• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
Ahojte děvčátka, nedávám vás dočíst, jen jsem ráda, že Kamisb je v oukeji, držte plody!!!
Zítra mám ofiko testovat, věřím, že jsu furt těhotná a basta ( A budu, dokud to doky nestopne), snad už sem dám fotku. Ale nemám denně přístup k netu. A dneska je u nás tma, že to nemůžu slušně vyfotit.

@petulak1988 je to na udržení těhotenství, ale mi to nestačí, až čtvrté těhotenství jsem donosila. Postupně mi ho zvyšují, minule jsem skončila na max možné hranici =12. Hrozné, když jsem to musela přestat zavádět a musela jsem to jíst.
20. lis 2013 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jéva, kocoura nesnáším (je mojí pejsky, já kočky nemusím), nesmí mi do ložnice, ale s pejskou a s dcerou nepohneme. Prostě u nás přestává mít prostor tatínek.. :grinning:
20. lis 2013 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dorra tak to ja kocora miluju je to maklej blazen a mazel.Hlane taky obr kamarad naseho psa je s nima sranda :slight_smile:))) zitra se tesim na fotecku!!!!!!:slight_smile:))))jsi tehule.;)
20. lis 2013 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holkyyyyy ja nasla doma chuvicky :slight_smile:))) jsou 10 let staryyy,ale nepouzity a obousmerny s nasvicenim,meri to teplotu vzduchu a hraje ukolebavky ;;) ja vedela proc je schovavam :slight_smile:
20. lis 2013 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no vida :slight_smile:
20. lis 2013 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice myslím si, že on si myslí, že ho mám ráda, přestože se mi hnusí se ho jen dotknout. Když je mu zle, jenom mi dovolí ho přeprat, abych mu vpravila do těla léky. Můj muž ho má upřímně rád a taky ho pomazlí, ale kocour ho za to klidně pokouše. Mi náš zlobivý kocour rozumí, když říkám, že s ním zatřepu, nebo že ho zbiju né jako kocourka, ale jako koňa.
Já miluju naše první děcko, pejsku. A tušila jsem, že smiminem bude problém. Na malou žárlí. Ale ještě jí neublížila. Naopak s kocourem si Hanička rozumí a on snese jenom ji. Ona mu může dělat cokoli, jiné děti nesnese.
20. lis 2013 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dorra vidis a to je zajimavy treba vam tim ta priroda a zvirena chce neco rict.;))
20. lis 2013 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
NĚCO PRO DOBROU NÁLADU:

Jak řešíme své první, druhé, třetí, případně další dítě

Oblečení 1. dítě - Začínáte nosit těhotenské oblečení, jakmile vám doktor potvrdí, že jste těhotná. 2. dítě - Nosíte své normální oblečení tak dlouho, jak je to možné. 3. dítě - Vaše těhotenské šaty jsou vaše normální oblečení.
Jméno 1. dítě - Studujete knihy se jmény a trénujete vyslovování a psaní kombinací všech vašich oblíbených jmen. 2. dítě - Někdo musí pojmenovat své dítě podle pratety Alfonsie. Můžete to být klidně i vy. 3. dítě - Otevřete knihu se jmény, zavřete oči a přečtete jméno, do kterého se zabodl váš prst.
Příprava na porod 1. dítě - Pravidelně trénujete dýchání. 2. dítě - Nezdržujete se trénováním dýchání, protože si pamatujete, že posledně to vůbec nepomohlo. 3. dítě - Zažádáte o epidurál již v 8. měsíci. Výbavička 1. dítě - Vyperete, roztřídíte oblečení podle barev a srovnané uložíte do skříňky. 2. dítě - Zkontrolujete zda jsou oblečky čisté a vyřadíte pouze ty s nejtmavšími skvrnami. 3. dítě - Chlapečci mohou taky nosit růžovou, ne?
Starostlivost 1. dítě - Při prvním náznaku zafňukání či zamračení zvedáte dítě do náruče. 2. dítě - Zvedáte dítě v okamžiku, kdy hrozí, že vzbudí prvorozeně. 3. dítě - Naučíte 3-leté dítě jak natáhnout mechanickou houpačku.
Aktivity 1. dítě - Berete dítě na každé cvičení rodičů s dětmi a vyprávění pohádek v knihovně či divadle. 2. dítě - Berete dítě na cvičení rodičů s dětmi. 3. dítě - Berete dítě do supermarketu a čistírny.
Odchody z domova 1. dítě - Když poprvé zanecháte dítě doma s někým na hlídání, zavoláte během té doby 5 krát domů. 2. dítě - Před tím než odejdete zanecháte telefonní číslo, na kterém je vás možno zastihnout. 3. dítě - Zanecháte následující instrukce: Volat pouze tehdy, když se objeví krev.
Doma 1. dítě - Strávíte velkou část dne pouze pozorováním dítěte. 2. dítě - Strávíte část dne hlídáním, aby starší sourozenec nezmáčknul, nestrčil nebo neuhodil toho mladšího. 3. dítě - strávíte většinu dne ukrýváním se před dětmi.
Co se všechno člověk naučí od dětí 1. Brzdová kapalina smíchaná se Savem vytváří kouř - spousty kouře... 2. Šestileté dítě dokáže křemenem založit oheň i přesto, že dospělý tvrdí, že je to možné pouze ve filmu. 3. Lupou lze rozdělat oheň dokonce i za zamračeného dne. 4. Dříve než zapneš troubu, podívej se dovnitř. 5. Umělohmotné hračky nemají rády trouby. 6. Hasiči nikdy nepřijedou dříve než za 5 minut. 7. Lego je schopno projít zažívacím traktem čtyřletého dítěte. 8. Duplo toho schopno není. 9. Slova jako plastelína a mikrovlnná trouba by nikdy neměla být vyslovena ve stejné větě. 10. Videopřehrávač nevyhazuje sendviče s nugetou. 11. Z pytlů do koše nelze vyrobit kvalitní padáky. 12. Kuličky v nádrži auta způsobují za jízdy spoustu hluku... 13. Odstřeďovací režim automatické pračky nezpůsobí žížalám točení hlavy. 14. Avšak kočkám ano. 15. Ticho vždy neznamená - není třeba si dělat starosti. 16. Vodní dvojlůžko obsahuje tolik kapaliny, že stačí na vytopení 60 m2 bytu do hloubky 10 cm. 17. Když postříkáte chuchvalce prachu lakem na vlasy a přejíždíte přes ně na kolečkových bruslích, můžou se vznítit. 18. Hlas tříletého chlapečka je pronikavější než hlasy dvou stovek dospělých v narvané restauraci. 19. Když uslyšíte spláchnutí záchodu a slovo "jejda", už je pozdě.
Také zjistíte, že 20. 80% žen tyto informace rozešle většině svých známých, ať už mají děti nebo ne. 21. 80% mužů po přečtení půjde zkusit smíchat brzdovou kapalinu se Savem.
20. lis 2013 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice co jako?? :confused:
20. lis 2013 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no ja je kdysi vyhrala ;)))) ted tu lita manza s ditetem po byte a zkousej jak fungujou boooze :slight_smile:)))
20. lis 2013 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - hihi .,,,no musí se to přeci vyzkoušet
20. lis 2013 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dorra no to ja presne nevim,ale,ze neni vsechno tak jak to vypada.Ale dulezity je,ze se ve finale mate vsichnibradi a co mas za pejsku?
20. lis 2013 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek to sedí.. :wink:
20. lis 2013 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no ocividne to funguje :wink:)))))))
20. lis 2013 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - hihi to ale musí pořádně
20. lis 2013 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no to víš chlapi no...vidim to tak, že až dostanou k Vánocům ty vrtulníky na dálkový ovládání tak každej bude mít část chůvičky a budou se tu nahánět po bytě:slight_smile:)))
20. lis 2013 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek jojo pravda, i když teda bych to poupravila, že to asi neplatí u starších matek,které za sebou mají k druhému dítěti dlouhou cestu:slight_smile:)) bohužel teda :grinning: no i když něco asi jo o...
20. lis 2013 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@dorra ahoj, tak to se těším na krásný testíky.. :grinning: :grinning: :grinning: já mám kočky ráda, ale mám na ně alergii, jinak je to samozřejně kus od kusu, taky znám psa, co je neskousnutelnej...
@pidisek krásný, díky :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2013 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty jo řešim tu porodnici a fakt nevím:slight_smile:))) Vyloučila jsem Motol a Podolí...k Apo prý jen, když tam někoho znáš no...tak to mi moc nepomohlo... :grinning:
20. lis 2013 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Jani, nech si poradit od gynekologa, třeba si tě vezme pod křídla on..já si pamatuju, jak mi můj Mudr radil hned při zmínce o IVF CUBe...no a měla jsem tam asi jít...ted´už je to snad fuk, no ale oni moc dobře vědí...a pokud si tě vezme k sobě, tak už tam někoho mít budeš...
20. lis 2013 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 kdyz on je patriot motola no....
20. lis 2013 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo holkyJak Jsem vam rikala,ze nam zustalo to jedno embryjko v katetru a jak jsem rikala,ze se to moc nestava takv cube se to nikdy predtim nestalo a ani jednomu z doktoru v cele jejich kariere :slight_smile:)))))to bylo znameni
20. lis 2013 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no hele, to mě zaváděla při ET blastičku taková moc milá Mudr, skoro už babička...a ta říkala..zkontrolujte to dobře, mě se tam jednou taková životaschopná buňka přilepila, to je vidět, že se bude dobře nidovat, ony ty nejšikovnější jsou takový lepkavý... :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2013 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 no tak to presne odhadla :slight_smile:))) moje mala lepkava osmibunka.hele dej mi vedet jak budes zitra vyrazet z Iscare ja budu po 11 pripravena...jsem na smichove do 10 minut I se zaparkovanim.
20. lis 2013 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 ted jsem rikala kubovi,ze byl pekne lepkava osmibunka :grinning:
20. lis 2013 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no hele, já tam mám být v 11, takže můžu vyrážet v 11:30 ale i dýl..zavolám, rozhodně nespěchej..já přes nábřeží tam třeba pojedu dýl...plánuju trasu a zatím nevím, nechce se mi přes Malostranskou...spíš to švihnu po magistrále...
20. lis 2013 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Chotkacema a do tunelu nebo na letnou kolem poledne je to v poho.proste d3j vedet ;)
20. lis 2013 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jo jo, ráno ještě napíšu..
20. lis 2013 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 no staci az budes vyrazet z Iscare :slight_smile:
20. lis 2013 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Obrovitatánská gratulace... :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. lis 2013 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek