• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@brsh ja ho mela po operaci nohy,brala jsem ho skoro 5mesice.. celou dobu co jsem mela ortezu (operace kolene) a muzu jen poradit pro ty co ho berou mimo tehu,kdyz si ho dojdete vyzvednout do motolske lekarny,tak neplatite nic,jen recept. Ja ho chtela koupit tady u nas a to mi rekla asi pres 700 cenu za krabici a poradila ze v motole by to melo byt levnejsi a bylo to jen za cenu receptu
19. lis 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny dobrou noc, nějak mě bolí nožičky a můžu si roztrhnout pusu tak jdu raději do pelechu.
19. lis 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb dobrou noc.. krasne se vyspi na dnesek jsi toho urcite moc spanku nedala... tak pekne sny
19. lis 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb holka tak to jsem moc ráda, že to tak dobře dopadlo a na UTZ bylo krásné srdíčko ....ještě, že se sem vždycky dostanu až se zpožděním, kde už přečtu jen finále, jinak by mě taky mohl trefit šlak, jak to tu čtu :sweat_smile: :grinning:
19. lis 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jaňulko padl na tebe splín to mě mrzí :unamused: ale máš na to nárok, tak se vůbec nevymlouvej, že se tu na nás vybodneš a klidně piš všechno, ono se to vždycky těžko nám co jsme v jiné fázi špatně vstřebává :sweat_smile: , hold ten co je před tebou, už je z toho to počátečního mumraje venku kde je ten strach takový vygradovaný, no a ten kdo je za tebou zas nechápe proč si vůbec z něčeho špatná a co by dal za to být teď na tvém místě :grinning:
takže hlavu vzhůru a toto je diskuze o všech bolístkách kolem IVF takže proč by tu zrovna toto nemělo své místo, prostě máš strach a je to tak silné, že se o to chceš podělit, tak jak se tu dělíme o vše....a rozhodně si nemyslím, že bys tu tím někoho nějak zneklidňovala, nebo přidělávala nějaké vrásky....musíš na to koukat z té druhé strany, např. taky mě tu nerada vidíš, jakože co sem lezu i když už tu nemám co dělat a jen si tu stěžuju na manžílka :grinning:
tak tfuj tfuj zlatíčko a držím palečky aby ti v CUBE na UTZ rozehnali stíny na úsměvu ju
19. lis 2013 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ahoj Pavlíííí opálená, vysmátá a oháknutá ....tak nějak si tě představuji po týdnu v turecku :wink: :grinning: a kde jsou nějaké detaily, popisky, co hotel ...jak to vidíš ve srovnání s EG atd. no hoď trochu zrní víš, že jsem na suchu :grinning: :grinning:
19. lis 2013 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no holka chlastačka ve školce to se jen tak nevidí.... ty jsi stejně číslo :grinning: :grinning: už se ti to taky krátí takže za chvilku uvidíš krasavečka pidičkového na monitoru to bude hezké a my už slintáme na fotečku
19. lis 2013 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no vidis, tj zvlastni. Kdyz to neni v ramci tehu prevence, mel by se platit. Ale pokud to takhle je v motole, tak je to jen dobre :wink: segra si na sesroubovanou nohu nechala tenkrat napsat warfarin a na injekce se vyprdla. Diky za tip :slight_smile:

Taky dobrou, holciny :slight_smile:
19. lis 2013 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holčičky, tak jsem včera odpadla...nějak mne to čekání na kamisb odrovnalo...doufám, že Janinka bude dneska zase s námi a v pořádku, jdu vás dočíst..
@martas14 to víš, marti, já musím mít vždycky nějakou vychytávku...zítra se už klepu na UTZ, aby bylo vše v normě, na srdíčko je na začátku 6tt brzo,to si budu ještě muset vyčekat do dalšího UTz... a hlavně se těším, že se doufám sejdeme s janinkou a kamisb...škoda, že to máš z ruky, to by byl pokec...no na jaře snad někde na půl cesty...
20. lis 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - já ten zítřek nevidím, manžel by mě ráno po večerním pivu do prahy na tu krev nehodil, takže tam asipojedu v pátek nebo v pondělí.
nevím jestli si za dnešek odpočinu jsem náká furt unavená ...

tak už zítra 1. ulz to je super
20. lis 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - děkuji, snad to bude dobrý i dál.
20. lis 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jeee to jsou krásné zprávy :grinning:
20. lis 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - děkuji a co Ty jdeš dneska k mudr. nebo už MS došla ?

ale stejně myslím, že stejně celý měsíc budu ještě lehce nervozní :(
20. lis 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jak na potvoru nedošla :angry: Takže jsem volala a čekám až se mi sestřička ozve zpátky...to jsem zvědavá, co se mnou budou dělat....

Další utz až za měsíc? Jeee to je dlouhatánská doba:slight_smile: Ale kolem Vánoc ten čas utíká nějak rychleji....
20. lis 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - nn další ulz je za týden, ale jako než skončí ten 1. trimestr.

tak pak dej vědět co ajak ...
20. lis 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 ahoj Martíííííí já jsem vždycky tak ráda, že se objevíš:slight_smile:)))) Tak jsme v pořádku, v naprostém:slight_smile:)) tak jsem zase klidnější a mám zákaz se srovnávat a číst bludy:slight_smile:))))))) Noa co ty jak pokračuješ holčičko????
20. lis 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 jo dobrý:slight_smile: tak tady s váma budu dál:slight_smile:
20. lis 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - supeeer
no vidíš a co mudr. Budka dal Ti na budku :grinning: :sunglasses:
20. lis 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb Byl skvělej, srdíčko tluče jako blázen a už máme 19mm :grinning: měli ze mě fakt radost.-)) Koupila jsem jim bonbonieru.))
20. lis 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meyryen tak to je hrozný, takhle tě napínat...
20. lis 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no vidíííš... :grinning: :grinning: :grinning: a máš obrázek???je to pašák, ten Bivoj...
20. lis 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb Hlavně mi řekl, že to měření v takhle časným stádiu gravidity nemá vůbec význam, že by to bylo na pováženou kdyby netlouklo srdíčko a že jsem přesně úplně+ v pohodě, že těch 5 dní je naprosto normální těhu, že se obravdu bobís mohl zahnízdit až na konci - že práý se zahnizdujou i 6-12 dní, tak se mohl zahnízdit klidně až ten 12.den,ale že krásně roste a vyvíjí se a je to úúúplně OK. Dostala jsem závěrečnou zprávu a vysazovací protokol...
20. lis 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jasně, šetři se, to je nejdůležitější...v lednu bude času na spicha dost..
20. lis 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice takže už budeš chodit jen na gyndu??
20. lis 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jojoo už jen na gyndu:slight_smile:)) ale asi se mi bude i stýskat...hlavně jim mám dávat o sobě vědět:slight_smile:zrovna si tu studuju ten vysazovací protokol:slight_smile:)) 11.12. mi končí 12. tt hustýýýý
20. lis 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 obrázek mám,ale je takovej nevim no takovej jako rozmazanej :grinning:
20. lis 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice ale dám si ho do fotoblogu :slight_smile: aspon to je další archiv:slight_smile:
@janice_opice no to taky řeším, co dát doktorce...možná se zeptám zítra sestřiček..je taková mladá..tak nevím..
@janice_opice - no vidíš tak snad ted budeš zase na chvíli klidnější, zase do pár dní před dalším ULZ co ? :slight_smile:
kdy máš kontrolu na gyndě ?
20. lis 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice koukej přidat i rozmazaný..těším se na něj celý ráno...naštěstí jsem tu měla obě "děti"..takže jsem ráno dělala svačinky a kecaly jsme s dcerou, stěhují se do Plzně...takže mi to uteklo...
20. lis 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek