• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@jankajarni myslím, že rozdíl jak ve stimulce tak v laboratoři, ale Jaky se zeptej, protože myslím, že až tak úplně odvázaná z Iscare neníí....:slight_smile:já se taky bála změny....dostal ajsem i jiné léky a vůbec hodně věcí navíc....
22. lis 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, budu moc ráda, když sem Jaka a samozřejmě i kdokoli další něco k tématu přidá, určitě nás to aktuálně řeší víc, jaký car vybrat a zda volit změnu nebo ne...
22. lis 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jankajarni no tady asi moc ne.holky,ktere to resily tak uz to vyresily,mozna bych ti doporucovala I zalozit nove tema.tam by se ti mohlo sejit hodne prispevku...;)urcite to na konikovi resi spousta holek..
22. lis 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jj presne tak, proto mi davala asi ten kratky protokol-teda poprve si mysleli, ze pry jsem mlada, tak bude vajicek hodne-a zustali s otevrenou pusou, pak mi delali odbery a ted dali jen tu antikoncepci a odpocinuti vajecniku a kratky protokol...ted nevim co mi reknou-prave vim, ze u tohoto pripadu je lepsi IUI...ale ma problem i manzel-tak nevim :frowning2: uvidime...neni ze nemanm zadna vajicka, ale je jich malo...dik
22. lis 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj kočko, doufám, že se vede dobře..nám jo,i když jsme s prckem od pondělí v nemocnici...a asi ještě týden budem, protože dnes jsem docela dost krvácela...Prosím Tě, že se stáří miminka počítá podle ms a po té se upřesňuje podle ultrazvuku?Děkuji moc...
22. lis 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen taky držím palec, moooc
@jankajarni no já jsem v Iscare spokojená...ale je to i přístupem doktorky Jarzembovské..no jinak je to asi fakt trochu moloch..ale to se stane skoro ze všech insttitucí, když se etablují...taky v hospodách ze začátku dobře a levně vaří a po pár měsících, když nalákají hosty to upadá..tak mi to přijde s iscare...pokud bych měla jít do další akce. taky bych se rozmýšlela, jestli nezměnit Car, spíš jen pro vyzkoušení jiného přístupu..
22. lis 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, já dnes ráno jela odnést mámě moč do laborky a při návratu dost zakrvácela...panika největší volala jsem,mudr na sále..tak jsem si lehla, brečela, usnula..probudila mne Mudr., at hned jedu, že mne chce vidět...tak znova z Říčan do Prahy, úplně mimo, divím se, že jsem to dala... :sunglasses:
No naštěstí tam zatím je, nasazena Pamba, ascorutin, vše jinak zvýšeno na max.....ležet ,nohy hore a v úterý kontrola...jsem hotová...
22. lis 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl co se dělo, já taky ležím...Jo, počítá se to tak..
22. lis 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice komoda pěkná... :grinning: zatím jen komoda :grinning:
22. lis 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Děkuji...koukám, že jsi na tom podobně,ale jsi doma,viď? No, já v pondělí krvácela...tak jsem sbalila batoh a s brekem šla do nemocnice....nasazen navíc ascorutin....No a dnes na novo.Nejdřív v noci a pak ráno...znovu ultrazvuk, miminko naštěstí v pořádku....Ale 3 hodiny jsem krvácela...mazec...takže se opatruj taky...a fakt hajej...já hajám a stejnak...na prd...tak tady budu asi až do příštího pátka...ch jo...ale zas je to dobře pro miminko....já mu věřím....ale nevim, proč furt krvácím,když hematom není ...prý z děložní sliznice... :wink:
22. lis 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no já jsem na začátku 6tt, takže skoro stejně...začalo to tak okolo deváté fakt jasná krev...a dost..tak jsem si myslela, že je to v háji, naštěstí už to přestává, jak jsem jela na gyndu, tak už jen malíčko, flíček...a mimčo tam je...a ty už máš srdíčko??
22. lis 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 JJ, podle ms jsem 6+1, podle utz 6+5...srdíčko bylo v pondělí....já taky jasná krev..je to děs...jaký má člověk o toho prcka strach... :wink:
22. lis 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
tak hlavně aby byli prcci v pohodě..já ještě srdíčko neměla, tak se bojím o to víc..doufám, že to vybojuje..
22. lis 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@jaka17

holky tak hodně štěstí aby vše dobře dopadlo.... je to hrozný nemůže být konečně po "potížích" ? :angry:
22. lis 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@jaka17
Holky držte to!!!! To bude dobry!!!!!! Držíme vám všechny nase palecky!!!
22. lis 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 kočko,ale Ty jsi byla na ET až 2.11.že?To srdíčko bude neboj....Já byla už na 24.10.Tak se drž kočko a hajej....pokud můžeš... :wink:
22. lis 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :wink: Musí...ale je to masakr....Děkujem... :wink:
22. lis 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Pořád to Samíkoj nebo Claudince vysvětluju....taky se drží...přes takový krvácení....Děkujem....Chvilkama je to na palici....Trošku depka....jsem po 2. vživotě v nemocnici...a na x dní..a ješště s mimískem....ch jo...Měj se moc hezky.
22. lis 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Holka, co to ten prcek vyvádí takhle při pátku :confused: Držím moc palce ať je všechno v pořádku!
22. lis 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@jaka17 jéémine holky co se Vám to děje??:(((((( Hlavně ležet a odpočívat a myslet na miminko, že to bude dobrý... Prý to má 40-60 % žen, tak snad to bude dobrý snad to bude jen nějakej schovanej hematom nebo cévky ...a miminko bude v pořádku!!!Držím pěsti mooocccccc
22. lis 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 hele prý u IVF se stáří miminka počítá dle OPu + ty dva týdny....
22. lis 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No,děs, běs kočko....ležím,ležím...myslim na miminko a věřům mu....ale je to chvilkama těžký být o.k.Děkujeme kočko....Takže když jsem měla OPU 21.10. tranfer 24.10. a poslední ms 10.10. Tak správně je to jak kočko? My to dnes furt řešíme v jiné diskusi...
22. lis 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no mně vždycky v CAR říkali, že při IVF se to počítá podle OPU..ale stejně prý je takhle na začátku nesmysl přesně posuzovat vlikost plodu a stáří, že většinou je to jasnější i termín porodu cca kolem 12 tt kdy miminko i které je pozadu většinu dožene anebo dokonce předežene a postupně se určuje podle UTZ... já taky třeba nemám jasně stanovenej TP i když podle OPU vbych ho měla mít 25.6.

Těhotenství se počítá od poslední menstruace. V podstatě jde o to, že se počítá od doby, kdy v daném cyklu začínají zrát nová vajíčka. Znamená to, že těhotenství se nepočítá od okamžiku oplození (narozdíl od výpočtu stáří plodu). Takže v případě IVF se k termínu OPU (resp. oplodnění) připočítají 2 týdny. Průměrný cyklus totiž trvá 28 dnů a k ovulaci dochází průměrně v polovině. Protože žádný cyklus není stejný, tak se týdny i datum porodu postupně upravuje podle ultrazvuku.
22. lis 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. lis 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl neboj... Mimčo to zvládne kdyz budes aspon trochu v klidu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. lis 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ted jsem četla o nějaké snažilce,která krvácela hodně v 7 tt a poležela si 3 týdny v nemocnici a dobře to dopadlo, prý nějakej schovanej hematom :wink: :wink: tak se drž a drž miminko!!!dávej mu něco dobrýho do bříška!!!
22. lis 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@pidisek děkuju moc kočky. ať jste zdravé kočky...a miminka taky... :wink:
22. lis 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@jaka17 ted to tady studuju a prý to ještě může být uhnizdování
22. lis 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jsi hodná....já mu dávám sladkosti i ovoce.....aby mu tam bylo dobře.....no vidíš to,schovanej hematom....doktor mi řekl, že tam mám víc míst z kterých můžu krvácet...vyzvím conejvíc...o co jde.....děkuju
22. lis 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Fakt v sedmým týdnu?
22. lis 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek