• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
Ahoj holky, tak já mám zatím stopku, mám cystu na vaječníku, takže nemůžeme začít se stimulací, mám přijít 2. den cyklu a uvidíme jestli praskla mrcha jedna :angry:
20. lis 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost jee to je mrzute.......a kdyz praskne tak budes stimulovat????
20. lis 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 kuju snad budeme pokracovat ;)
20. lis 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj, ale jak se znám, tak nepraskne, prasknu akorát já vzteky :grinning:
20. lis 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost tak to je škoda, třeba to ještě vyjde...
20. lis 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@malaradost no tak holt se přidáš tady k holkám, pořád lepší než,aby ti tam cysta dělala neplechu a stimulka byla zbytečná a spolykala ti všechny hormony!!!neboj se nic a ty žádný praskání!!!
20. lis 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak vyhrály Hořovice
20. lis 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - jj ty jsou prý nejlepší ve střední čechách
20. lis 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice joo tam sem chtěla jít roditka Jarouška, ale bohužel.
20. lis 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 jo?? nemůžu se rozhodnout v těch Pražských ta radši pojedu 35 minut po dálnici za prahu:slight_smile:
20. lis 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to ráda slyším, protože v Praze má fakt dilema
20. lis 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no kdybysme nebydleli tak daleko tak bych šla rodit tam, strašně se mi líbilo to prostředí a každej si Hořovice strašně chválil :slight_smile: Byla sem tam nakonec na 3D UTZ a bylo to super, byla tam s náma i tchýně a řeknu ti zážitek úžasnej, pani doktorka se snáma mordolvala hodinu, jelikož Jarda nechtěl spolupracovat, hlavně, že na nás pořád ukazoval toho svýho pinďu :grinning:
20. lis 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 a kde bydlíš??? jak daleko to máš....
20. lis 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 no jo to těm chlapům zůstane s tim pindou už celej život.-))))))))))))))))))
20. lis 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice na spořilově :grinning: to máš přes celou Prahu :grinning: pak sem se rozhodovala i nad neratovicema, ty jsou taky dobrý a dokonce psali na jejich stránkách, že jsou specializovaný na rodičky po IVF, asi, že sme citlivější či co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 fakt jo? no ty jo to jsi mi nasadila brouka do hlavy, víš co je největší prča, že Motol mám za barákem...cca 2 km ale tam už nejdu
20. lis 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to se ti ale vůbec nedivím, mě už tam taky nedostanou ani heverem :grinning: :grinning: Jukni na porodnice.cz tam si prohlídni ty Neratovice :grinning: :grinning:
20. lis 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 už to kouám taky to máme z Prahy 6 kousek
20. lis 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ale samo ti nechci zamotávat hlavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice -za mě rozhodně Neratovice ne .... ale nechtěj příklady mám jen fakt blbý ....
20. lis 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no dobe stejně jsem se asi vnitně rozhodla sice na mě manžel kouká jako na blázna, že chci jet mimo Prahu:slight_smile:)) ale tak jet 40 minut do Hořovic anebo 40-60 minut třeba ve špičce přes Prahu a do Motola fakt nejdu... :grinning:
20. lis 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hele my pojedeme ze Sadský do Podolí :slight_smile: kamarád říkal, že to stihli za 35 minut ;) ...když jedeme k mamče tak je to nějakých 45 minut, ale to bych neřešila ...stejně asi budu v nemocnici o něco dřív ...teda jestli se tam dostanu ...doktorovi jsem se dneska nedovolala ...mám prý zkusit v pátek přímo na něj do ambulance.
20. lis 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak mám v bříšku první clexan ...sice to pak teda celkem štípe chvíli, ale asi to je fakt lepší než ten fraxiparín ...uvidím jestli se mi do zítřka taky neudělá nějaká flek ...asi jsem si tam měla namalovat kolečko :grinning:
20. lis 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - kolega zase přítelkyni kousek od Berouna poveze do Motola :slight_smile: njn ...je to někdy legrace :slight_smile:
20. lis 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb oni nechteji do Horovic?
20. lis 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - mají snad kamaráda v motole ...
20. lis 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
2 pokus, prvni gonal f, citrosit-nebo jak se jmenuje a ovitrelle....9 dc pick-up z 6 foliku jen 2 vajicka (nezrala), ted napred 2 mesice HAK pak hned elonva a treti den pripichovala meropur, pak orgalutran...oviltrelle- pick-up 15 dc -4 foliky, jen jedno vajicko-asi spatne kvality nebo znovu nezrale..tak mam depku, jestli mam jeste sanci na normalni vajicko, ktere se oplodni :frowning2: AMH mam 1,0 a fsh 10
20. lis 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elleonor a kam chodis do centra?a kolik ti je?nekdy staci I treba prodlouzit stimulku nebo zmenit protokol.
20. lis 2013 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré brzké ráno, holky, tak na mne to plašení přišlo naštěstí až ráno, to už vydržím :grinning: :grinning: do těch 11 ti....
@janice_opice hned jak obvolám příbuzný, tak sedám do auta a jedu za tebou, zavolám...
@kamisb
@mufinka26 no vy jste to tu s porodkama rozjely...já si osobně myslím, že na každou se najde škraloup a jiný ji chválí a nakonec je to o štěstí, kdo v ten den, hodinu a minutu má službu a jestli nejsou skvrny na slunci... :grinning: :grinning: ...za sociku bývalý manžel v poradně u Apolináře strčil docentovi 5000 a rodila jsem se vším komfortem už tehdy... :grinning: :grinning: :grinning: to on zas uměl zařídit...
TAk držte palce...papapa
21. lis 2013 v 06:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elleonor pokud by to takhle nešlo, doporučuji změnit CAR...
21. lis 2013 v 06:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek