• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
autor
@brsh holka kdyby sis prosla toho tolik a tolik zklamani tak bys pak.mela hroznej strach a neverila tomu,ze to po tom vsem a po tech 10 letech mohlo vyjit. A prave to,ze je mi tolik.Kdybych byla mladsi tak to prave beru asi o dost lip jako jsem to brala po 1.Ivf,ale to je tezky vysvetlit.
19. lis 2013 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@rene77 není vůbec zač, je to už potvrzené?
19. lis 2013 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice to ja vsechno chapu...ale kazda mame za sebou svoje! Nemuzes premyslet nad tim, co je spatne. Pokud ti pomuze necist diskuze, tak na ne nechod. Ale spis si prestan rikat, co vsechno se muze posrat. Jde to! Fakt. Drzim palce, at se das dohromady a nevztahujes na sebe kazdej prd
19. lis 2013 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 to ses mě vůbec nedotkla:slight_smile: v pohodě, OTP je okrasný tukový prstenec:slight_smile: tajná zkratka místo "špíčku"
19. lis 2013 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb po tom zápase s Djukym jsem si to taky nemyslela, ale dal to fakt dobře:slight_smile:
19. lis 2013 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh a jsou na to připravený? 7 stupňů brr, kde to žijete????? jsi pořád ještě v Čechách? :grinning:
19. lis 2013 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brsh jo jsem trapna a vyvadim mas pravdu na to tady misto neni.s tema diskuzema taky.jdu
@jaka17 tobe se ozvu jak s tim ctvrtkem.
Holky mejte se uz podruhe vam to tady kazim....a to fakt nechci.vsem tehulim zdarny prubeh a vsem cekatelkam co nejdrive //. :wink:
19. lis 2013 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin 7 ne :grinning: je tu 14-16 v zime, ted krasnych 18 u zeme a 20 v byte. Jeste je teplo. V koupelne 14 uz ted :grinning: no nevim; jestli jsou pripraveny. Je to jejich volba. Ja rozhodne nejsem pripravena do toho doupete dite :grinning: nemam od tebe odpoved na muj posledni inbox ohledne lecby. Tak cos vymyslela?
19. lis 2013 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh - tak já zatím neleduji, to mi nevadí spíš moc nevím kam to píchat mam na tom břichu nějak moc žilek :(
19. lis 2013 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ale ja to takhle vubec nemyslim, ty pako. Nekazis nic, jen se ti snazim vysvetlit, ze nema smysl se nervovat z niceho. Bude vse v poradku a hlavne je vse v poradku! Jani, dyk jsi matka pluku - hlavu vzhuru!
19. lis 2013 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - ale prosím Tě ...každá máme svý dny na paniku...a asi to bude i tím že zítra jdeš do CARu ...uvidíš že bude vše ok ....den před je vždycky na budku ;)
19. lis 2013 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brsh hele ja jsem strasne precitlivela,furt mam slzy na krajicku takhle se neznam.bojuju to vis jen tu fakt nechci zbytecne vyvadet.....
19. lis 2013 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh jsem udělala ze 14 stupňů sedm, no? jejda, že bych Ti zapomněla odepsat? Jdu ti to tam hodit, jsem z toho nějak rozčarovaná, dneska jsem si četla mail od doktorky, tak to naše zdravotnictví asi přestávám chápat.
19. lis 2013 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@kamisb u me doslova jdu k Mudr. Budkovi :grinning:
19. lis 2013 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh - mě dneska brali krev, ale zatím to jde asi ....

jj taky jsem ráda, že se prcek zatím drží ..sand to tak bude až do konce
19. lis 2013 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no tak to máš plně právo paniky :grinning: :grinning:
19. lis 2013 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice :slight_smile: presne, Kami ma pravdu. Kazda mame svoje dny a je to pochopitelny. Tak se hezky uklidni a zitra si to u dr uzij :slight_smile:

Jinak holky, zitra bude ve Snidani s nohou tema IVF

@kamisb my si rikame s Radou z inf diskuze, ze to nejak doklepeme. A to si rikame od kvetna :slight_smile: tak snad jo a snad vsechny :wink: s tim pichanim Ti neporadim - jaky mas na brisku zilky? Nebo myslis, ze se vzdycky blbe trefis a tece to?
19. lis 2013 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb mne taky praskaj zilky na brise a delaji se mi modriny a fleky
19. lis 2013 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin a ne ještě ne, budu volat do CARu v patek, a pak teprve kontrola.
19. lis 2013 ve 21:29  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh -no když hledám místo kam to píchnout tak když se na to břicho dívám tak jsou skoro všude žilky a do tý se přeci píchnout nemá.
19. lis 2013 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - tak mě nic nepraská a modřina se udělá jen pbčas ...ale ty fleky byly už hrozný a svědilo to ...tak říkala mudr.na hematologii že to je alergie a že mi dá něco jiného.
19. lis 2013 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb tak to ja neznam :frowning2: ted uz picham do boku, tak jsem taky limitovana. Ale zilky nemam. Uvidis, brisko se ti zahoji po fraxiku a snad to bude sclexanem lepsi. Je dvakrat tak drahej, proto ho moc nechteji psat, ale snesitelnejsi :wink:
19. lis 2013 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh co je dvakrat tak drazsi??Clexane???
19. lis 2013 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh - tak fraxiparín jsem dostala v CARu tam ho asi dávají normálně jen když si řekneš že chceš něco jinýho tak daj jiný.
tohle mi ted napsala na tý hematologii tak uvidíme zítra ...dneska jsem ješt dobla fraxiparín, byl poslední v krabičce ...tak uvidíme jak zítra :confused:
@brsh - ale máš ho zadarmo ne?
@rene77 tak hlavně v klidu a pevné nervy :slight_smile:
19. lis 2013 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb krasne... :slight_smile: ja byla na anglictine,tak az ted docitam.. :slight_smile: hezky se setrete.. musi byt krasne videt to srdicko
19. lis 2013 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 - jj krásně bilo a hned to bylo vidět :slight_smile: ale jak jsem byla nervozní tak to docházelo až v průběhu dne
19. lis 2013 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb ja mam od zacatku stimulky Clexane. Je zadarmo v tehu, to bysme se nedoplatily :slight_smile: ale treba pri prevenci po urazu (noha v sadre atp) si to hradis sam a to je hruza. Krabice 10 injekci stoji cca 850 Kc.
@petulak1988 - jj, Clexane je drazsi
19. lis 2013 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh - tak to jo, už jsem se lekla.

no na fraxiparín jsem za měsíc doplácela 100,- na clexan nic
19. lis 2013 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek