• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. srpna 2017 
@elleonor Ahoj, je to smutný. Teď jsem měla také jen dvě vajíčka a taky jsem to obrečela, jedno došlo do morulky a zavádělo se, ale bohužel nic :confounded: . Jak píšou holky, asi bych přemýšlela o změně caru, nebo aspoň konzultaci. Kam chodíš do caru?
21. lis 2013 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - supééér :grinning:
21. lis 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Gratuluji ,super zpravicka.. :slight_smile:
21. lis 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holkýýý, jak vás tak čtu já už chci aby bylo po vánocích a mohla začít stimulkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já se už nemůžu dočkat :grinning:
21. lis 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 mooooc gratuluju :dizzy_face:
@pavlina1976 už se na tu konzultaci moc těším. Zrovna zkoumám na netu jak se budeme přesouvat po Praze. To bude něco,moc to neznám :grinning: To je fajn,že jsi tam spokojená.Jsem zvědavá,jestli mi dají naději na vlastní vajíčka nebo to bude na dárkyni. A jaká byla dovča?
21. lis 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 tak to nemá chybu Jani, tfuj tfuj jedeme dál :wink: :wink:
21. lis 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho mně včera ukápla skoro slzička:slight_smile:)) když jsem se v Cube loučila:slight_smile:
21. lis 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji holky..ted´zas budu nervit na srdíčko, jdu za týden...28.11.
21. lis 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. lis 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jé Jani ty už jsi se v Cube loučila? Omlouvám se,ale nedočítala jsem je toho hrozně moc. Tak to je nádhera,další level za tebou. Mám velikou radost. :dizzy_face: Tak já tě v tom Cube vystřídám :grinning:
21. lis 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho jojo včera nesla jsem tam veliké Modré z nebe a loučila se, dostala jsem propouštěcí zprávu a vysazovací protokol,ted jsem se stavovala akorát na gyndě jim to tam dát a dostala jsem výsledky z prvních testů těhu z krve - tvrdila, že to je screening ale asi se tak říká všemu:slight_smile:)) určo to není ješě tamten screening...potřebuju na endokrinologii výsledky jdu tam příští týden:slight_smile: mimino má skoro 19 mm - teda mělo včera, takže poporostlo ze čtvrtka z 11,5mm docela pěkně:slight_smile:) už je to fazole.... prý kdybych něco potřebovala nebo měla nějaký problém mám kdykoliv do Cube zavolat:slight_smile:))
21. lis 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Dobrá zpráva je, že zatím si netvořím protilátky proti miminku.....zatím myslím rh faktor
21. lis 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to je úžasný přístup a hlavně je vidět,že i oni mají upřímnou radost,že pomohli k miminku. No jsme na ně opravdu zvědavá. jsem objednaná k prim.Višňové,tento týden měla on-line chat na Blesku. Vypadá sympaticky.
Tak fazolka pěkně opatruj a snad k té vlně podzimních miminek připojíme s holkama příští rok kámoše a kámošky :sweat_smile:
Jani je v tom Cube nebo v okolí nějaká restaurace nebo kavárna? Budeme se přesouvat někde z Karlova náměstí z té imunologie a máme tam časovou rezervu. Takže by jsme chtěli dát někde kafčo a oběd.
21. lis 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho ano mají opravdu radost a sestřičky halvně říkaly at o sobě dám vědět a pak se přijdu pochlubit:slight_smile:))).... Višna je skvělá!Ale i Budka je bezvadnej, ted jsem od ET chodila už jen k němu. Asi jsme se ta proslavili tím katetrem při ET jak nám tam jedna osmibunka zůstala:slight_smile:)))
Hele bude je kousek od toho OC Šestka..anebo přímo v tom baráku je dole nějaká jídelna nebo restaurace kde se dá posedět nebo jak říkám kousek od toho je OC Sestka kde můžeš i po krámech kouknout a výhoda je, že tam je málo lidí.......Pak je v tom komplexu ještě jedna restauračka..... Chodí tam zaměstnanci z těch firem okolo
21. lis 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jo vlastně ta tvoje osmibuňka je výrazná osobnost už od embryjka :grinning: Musela si ten příchod na svět pořádně rozmyslet. Zkoukla si tě z toho katetru a pak usoudila,že teda tuhle mamku bere :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jo děkuju za tipy. Na nákupy chlapa asi nedostanu, to jedině až někdy pojedu sama. Teď bude důležitý to jídlo :sweat_smile:
21. lis 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho to chápu:slight_smile:) ale je tam i žrádýlko a taky se tam můžete poučit:slight_smile:)))))))))http://www.oc-sestka.cz/akce-a-tipy/akce-centra/ceske-korunovacni-klenoty-na-dosah/
21. lis 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Jani, tak to je už obr :wink: . Je to perfektní, že krásně roste a že je vše v pořádku :wink: . Krásně jste to tu rozjely holky, tak doufám, že se po novém roce přidáme....Musím se na to psychicky připravit, kdyby to náhodou nevyšlo....Ale na to se bohužel připravit nedá :unamused: . No uvidíme, každopádně bych se pak musela rozhodnout co dál....Peníze už by asi nebyly a než člověk došetří.....Musíme věřit, že to klapne :grinning: Že budeme s ostatníma také mezi těma šťastnýma :grinning: . Dávej na sebe pozor matko!!!! :grinning:
21. lis 2013 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Myslím, že naději ti dají určitě, tak jsem měla málo vajíček a o dárkyni nepadlo ani slovo....Budou se snažit se poučit z protokolů a nových testů a udělat maximum, dr Budka sice říkal, že to není vůbec ideální, ale snad se to povede :wink: a budeme následovat tady holky těhulky :grinning: . Držím moc palce :wink: . Jinak dovča super, teplíčko a sluníčko :grinning:
21. lis 2013 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky koukám samý dobry zprávy!!!! Tak to je super :slight_smile: :slight_smile: ja dneska dostala poprvé současně príjemnej kopaneček do močáku a do žeber :slight_smile: takze si to rozdělili, pidískové :grinning: to by jeden nezvlád :slight_smile:
21. lis 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho @pavlina1976 hooolky,kdyz vymackli z toho meho jednoho po tech vsech pokusech vycerpaneho vajecniku neco tak se nebojte ;)
21. lis 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer všem, tak po UTZ dobrý, něco tam je...jen aby bylo i to srdíčko...jsem už sama sobě protivná, ale zase mi vrtá hlavou tohle,.. :confounded: :angry:
@pidisek no, tak to bude dobrej tandem...
@pavlina1976 díky, Pavli, to víš, že se to povede, musíííí...
@danaho myslím, že to bude druhé mexická vlna //, ještě s dalšíma...mufyxa a pod
21. lis 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - tak jak to s Tebou vypadá?
21. lis 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ahoj , příště musíš jít s námi na kafčo, domluvíme to...bylo to super, škoda, že jsme obě měly napilno a letěly rychle zas dál...bylo by hodně co povídat, naživo je to ještě lepší než takhle na koníkovi...
21. lis 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - já dneska vstávala až kolem 10h byla jsem nějak vyřízená,jsem zvědavá jak zítra vstanu v půl 7.
ale jinak jindy pujdu ráda :slight_smile:
21. lis 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no to já se teď vůbec nevyspím, nějak se sama budím tak okolo pátý a už nezaberu...někdy i civím do stropu mezi druhou a čtvrtou...tak třeba to později přejde..no a jinak je ti dobře??
21. lis 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - no já se už vyspím ..přestaly bolet ty vaječníky tak můžu spát i na boku.
ale dneska mě bolí hlava a furt zlobí žaludek :( ...mamča se smála a řákala, že to je dobře ...

a co Ty jak je ...po dnešku šťastná ...teda zas do dalšího ULZ?
21. lis 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no klasika, hned jsem začala hledat, jestli je to normální, že je jen dutinka...člověk se furt nervuje, je už rozcitilvělej z těch neúspěchů a furt pochybuje...ale snad to bude dobrý, musím věřit...pořád stejná písnička..
tak se opatruj a ty jdeš zítra???
21. lis 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - já musím zítra ráno na krev na imunologii. a ještě se musím zkusit dovolat do toho podolí.
ULZ jdu v uterý.
21. lis 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo, já si říkala, že by to bylo nějak brzo po sobě...tak ať ti to dobře dopadne... :grinning: :grinning: já se taky chci registrovat v Podolí..ale zatím je to předčasné..ještě pokukuju po Apo, tam jsme se narodili všichni. já i obě velké děti...tak nevím...
21. lis 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek