• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@jaka17 - spíš abych se nepob.... někde v MHD manžel mě hodí na černák a jak budu na lačno tak nevím no ...
hlavně je potřeba ohlídat termín zápisu ...
21. lis 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prej ranní nevolnosti pchéééééé proč mně je blbě pokaždý večer??
21. lis 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no mě je už pár dní blbě celej den :(
21. lis 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to jsem měla si 4 dny v kuse děsnou kocovinu,fakt jak po flámu, žaludek na vodě, bolela mě halva no prostě jak po flámu strašnym..ale neboj to přejde..za čas..ted je mi spíš blbě navčer....
21. lis 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a pořád krkám ...a sem tam už běžím k wc, ale zatím jsem to vždycky ustála jen si prostě musím do něčeho kousnout ...
21. lis 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele to jsou vedlejší příznaky těhu a to vydržíme - minimálně po Vánocích bude líp!!! :wink: :wink:
Jinak je škoda, žes s náma dneska nešla, bylo to fajn,ale určo budeme opakovat pravidelně.....
autor
@kamisb jojo to je přesně ono!!:slight_smile:
@janice_opice - no pokud trefíte den kdy budu v Praze tak ráda jinak jsou ty vycházky blbý ..než dojedu do Prahy a zpátky je minimálně polovina vycházky pryč.
mám dvě hodky dopoledne a pak 4 odpoledne.
21. lis 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jasný já mám vycházky úplně stejně:slight_smile:))))
Kluci ted montujou tu komodu jupíííí a za chvilku začneme přesunovat nábytek:slight_smile:)) a dobytek a příbytek kobyla :grinning:
21. lis 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. lis 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, rikate zmenit car, ale vsimli jste si hodnoty amh co jsem psala?-nizka vajecnikova reserva, co jsem tak slysela, tak na to nepomuze dlouhy protokol-o to se pokouseli ted, ze mi dali 2 mesice HAK-tim nechali vajecniky odpocinout...a take fsh mam lehce pres 10....vy jste brali nekdy krev na AMH? jinak ja jsem mimo cz
21. lis 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré časné ráno, holčičky..
@janice_opice @kamisb no tak se nějak přizpůsobíme...stačí říct, my jsme velice flexibilní s Janicí...já si nechala napsat vycházky najednou na celé odpoledne od jedné do sedmi..protože z Říčan než někam vyjedete...
Doufám, že nám všem bude dneska dobře..já mám taky pořád takovej pocit lehký nevolnosti, hlavně nemám vůbec hlad a chut´na nic...
Tak užijte dne...jo a jaká je komoda, hod´foto..
22. lis 2013 v 05:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elleonor tak zvažte darované oocyty..
22. lis 2013 v 05:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 a kdy začněte? Navrhli,ti nějaké vyšetření nebo brali krev na hormonální profil nebo AMH? Dneska jsem dostala MS,takže v pondělí budu 4 DC,to by mi mohli ten hormonální profil myslím ještě nabrat :confused: Ale nevím jestli jako samoplátce za to už budu muset platit.
@janice_opice Jani berou tam platební karty? Já vajíčka mám to je v pohodě,ale ta kvalita je asi na prd :angry: A díky za tip, uvidíme jak budeme mít čas.
@jaka17 kéž by jsme se už konečně všechny dočkaly :slight_smile:
22. lis 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elleonor Ahojky prý když je nízké AMH,tak je dobrá minimálka. Nejlepší jsou na to prý v brně v Reprofitu. Nepřemýšleli jste nad touto variantou?
22. lis 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@danaho jj ja to mam stejne driv jen furt nezrala jajca a tedcuz I malo ale jak vidno staci jedno ;))) tak uvidis cobti reknou.:slight_smile:Karty tam samozrejme berou ;)))drzim na pondeli pesti.
@jaka17 komodka pekny,ale mam na ni ted bordel pac tobtu musim presachovat,ale tak to asi prezijes vid? Pak ji vyfotim.Zatim jsme tam nedali pronjistotu ten prebalovak,ale tu kryci desku takze fakt komoda :slight_smile:
22. lis 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho elleonor psala,ze neni v CR.......;)
22. lis 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha já vás nedočítala,bylo toho moc jste pěkný kecalky. Takže reaguju jen na to co čtu aktuálně :sweat_smile: Děkuju,dám pak večer vědět až se vrátíme.
22. lis 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho hrozny drbny :grinning:
22. lis 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Dobré ráno:slight_smile: Já jsem dneska konečně už 2dc, takže v pondělí jdu na utz a začínáme....těším se a bojím zároveň, tak snad to tentokrát dobře dopadne, věřím tomu :slight_smile:
22. lis 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@meyryen moc ti drzim palce!!!!!!!
22. lis 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju :wink:
22. lis 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen drzim pesti,ted uz to vyjde :slight_smile:
22. lis 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, po neuspesich v Iscaru zvazujeme, jak a kde pristi rok pokracovat. ..Divala jsem se, ze tu docela chvalite Cube(i v jinych diskuzich ma pekne ohlasy), ale porad vaham, zda menit... Muzete sem prosim pisnout Vase zkusenosti, popr. srovnani a rozdily co se tyce techto dvou CARu?moc diky
22. lis 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jankajarni Ahoj z holek tady mám asi největší zkušenost s Cube já... Taky jsem tam utekla z Iscare....
Doporučuji ti přečíst http://www.emimino.cz/diskuse/zkusenosti-s-ivf-cube-130817/strankovani/237/?anchor=postId25890599#postId25890599 a jen pro pořádek ten komentář negativní k doktoru Budkovi neber v potaz....víme kdo ho psal a jaý ten člověk je..:slight_smile:) tak přes to se prosím přenes - pan doktor je skvělý!!!!:slight_smile:))
Rozdíly???? to se snad ani nedá sr°ovnat, jediný co bylo v Iscare plus, byla ochota a milé skoro všechny sestřičky jinak dle mého továrna na děti a s kdysi milým Iscare už to nemá nic společného...Z Cube už bych nešla nikam jinam a že jsem fakt matadorka zkušená..takže snad ti pomohou mé zkušenosti a výsledky... V datech:
Jana 36 let
akutní zánět slepého střeva,3 lapa­roskopie a odebrání obou vejcovodů.
10/2000 1.IVF – 2 Embryjka – úspěch dnes 12ti letý puboš.(bývalý muž) - Iscare
6/2003 2.IVF – 2 blastocysty – nic(Bývalý partner) iscare
11/2003 3.IVF – 2. blastocysty – nic(Bývalý partner) Iscare
9/2004 4.IVF- 2 morulky – nic(Bývalý partner)- Iscare
1/2005 5.IVF – 1 morulka – nic (Bývalý partner) - Iscare
3/2013 6.IVF – 2 osmibunky – nic(současný muž) - Iscare
6/2013 7.IVF – přechod do IVF CUbe!!Biochemické - Cube
9–10/2013 8.IVF – 2 osmibuňková embryjka.6.11 máme srdíčko

Takže po 10 letech a dalších 7 pokusech jsem konečně otěhotněla...první pokus v CUbe nevyšel, nicméně to bylo tím, že se miminko chytlo a to, že odešlo je věc jiná,ale po tom všem se něco dělo a to nás nakoplo jetště do toho jednoho pokusu do kterého jsme nechtěli jít.......
Všichni ochotní, vše vysvětlí, je vidět, že jim záleží na tom,aby byl úspěch---ze mě mají kupříkladu opravdu radost a ve středu jsem se tam byla loučit a až to bylo dojemný:slight_smile:))))))) Super je to, že při ET s tebou partner může být na sále a všemu přítomen, po OPU ho za tebou pustí na pokojík:slight_smile:)) Takže za mě ANO...vždy jsem šla na řadu jak jsem byla objednaná(10 minut neřeším) akorát jednou ne, protože se jim nahromadily OPU což dopředu nemohli vědět a pan doktor se mi strašně moc omlouval, že jsem musela tak čekat:slight_smile:)) Takže za mě velké ANO!!!!! a těším se až se jim půjdu pochlubit s miminkem, doufám, že to dotáhneme!!!!!!sestřičky mi to kladly na srdce!!at se stavím, že pro ně je ten úspěh strašně krásnej:slight_smile:cítím tam domácké prostředí ne továrnu:slight_smile: ufff..tak to je můj názor snad ti trochu pomůže a každopádně at se rozhodneš jakkoliv tak ti přeji moc štěstí a at na miminko dlouho nečekáš :wink:
22. lis 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo to byl snad nejdelší příspěvek:slight_smile:)))
22. lis 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice super krasna komoda.. :slight_smile:
22. lis 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Moc moc díky za podrobný souhrn, máš toho za sebou opravdu hodně (máš můj obdiv), já jen 2 stimulky(3 ET) a mám toho už po krk (hlavně psychicky teda). Přístup je důležitej, ale to si říkám, že bych i nakonec zkousla, ale nejdůležitější jsou pro mě fakta a výsledky a ty zdá se u Tebe hovoří jasně-...takže veeeelká gratulace a držte se až do zdárného konce! Proberem to ještě s manželem, cloveku se samo do změn nechce, taky dostupnost by pro nás byla horší...Všimla jsem sii, že třeba Jaka17 to vyšlo v Isc de facto dvakrát po sobě, tak mě zviklává, zda to není všude +- podobný a nejde jen o stestí...Myslíš, že rozdíl byl třeba ve stimulce, nebo možná mají lepší laboratoř?
22. lis 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - tak hurá :slight_smile: budu moc držet palečky. a podávej zprávy jak to jde
22. lis 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek