• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@sisimona1 no tak to je naprosto idealni pocet! gratuluju:slight_smile:
2. srp 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho no je to jak naschval no. ja zas normalne nejezdim na sluzebky a po pul roce mi vysla jedina na megadulezitej den kontroly.
2. srp 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahojky, výsledky z imunologie tam vůbec nedávej.. to by ti neschválili. Podzim není nic moc, ale to září by ještě šlo, v listopadu jsem tam byla, byla už docela zima, proto bych to raději stihla ještě teď, ale uvidím, jak na to zareaguje pojišťovna. Jsem pořád unavená, co ty, ty jsi v pohodě??? Blbne mi přihlašování, nemám to zadané pořád a teď jak tam frkli tu reklamu na nutrilon, tak je to celé překryté a nemůžu se přihlásit. Dostávám se sem přes mail. Ale je dobře, že o tom uvažuješ, tak na nic nečekej, rychle to zařiď a můžeme vyrazit společně :grinning: dneska jsme byli na chatě, proti Pha to byla fakt pohoda:slight_smile:
2. srp 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahojky, to hlavně nebuď, zabav se nějakou činností jako, že se nic neděje, vím že to jde blbě.. nechcete jet někam na dovču teď? S tou chatou je to jako na potvoru, moje babička by na to řekla: "Něco zlého pro něco dobrého"
tak držím palce:slight_smile: blbne mi přihlašování, přes tu reklamu se nedostanu na Login:(
2. srp 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky v út jdu na kontrolní imunologii tak jsem zvědavá co tam bude za čísla.....?
2. srp 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahojky, když jsem jí cvičila, tak to zabralo i hrozně moc času, ale nikdy jsem nevydržela třeba půl roku..:(
2. srp 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy, už jsem zpátky z jižních čech doma....bylo tam krásně, ale vedro......máte některá zkušenost se zvracením po ketu????24.7. jsem byla na ketu a hned druhý den jsem zvracela a včera jsem prozvracela celou noc a dneska je mi taky blbě.....jen doufám, že je to tím, že se nanůčci chytli :slight_smile:
3. srp 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka:slight_smile:, tak v po nastupuji na laparku, jsem fakt zvědavá jaký bude výsledek:slight_smile:, ale mají být příští týden ty největší vedra, tak snad to bude v pohodě :unamused: . Všem držím palečky a přeji samé skvělé zprávy!!!!!!
3. srp 2013 ve 22:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Čau holky - myslím na vas a držím moc palecky a papejte chilli:slight_smile:
4. srp 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ahoj Pavli, jo jo taky jsem ráda, že mě nekleplo :grinning: :grinning: fakt vyšlo všechno bravůrně, určitě budeš mít stejně dokonalou svatbu to je jasný :wink: No jo každý dělá hrdinu a jak má dojít na věc, tak nás to odhodlání opouští :sweat_smile: ale neboj bude to v poho a rychle za tebou, musíme věřit, že to je přesně ta věc, která bude pro tebe to pravé ořechové a dopomůže k miminku moc bych ti to přála. A kdy teda přesně mám mačkat ty palce do modra? :wink: Jinak teda vedra šílená, ale já si lebedím, my jsme ty teplomilný tvoři, takže určitě jsi na tom stejně a od bazénku se nehneš....já akorát čekám až se mi vzbudí malá a valíme na koupák, už se těším, sice už se koupu ve vlastním potu, ale to není hold ono :grinning: :grinning: :grinning: Včera jsme byli s manžou na výletě v Děčíně a malá spala zase u babičky, nějak se jí to zalíbilo, takže se konečně můžu taky trochu odvázat :grinning: Takže tfut tfuj a ať už jsi zpátky doma z laparky
4. srp 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel ne se zvracením vyloženě né, ale měla jsem po ketu takový žaludek dost na vodě a jak kdyby na tyčku, ale u mě to teda bylo tím estrofenem, ten je asi dost silný .......ale přeji moc, aby u tebe to byli nanučci a drželi se zuby nehty :wink: :wink:
4. srp 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Kači já jsem zvědavá taky jak ti ta imunologie výjde, budu na tebe v úterý moc myslet, kéž by byla hodnota v nějakých rozumných mezích.....a jak se máš jinak holka? Taky jsi tak přehřátá jak já :slight_smile: Chystáte se někam na dovolenku? My bohužel nic, tak aspoň sem tam výletujeme .....za chvíli se chystám na koupák, tak už se nemůžu dočkat
4. srp 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahoj Marti, já se taky těšila na koupák, jenže ..... tak jsme s Duffinkou doma a opalovala jsem se na terase v křesílku s knížkou. Muž je v práci, tak jsme sami. Je tu teď pěkně zataženo a vypadá to na déšť. Dovču zatím neplánujeme, příští víkend jedeme za známejma, chtěli bychom být týden na chatě, když tam nebudou naši a taky bychom chtěli zajet za kámoškou do Jižních Čech. Uvidíme jak to bude s těma lázněma. Je mi divný, že jsem pořád hodně unavená a pokud to klapne tak bych jela už koncem srpna, kdyby měli volno tak proto žádnou dovču zatím neplánujeme a Péťa by jezdil za mnou tam. Na tu imunologii jsem zvědavá... tak uvidíme, díky. A co Ty? Jak Ti je a jak se cítíš???? Jaký bylo koupání ? Vrátili jsme se akorát z procházky a než jsme vyjeli výtahem domu tak se zatáhlo do černa, začal fučet vítr a bouřka je na spadutí. Už bouří....
4. srp 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahojky, moc děkuji, pak dám vědět :slight_smile:
:grinning:
4. srp 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ahojky, omlouvám se, jsem nováčkem, nevím, co znamená minimálka...Zítra jdu na ultrzazvuk, jestli se mi po Clostilbegytu utvořilo vajíčko... Já jsem z těch názvů: OPU, ET, KET, IVF, IUI, BT a mnoha dalších úplně hotová... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. srp 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahojky, moc Ti děkuji, uritě zítra písnu, jak jsem dopadla. Také se modlím, abych nemusela podstupovat razantnější kroky, pokud nebudou třeba.
Téda, to se Ti vůbec nedivím, jsi moc statečná holka a všechno, co si usmyslíš, to zvládneš. Psychika je děsná věc, já vím...Když mi mé známé říkají, že na to nesmím myslet, ono se to povede, tak bych vraždila...To je fráze na zabití.
Ber to tak, že je to to nejvíc, co můžeš pro otěhotnění udělat. Po druhém IVF se tvař jako těhotná, hlaď si bříško, povídej si s mimískem v bříšku... Někde jsem o tom četla a prý to pomáhá...Neboj, ono se to povede...Moc, moc Ti to přeju a výjde to, mačkám palce :slight_smile: :wink:
Jo a ještě jedna věc, dočkej času jako vegetarián čočky...On Tě požádá, až bude ten správný čas. Jak jste spolu dlouho?
4. srp 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ahoj Pavli, drzim palce, at vse.dobre dopadne. Neboj, ja.byla.loni taky v srpnu a bylo vedro a v poho.jsem.to.zmakla :wink: dej pak vedet, jak jsi dopadla. Ja.zacinam v ut 4 mesic. Leti to. Moc.na vas vsechny.myslim!!!
4. srp 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 zítra ti držím palce na UTZ aby bylo vajíčko :wink:
@pavlina1976 hodně štěstí ať tu laparku zvládneš a ať je to uvnitř vše v pořádku. :wink:
@lenkafel nikdy jsem po KET ani ET nezvracela,ale on to může být tím Utrogestanem a vedrem. Moc ti přeju aby byli bojovníčci zavrtání a na testu jsi našla // :dizzy_face:
@coralin teď bohužel nemůžeme na dovču, v práci mi ji nedají a ani přítel nemůže. Ale nakonec jsme volali známým a můžeme přijet už na první víkend v září. Tam sice začnu stimulovat,ale třeba když budu v přírodě tak ty vajíčka budou kvalitnější :grinning: Doufám,že ti ta imunologie dopadne dobře. Já si na výsledky budu volat ve středu nebo ve čtvrtek. Tak jsem taky zvědavá.
4. srp 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho tohle je spíš kontrolní test, zajímá mě o kolik byly hodnoty nižší než v dubnu, když to nevyšlo.. a bylo to v normě..abych věděla pro příště..je fajn, že můžete přijet před stimulkou, to píchání nic není a nebudeš alespoň tak ve stresu a odreaguješ se se známejma:slight_smile:
4. srp 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahojky, tak to jseš moc hodná, já pevně doufám, že tam bude a my budeme moct zkoušet...Čekáč výsledky imunologie? Tak pak napiš, jak jsi dopadla. My ji měli oba ready.
Já si nemůžu pomoct, ale celý proces je hrozně zdlouhavý. Pochopím prvotní vyšetření, aby si udělali obrázek a určili diagnózu, ale...
Dejme tomu, že tam teď vajíčko mít budu, díky Clostiku a mimčo stejně přírodně neklapne, tak co pak? Čekání na další cyklus? Co když znovu vajíčko nebude? Další hormony? A co pak? To je ještě několik měsíců, než se něco začne dít :unamused: ...Nebo se pletu? Děkuji
4. srp 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahoj, vůbec se neomlouvej. Vítám tě mezi námi:slight_smile: minimálka je starší název pro nativ, to znamená, že když už nemáš žádnej pokus IVF, ale to ty zatím asi nemáš:slight_smile:)) tak si vybereš mezi IVF nebo minimálkou (nativem) je to levnější varianta IVF, ale s menším počtem vajíček, někde tomu říkají Nativ, ale v jiných carech je to ještě postaru, minimálka. To znamená, že ti udělají stimulaci třeba jen na 2 vajíčka klostíkem.. v případě, že jich bude víc než 2 tak se to hradí jako IVF, ale to už je o jiných penězích, protože pojišťovna nepřispívá. Na ty názvy si zvykneš, je dobře, že sis koníka našla, když jsem já šla do prvního pokusu, tak jsem vůbec neměla žádné informace, natož o koníkovi a jen jsem věřila doktorům....Máš první pokus?
4. srp 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Děkuji Ti za skvělé uvítání a vyčerpávající odpověď :sweat_smile: . Už jsem si uložila do oblíbených slovníček pojmů IVF z ISCARE. Asi tam není vše, ale mám se alespoń od něčeho odpíchnout :slight_smile: Snažíme se s manžou otěhotnět 5 let.
My jsme byli na první návštěve u Apolináře 24.6. \odběry krve, spermiogram, profily, imunologie... vše máme ukázkové, PRL, Spermiogram, imunologii, jen mi 10 DC na UTZ zjistili, že nemám žádné vajíčko. Dostala jsem Clostilbegyt a zítra 12DC jedu na ultrazvuk, zda se mi vajíčko utvořilo.
Doktor nám říkal, že netuší, kde je problém, jsme oba naprosto zdraví...Samozřejmě anovulace je velký problém, ale na minulém UTZ(2012) jsem ho normálně měla...
Zatím za sebou žádné IVF, ani IUI nemám a doktor v CAR také říkal, že se bude snažit, aby to šlo tou nejpřirozenější cestou a nemuseli jsme třeba přímo na IVF. Já bych ráda zkusila IUI, tedy pokud to nevyjde přirozeně po Clostiku.
Já vím, že u IUI je malá pravděpodobnost, ale zase, když nemáme žádný podstatný problém, proč to nezkusit...Ale rozhodnutí nechám samozřejmě na odbornících... Co si o tom prosím myslíš? Moc děkuji :slight_smile: :wink:
4. srp 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 denska mi manžel v lékárně koupil lízátka pro těhotné, jsou s výtažkem ze zázvoru a musim teda říct, že pomáhají....mě už ta nevolnost drží třetí den v kuse a toje teda záhul......celý dny je mi na zvracení
4. srp 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho nevím no, ven moc nechodim právě kvůli sluníčku a teplu a už se mě ta nevolnost drží třetí den, v pátek mi bylo špatně a zvracela jsem, v sobotu jsem měla celý den žaludek jak na vodě a pořád mi bylo na zvracení a dneska mi manžel v lékárně kouoil lízatka pro těhotné jsou s výtažkem ze zázvoru a je to lepší, ale i tak mě po každém jídle tlačí žaludek a je mi tak nějak všelijak
4. srp 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 a ty jsi chodila i do Iscare? jestli tomu dobře rozumím tak nemenstruuješ pravidelně?? Pět let je hodně dlouhá doba, my se snažíme 6 let, z toho 3 rok už IVF. IUI jsme neměli, měli jsme jen takový ten proces, kdy ti dají injekci na dozrání vajíček a naplánují termín styku. A to bohužel nevyšlo. Vykašli se na to, jestli je malá pravděpodobnost nebo ne, třeba vám to zrovna vyjde:slight_smile: a IVF můžete zkusit potom. Jak vám plánují IVF, jestli se můžu zeptat s ISSCI nebo bez???
4. srp 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel tak třeba už jsi těhule:slight_smile:))
4. srp 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no doufám, protože po tom posledním ketu jsem byla taky nafouklá, ale ne jako teď a hlavně mi takhle zle nebylo.....teď je mi teda příšerně, pořád krkám, zvedá se mi žaludek po každém jídle....a ty lízátka pro těhotné zabírají, tak snad tam // budou, až budu testovat
4. srp 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel tak uvidíš, bylo by to každopádně divný, kdyby ti bylo takhle a nebyly tam.. nicméně si myslím, že je to dobé znamení a budou // kolikátej den jsi už po ketu??
4. srp 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 :grinning: jen aby to slo takhle dobre i nadale!
5. srp 2013 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Ahoj, budu drzet palce!!!
5. srp 2013 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek