• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
Ahoj holky chci vás všechny pozdravit. Držím Vám pořád moc palce :slight_smile: Nám už se to krátí, v pondělí jedeme na imunologii a pak hend přesun na první konzultaci do Cube. tak jsem na ně zvědavá,jestli se mnou ještě vůbec půjde něco dělat. Co je tady nového?
21. lis 2013 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 drziiiim vsechny 4 pesti!!!!!
21. lis 2013 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 drzime s malou palecky :slight_smile: a dej pak hned vedet!

Jinak holky s tema porodkama... Je to fakt tezky a opravdu je vsude neco. Vcera jsem sedela s moji porodni asistentkou, dobrou znamou a resily jsme porod skoro tri hodiny. Neratovice bych vubec nehanila, porodnice je tam dobra a pece na jednicku. Sama jsem tam dvakrat lezela a co vim, rodicky se tam rady vraci. Ja nakonec zustanu asi na Bulovce. Porodka tam bude vypadat uplne jinak nez minuly tyden, takze to jeste po otevreni ocihnu, ale asi neni moc co resit. Prenaset pry 100% nebudu, spis to bude driv a v Nera by me porodili nejdriv 36+. To uz ale musim byt rozhodla, kde to bude. Takze vam v lednu nebo na zacatku unora pridam moji vlastni zkusenost, pravdepodobne z Bulovky.
21. lis 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky oholeno, umyto a za chvíli jedu..jdu ještě něco vyřídit a vzhůru na UTZ
@brsh Díky moc, taky se s malou opatrujte a jak stěhování???
@danaho ahoj, s každým se dá něco dělat, neboj, v CUBE na to kouknou zas z jiného úhlu a ono to dopadne...
@janice_opice díky, Jani, těším se ...
21. lis 2013 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 super,jdeš na UTZ tak to držím palce. Toto uteklo :slight_smile:
21. lis 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho tak dej vedet ju?
21. lis 2013 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak Renca1978 dnes ve 3.13 porodila holcicku.;)
21. lis 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh kde se shanej porodni adistenrky?taky bych pitrebovala hned by mi bylo lip ;)
21. lis 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice určitě pak písnu :slight_smile:
21. lis 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja myslela, ze mela planovanou sekci? Tak hlavne, ze jsou holky ok :wink: nase PA je nej kamaradka moji sestrenice. Ale ta s Tebou do Horovic nepujde :grinning: skoda, ze jsme tu furt jak v praveku a vetsinou si nemuzes vzit PA k porodu kam chces.
@jaka17 - pan domaci uz lezi tri dny s vytrzenym zubem, takze asi tak.... Snad neco odvezeme twnhle vknd a zbytek ten dalsi. Ja uz potrebuju hnizdit, jinak mi mrdne :grinning:
21. lis 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh a kam by sla?;)))
21. lis 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh no ja myslim,ze mela na 20.11 ne? Tuhle infosku mam zprostredkovane.
21. lis 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no ta je na Bulovce prave... Jinak s tou Renk chapu. Ale tj crazy trosku, kdyz mas planovanou sekci a najednou... Takhle rodila moje kamaradka v kvetnu. Ve stredu rano planovany cisar, v utery rano ji praskla voda, takze nakonec akut :slight_smile:
21. lis 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh ja kdybych mela PA a byla se mnou u porodu a pomahala mi tak je mi to pak skoro jedno.ja ale nikoho neznam.a uz nechci zazit to co poprve hlavne kvulu miminku
21. lis 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahojky... v Horovicich rodila moje svagrova ale pred 7 lety a na druhy porod sla radsi do Pribrami.. ale je to vec nazoru... a vcera jsem byla za neterinkou v Motolske nemocnici na detsky stomatologii,bala na operaci... a cumela jsem jako blazen jaky to tam je nadherny,vesely,vsechno nove ,malovane obrazky na zdech ,pokoje super vybaveny a hlavne to tam nebylo citit nemocnici.. no byla jsem uplne v tranzu...ja vim ze ty tam nechces z vlastniho duvodu a je to pochopitelne... jen pisu nazor..
21. lis 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě k těm porodkám ...on ten vývoj jde hrozně moc dopředu ... a samo špatný zkušenosti mají většinou ty co měli problematický porod a pak je samo možnost že by to stejně probíhalo i jinde a holky co porodí raz dva tak většinou porodnici chválí takže fakt je to tak že na vše najdeš něco.

s těma neratovicema je to oboje věc stará asi 7 - 8 let ....
21. lis 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no peto pro porod z dost zavaznyho duvodu Motol ne..jinak jsem tam vis s Kubou chodila s3 vsim a detsky maj dobry to jo....ale do porodnice nee. Na Horovice jsem cetla recenze z roku 2013 a 2012 a 95% skvele.....
21. lis 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no kdyz u me fakt ten porod dost zanedbali,vedeli jak je to dite veliky tak j8m muselo byt jasny,ze to nebude jen tak.nejsem zadna fnukna,ale mohli mi ho zabit...fakt to bylo desny a nejhorsi je,kdyz kolem vas stoji 9 lidi a nikdo nevi co v tu danou chvili ma delat na sekci pozde a kleste nikdo nechtel delat.takze stoji a nic...
21. lis 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo to zalezi na tobe.. ja bych treba do Horovic nesla.. ale vse je vec nazoru a tenn ma kazdy jiny... :slight_smile: ja jsem ted pro Motol... nejenom jak to tam vypada.. cetla jsem ted na ni recenze a pry skvelí doktori a vybaveni..
21. lis 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jak rikam malem mi tam dite pri porodu zabili a to je pro me dost velkej duvod tam znovu nerodit . Podotykam,ze uz tenkrat se rikalo jak jsou tam spickovi lekari a vybaveni.
21. lis 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja ale chapu tve rozhopdnuti.. :slight_smile: ani ti ho nevyvracim.. proste muj nazor je ,ze kdybych mela dat na okoli, tak rodim asi pod mostem,protoze vzdy se najde nejaka maminka ,ktera byla v porodnici nespokojena a kazda rodila jinde..
21. lis 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 hele kdybych mela PA nebo doktora kterej mi slibi,ze tam bude anebo me odrodi tak rodim kdekoliv,ale takhle se tam bojim.vis co muzes mit sebelepsi porodnici a budes mit smulu a natrefis na debila.je to tezky.
21. lis 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no já ted půjdu k Apolináři :grinning: taky tam budu trošičku protekční přes manžela :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahoj Martinko, Egypt je pro mě číslo jedna. Turecko fajn, chytli jsme krásný počasí, každý den jasno a 32 stupňů. Hotel na to že to byly tři hvězdy super :grinning:. Nákupy perfektní, až toho bylo příliš, takže jsem vlastně ani nic nechtěla.....teda pašmínu jsem si přivezla, měli nádherný :slight_smile: . Jinak už asi do Turecka nemusím no. Už se těším příští rok na Egypt :sunglasses: . Jinak dnes jsme se objednala na genetiku, paní mě chtěla objednat na 23.12. takže bych se v lednu s posledním pokusem mohla rozloučit, neb to trvá asi měsíc. Tak jsem žadonila a hle našla termín 2.12. tak to stihneme. Jsem i domluvená s mým gyndařem na odběr krve 3DC, takže nemusím kvůli genetice ani odběru jezdit do Prahy. Výsledky jim naskenuju :grinning: . A co ty? Nějaké změny v postoji tvého manžílka?
21. lis 2013 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice proto rikam ze si moc nevyberes.
21. lis 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčičky píšu z mobilu,je tám.Fotecku přidám odpoledne A je Ok.
21. lis 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@danaho Ahojky, toto letí co? Pak napiš jak na tebe Cube zapůsobil. My jsme byli nadšená, hlavně teda můj chlap :wink: . Dokonce jsem se potkala ze sestřičkou která je z Budějovic :grinning: . Mailem mi poslala žádanku na genetiku a na odběr krve 3DC, takže vše doma a nemusím kvůli tomu do Prahy, skvělý, výsledky jim pak naskenuju no. Jsme objednaní na 2.12. na genetiku, tak bychom to v lednu měli stihnout, ten náš poslední pokus. V Cube je hrozně fajn, že ti nemažou med kolem pusy, je to docela drsný, ale realita a hlavně se snaží udělat maximum v tom, že se snaží vymyslet stimulku přesně pro tebe....Ne jako v Pronatalu, kde jeli pořád stejně a po tom 2. nepovedeným pokusu nepadlo slovo o genetice, nebo jiným postupu :confounded: .
21. lis 2013 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no vim akorat kam ne ale kam jo to nevim :grinning:
21. lis 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 Ahoj Jani, mooooooc gratuluju moc :wink:
21. lis 2013 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jdu se oblikat?
21. lis 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek