• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@janice_opice - já se budu ještě tak týden bát do dalšího ulz a dokud se nedovám tomu dokrotovi ted to nikdo nebral nevím jestli mám zkoušet číslo přímo na nej z webu nebo zavolat někam na centrálu ...no uvidím budu dneska zkoušet a pak se uvidí.
20. lis 2013 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice screeningy jsou oba v poho - jen delší utz :slight_smile: na prcka koukaš pul hodiny :slight_smile: a krev ... Ta plodovka je samozřejmě trochu stres, ale vědomí ze to děláš pro miminko je nejvíc a pak je to v pohodě :slight_smile: zkus si na amnio vyjednat Caldu u Apo :slight_smile: :slight_smile:
20. lis 2013 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 - no snad jo, jj mám zase neschopenku a asi to je fakt dobře, jsem cvok, že jsem chtěla do práce, ale co mám svou hlavu tak na to musím příjít sama hold no :(
20. lis 2013 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice
@jaka17 holky moje ja beru utros dnes 6den,24.10. ho vysazuji a pak by mela prijit,tak mi drzte pesti... no utika,ucim se na zkousky.. ale nejak mi to neleze do hlavy,dnes jedu za neterinkou do Motola operovali ji zoubky :frowning2:
20. lis 2013 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 jojo to znám ti naši blbci mi furt chodí pod nohama a zaprdelí, když přibrzdim tak mi přišlápnout bačkoru a skáččou po měn a i od břicha se odráží..taky je rovnám!!!! :grinning:
20. lis 2013 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 zopu proveru a už se nemůžu dočkat konce prosince :grinning:
20. lis 2013 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek :slight_smile:)) tím oba myslíš jako, že jeden je utz a druhej krev???, na prcka budu klidně čučet celej den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jo ta amnio to je holt i trochu riziko, ale rozumím, že prostě v určitym věku je to lepší no ,....
20. lis 2013 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek jinak děkuju za tip, píšu si a zkusím - je v pohodě jo?
20. lis 2013 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no máš to přesně týden po mně ty UTZ:slight_smile:))) hele zkus co se dá:slight_smile:
20. lis 2013 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 ty jo tak at dorazí ta potvora jedna!!!!
20. lis 2013 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ten prvni je krev a utz druhej jen utz :slight_smile: amnio bylo v poho fakt to za to určitě stojí.,, jen pak byt v klidu - ale znáš me... Ja uz druhy den byla v praci...jen proste opatrně....
20. lis 2013 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no doufam ze ano..chtela bych to podstoupit ted po te hysterce.. no a kdyz ne ,tak holt v lednu no.. :slight_smile: chtela jsem to ted,protoze ted mam pisemne a tech je mene,ale v lednu mam vsechno ustni a budu ve stresu :frowning2:
20. lis 2013 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek jasný no...jak říkám všechno pro miminko a pro můj klid.-)
20. lis 2013 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 no být ve stresu neni OK,ale na druhou stranu se nebudeš stresovat // a hcg a UTz páč budeš mít myšlenky jinde:slight_smile: (myšleno,i když půjdeš na IVF v prosinci nebo v lednu:slight_smile:) Ber to z této pozitivní stránky:slight_smile:
20. lis 2013 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb to je jasný, mohlo to bejt v klidu i s prací..ale te´d je lepší se šetřit...
@mufinka26 to je hrůza, člověk furt jen čeká..no tedˇbudou přípravy na Vánoce, tak to uteče...
@petulak1988 zase se zabavíš...ono to uteče..
@janice_opice ale je s tím zvěřincem doma aspon´pohoda...
20. lis 2013 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holk yjdu se natáhnout, v noci jsem špatně spala a navíc jsme měli show s kocourem praštěnym tak jsem se fakt nevyspala tak zatím:slight_smile:
20. lis 2013 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - tohle je z ceníku z Podolí ...Prvotrimestrální kombinovaný screening vrozených vývojových vad certifikovaným lékařem (provádí se v období gravidity 12+1 až 13+6)
cena 1500,-
20. lis 2013 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 jo přesně. mám všechny tři pak v posteli tak jim vysvětluju, že jim to brzo skončí..jednu kočku za hlavou, druhou na sobě a psa u boku stočenýho, jsem ráda, že se do tý postele vůbec vlezu...blbě se pohnu a koččce se to nelíbí tak je to hned mňaau a mňáá :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2013 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no jo s tim počítám, doufám, že se tam dá platit kartou:slight_smile:
20. lis 2013 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no jsou prostě drzý a rozmazlený, ty naše divočiny :grinning: :grinning: :grinning: a ted´do tý postele musíš narvat ještě pupík...
@kamisb já se budu snažit se vecpat k Apo...mám tam známou...
20. lis 2013 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17
@janice_opice no ja doufam ze to dostanu ted... zabavena budu take pripravy na vanoce atd... ale uvidime.. to uz neovlivnim,je to na prirode
20. lis 2013 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 neboj to ti uteče !!! Drzím moc palecky :slight_smile:
20. lis 2013 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb ja teda neplatila nic....
20. lis 2013 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek jj mela bych to dostat za 6dni
20. lis 2013 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek - tak asi záleží od koho je doporučení nebo jestli to je na vlastní žádost ...uvidíme no
20. lis 2013 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb to nevím me to proste řekli : tak tady mate naplánovaný screening a bylo...
20. lis 2013 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek . kamarádka ted psala, že pokud je doporučení od doktora ta se to neplatí.
20. lis 2013 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
obrázek jsem dala do mého fotobloku ...
20. lis 2013 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb tak to je ono - me to delali přímo u mýho dr :slight_smile:
20. lis 2013 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb moc hezkej mimousek...
20. lis 2013 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek