře - létě přístího roku rovnou o 3 vnoučátka bohatší :grinning:

@pidisek No konečně - tak to už začíná trochu vypadat, že jsi těhotná :grinning: Ale pořád to nevypadá na dva :grinning:

Tak holky všechny:
- co jsou těhotné - ať se daří a ať mimi prospívá
- co čekají - ať se co nejdříve zadaří a pevné nervy :slight_smile:
19. lis 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@jaka17 @kamisb holky no nevim vrta mi to v hlave uz tyden......
@brsh Baru vy jste byli taky ze zacatku pozadu???
19. lis 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke gratulace veliká...tak zas napiš, jak rostete...je ti dobře, nebo máš nějaký nevolnosti?
19. lis 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice bude to malá a bláznivá holčička...
19. lis 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Mě vůbec nic není - jen se mi konečně vyplnila podprsenka :grinning: no, a trošišišičku začíná přetékat :grinning: Ale jinak nic. A jak ty? Rostete a jak ti je?

@janice_opice Ahojky, vůbec se nestresuj. My před týdnem nebyly vůbec vidět (dr. říkal, že oplodnění asi bylo o týden dýl) no a dneska mi to na utz ukázalo stejný až o týden míň - prý, když to je v rozmezí týdne, tak je to v pořádku
@janice_opice - hele teď jsem TI to počítala jen mě oprav datumy jestli je mám dobře ...jsi 14 dní přede mnou vid takže ET byl 5.10. ? a OPU teda 2.10 ? ...je to tak ...
autor
@kamisb no prave
19. lis 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke to jo skorat u IVF vis presne datum oplodneni....no uvidime...jinak moooooc gratulujuuu
19. lis 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no hlavne,aby byla
19. lis 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke tak to je dobrý, manžel byl taky rád za prsa, ale nesmí se jich ani dotknout... :grinning: :grinning:
jinak jsem docela v pohodě, prostě jsem to vzala tak, že s tím stejně nic neudělám, tak čekám....no a občas vyšílím...ale zase se to srovná..na UTZ jdu ve čtvrtek v 11, tak snad tam něco bude...
hezky se opatruj a posílej zprávy..
19. lis 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já tím chtěla jen napsat, že jeden týden to může vypadat takhle (opožděně) a za týden to je zase třeba o týden popředu :grinning: Tak nestresuj. Hlavně klid, ať mají malí dobré klima na vývoj a uvidíš, doženou to (pokud tedy je co) :grinning: Jo, jen si nejsem nějak jistá, jestli jsi psala, že budou dvě nebo jedno :wink:
19. lis 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no očekávám podrobnou zprávu z vyšetření s obrázky nejdýl v 10...jinak už tu ztuhnu...
19. lis 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no tak to máš za říjen 29 dní +14 za MS a 14 za listopad ..to jsi byla na tom ULZ ne? ...celkem to dělá 57 dní to děleno 7 je 8 + 1...takže teoreticky podle OPU by jsi měla být 14. 11. 8tt +1..a ty jsi byla 7tt + 3 ...to je 5 dní to je podle mě ještě v normě hele to bude třeba jen milimetřík ...a to není moc ...a hlavně jsi sama říkala, že jsi koukala na tabulky a vejdeš se ...tak neplaš prosím ....od toho tu jsem tento týden já :sunglasses:
19. lis 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no holka nevim jdu radsi neco delat at se v tom nepitvam....
@jaka17 to asi nedam jedeme jeste neco vyridit a jestli bude neco spatne tak vam to prijdu rict az ve ctvrtek....
@marke dekuju jsi hodna
19. lis 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jak rikas jeste v norme,ale uz na hranici..jsem z toho fakt spatna.

no nic holky ja jdu radsi neco delat.
pa
19. lis 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak to bude očistec...
19. lis 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vubec jsem premyslela,ze prestanu chodit na diskuze at se nesrovnavam a dorazim az jak to dopadne...
19. lis 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - holka prosím nepanikař, vím jak bylo včera mě z toho špatně a ráno ty nervy ....to nedělá dobře.
do týdne je podle mě vše v pořádku ...ne každej jsme podle tabulek ...
19. lis 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hele, zejtra to bude ok, slib mi, že nás tu nenecháš...
@kamisb no každá máme svý slabý chvilky....hlavně, že to takhle dopadlo...
19. lis 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no uvidime joo?ale mozna bude lepsi,kdyz budu mimo net....aspon do konce prvniho trimestru ;)
19. lis 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no ale ten čtvrtek mi dej vědět...prosím..
19. lis 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 to je jasny.uvidim zitra jak to bude ;)
19. lis 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17
@janice_opice

jinak já ještě musím tenhle týden na krev do imunie ...a pak něco vyzvednout na Břevnov ...tak pokud by to vyšlo na čtvrtek tak bych se taky případně přidala ...podle toho v kolik by to bylo hodin.
19. lis 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb super, to by bylo skvělý :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb kam jedes na Brevnov?
19. lis 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - nevím někam pro šampanský manžel mi musí vytisknout vouchery.
mělo by to být někde u zastávky tramvaje.

ale došlo mi, že to asi čtvrtek nebude protože manžel má středy povolený vycházky a ráno by ještě neměl řídit. takže v praze asi budu v pátek spíš.
19. lis 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hele poslys, Janice, ty bys zaslouzila asi opravdu na zadek! Ja jsem ti naopak psala ohledne hcg, ze jsem na zadn blby tabulky necumela a s nikym se neporovnavala!!! KdybS byla u dr a ten ti rekl, ze jste pozadu, tak to taky neni duvod k panice, ale takhle se vystihovat v tvym veku? Dyk si rozumna zenska, dej si mokrej hadr na hlavu a uklidni to! Tytyty! My jsme byly zase o deset dni vetsi, ted zase o tyden mensi a seru na to. Proste podle dr ok, tak ok!
@kamisb - jsem rada, ze je vse v poradku :wink: jinak picham 0,4 a je to v pohode. Jen se ti to zda, jak je tlusta ta strikacka, ale mas to za chvilku v sobe :slight_smile: pekne zaleduj misto a sup a je to :slight_smile: dneska jsem byla v trombocentru a zatim mi to nezvedla, i kdyz jsem na hrane. Tak jsem rada :slight_smile: a na brisku stale mez modrin. Picham to lip nez kdejaka sestra :grinning:
19. lis 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek