• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@jaka17 - dík budu ten strach stejně trochu bude ... :(
doufám, že když se budu válet že už špinit nebudu uvidíme za pár dní jak to bude
20. lis 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - teda to je fofr jak rostete co ?
20. lis 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 my koupili velikou bonbošku Modré z nebe a měli všichni radost:slight_smile:)) jsem říkala doktorovi at si vezme čokošku vepředu a sestřička jééé to jste mu neměla říkat tak říkal Budka, že to maj prostě těžký :slight_smile:)))
@kamisb příští pátek ..musím tam s převedení neschopenky a dát ty papíry z Cube a prohlídka a taky mě asi už pošle na ten screening
20. lis 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to mě překvapilo, jsme povyrostli od čtvrtka o 7 mm :slight_smile:))
20. lis 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - vidiš a kdy se vlastně dělá ten screening ?...mudr říkala, že mi ten příští týden dá výstupní zprávu a podklady ke screeningu
20. lis 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb si myslim tak nějak kolem toho 10.-11.týdne týdne tobě už je nad 35 let? a kam půjdeš na screening?
20. lis 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb screening se dělá od 10tt do 13tt :wink: Já na něm byla a nešla jsem na tripll testy v 16tt, který nejsou moc spolehlivý a vycházejí falešně pozit. :wink:
20. lis 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoh ženy :grinning: Moc na vás všechny myslím :grinning:
20. lis 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no já se dneska musím zkusit dovolat do Podolí jestli si mě doktor vezme co mi dělal loni tu laparku ...tak si myslím že si jej pak udělá i sám.
20. lis 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tam jdu taky na screening do Podolí, ale nikoho tam neznám....
20. lis 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 ahoj....no screening je povinnej tuším pro ženy nad 35 let
20. lis 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to netuším, ale vím, že je lepší než ty triply :wink: Mě bylo 27 :wink: a proplatila mi to pojišťovna, dali mi v caru žádanku :wink: :slight_smile:
20. lis 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já nevím jestli když tam na něj jdeš jestli si pak můžeš vybrat když tě takhle posílaj ...já jinýho neznám..on je i porodním a mudr říkala, že o mě ví, tak snad to klapne.
@janice_opice jediný co vím tak se ženám nad 35 let doporučuje odběr plodový vody
autor
@kamisb jasný tak stejně mi to musí někdo udělat a ty výsledky holt budou takový jaký budou tak to žádnej doktor nezmění
20. lis 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já mám pocit, že to teď dělají hodně místo těch triple testů, který byly dřív značně nespolehlivý, ale nevím někde se asi dělají pořád.
20. lis 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no vidíš ty plašane!!! :slight_smile: :slight_smile: super zlato držím vám oběma moc palce!!!!!!!!!! Drž plod!!!! :grinning:
20. lis 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb
@mufinka26

NT Screening se dělá bez ohledu na vek - amnio doporučuji nad těch 35 :slight_smile:
20. lis 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - dík no vidiš ...ale to mi asi dělal doktor i v tom roce 2009 ...a pak ještě teda v tom 16tt znovu
20. lis 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek no vidíš zkušená těhotná nám to tu ujasnila:slight_smile:))) ..jj to si ještě užijeme:slight_smile:
20. lis 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb Hele a já se toho nebojim, věřim, že když to dotáhneme tak budeme OK..jasně, že budu mít strach,ale myslim, že ted začínám tak nějak víc věřit tomu, že to bude dobrý:slight_smile:
20. lis 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to už bude v pohodě a nebo tě to už tak nevyděsí...budeš doma??
20. lis 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice gratuluji zlaticko.. tak to zni fakt uz nadherne... :slight_smile: ted uz bych se snazila byt klidna.. vim ze strach je porad... ale ted je vse v poradku a uz to tak zustane,tak klidecek maminko
20. lis 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no nějaký dáreček vymyslím...no vidíš, jak je mimouš šikovnej...no ale vyšilovat budu dneska jááááá..
@mufinka26 ahoj, tak jak se chystáte vy...
20. lis 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 a co ty ,peti, jak ti to utíká???
20. lis 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 já sjem an to připravená tak vyšiluj:slight_smile:))) se tu střídáme - předevčírem Kamča, včera já a dneska můžeš ty:slight_smile:))))))))))))))) :grinning:
@petulak1988 díky, no jsem asi klidnější,když takhle krásně rosteme:slight_smile:)))halůvně doktor mě strašně uklidnil:slight_smile:
20. lis 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no co ta tvoje MS?
20. lis 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hele to přijde večer, ted tu pohlavkuju zvěř, neb je zvyklá, jak si sednu do křesla na mě hupnout, nejlíp obě dvě a ještě mi pošlapat pěkně do kolečka břicho :grinning: :grinning: :grinning: no a nevědí, co že ted´tak řvu...
20. lis 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no vidis, ty plasane :wink: fakt ho poslechni a necum do tabulek a neporovnavej, tj nejhorsi. Jsem moc rada, ze jste v poradku :-* ja sedim na predporodnim, smrdi to tu jak blazen (rekonstrukce porodnice). A pan domaci lezi s vytrzenym zubem doma.
20. lis 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek